ДелиВерка• 18 мая 2025

Ох і ціни на продукти. Мій шок в шоці.

Якщо раніше обирали між авокадо і огірком.
То тепер навіть капуста з морквою золоті.
автор ДелиВерка • 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
ондо авториця на першій сторінці бідкається,що цього року на початку травня курам кабачка нема втерти.друга пише,що 40 тис гр прожирає.це ж яка срачина вже сто кілограмова так нажираться
Авториця до війни ці самі кабачки вирощувала
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
А учатся где? В селе хорошая школа,кружки, бассейн,шахматы?
Нормальна там школа життя для майбутніх доморощених фермерів
Міряю від одиниці• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
у бабусь моїх-риба безкоштовно з великої руки.молочка своя -корова.яйце своє курятина кролятина своя.свиней поки нема.фрукти овочі свої закрутки и заморожені
Худоба однією водою не харчується, і город сам себе не удобрює. Немає у вас хати в селі, інакше ви б знали скільки коштує виростити худобу і посадити город.
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Я не хочу на огород,я хочу в театр или в парк,а потом вино пить
Одне іншому не заважає. Вчора були в музеї, в ресторані, по місту погуляли. Сьогодні на огороді була, і знову в музей, в парк.
Дюйм оф о4ка• 18 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Вы,по моему,тут строчите,а не в музее
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
На огороді
Зайдіть ще в бібліотеку
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Вы,по моему,тут строчите,а не в музее
Ще не розігнулася
До якої ж ті музеї , якщо 14.30 а ще тут
автор ДелиВерка • 18 мая 2025
Якось же економісти розраховували що певні ий процент доходу іде на харчування, на оплату комуналка, лікування, розвиток, одяг.
Зараз ледве вистачає на їжу і комуналку.
Наприклад полікувати зуби - вже не по карману
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляМаксХмара
Ну так это адекватная цена, просчитайте себестоимость материалов и ком услуг.
Неадекватна, ви що з місяця?! Собівартість мені виходить 300 грн, а вони матеріали ще дешевше беруть.
Дюйм оф о4ка• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Вы что не нойте! Все прекрасно,а если херово,то на огород!
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло
Спеціалісти - це не про косметологів
Але то таке
Так ви праві, косметологи= шарлатани, бариги.
ГороховаЯ• 18 мая 2025
Ответ дляМарс атакует
Тогда вы просто много едите у меня 12-15тыс, выходит ( я и дочка )
Ну у вас на 2-х выходит 15,то есть по 7,5 на человека
У автора того поста 40 на 4-х,то есть по 10 тыс на человека. Разница не такая и большая
У нас тоже много уходит на питание и это не значит ,что мы жрем ведрами ( как тут любят писать ) . Продукты очень подорожали
У меня 2 подростка парня
МаксХмара• 18 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Повно закинутих хат, їдьте і працюйте.
Где эти хаты? Вы можете написать точный адрес? Я готова переехать при условии, что в сельсовете на меня оформят эту хату, так пойдет?
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Згідно з дослідженням Deloitte Ukraine, витрати на продукти харчування складають близько 34% загального бюджету українців. Разом із комунальними платежами, орендою та боргами (30%), транспортом (5%) та охороною здоров’я (8%), ці обов’язкові витрати становлять 77% загальних витрат .

Якось так - але порадниць це не розчаровує
На привозе• 18 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Та ні. В ресторан і пляшку вина .
Дюйм оф о4ка• 18 мая 2025
Ответ дляГороховаЯ
У меня 2 подростка парня
Вы что, двух парней берите и на огород
Дюйм оф о4ка• 18 мая 2025
Ответ дляНа привозе
Та ні. В ресторан і пляшку вина .
Очень рекомендую!
ГороховаЯ• 18 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Вы что, двух парней берите и на огород
У парней другие обязанности на данное время
Дюйм оф о4ка• 18 мая 2025
Ответ дляГороховаЯ
Это был сарказм)
ГороховаЯ• 18 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Это был сарказм)
Поняла )
Марс атакует• 18 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло

Ну да это же статистика, сюда и депутаты вошли..
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Очень рекомендую!
Зараз вам розкажуть про свіже повітря , агрофітнес і вітамін Д
автор ДелиВерка • 18 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
Ну ок. Якщо їсти хочу то на город
А якщо зуб полікувати - бормашину собі купити, нігті- лампу купити, плаття хочеш - машинку швейну. Тканина дорога? Овець держи і шерсть микай
МаксХмара• 18 мая 2025
Ответ дляmarimagdali
Маня, это на 3 копейки на питание жопа растет, а питаясь нормально ничего лишнего не растет и стоит это сейчас как раз где-то 15-20 в месяц.
Дюйм оф о4ка• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Ну ок. Якщо їсти хочу то на город
Зубы проще вырвать,а если хронические болячки,то сразу в петлю
Крию матом страшно• 18 мая 2025
Ответ дляДюйм оф о4ка
В селі ліцей, хороший як для початкової школи, а далі будемо дивитися, є гуртки різні (творчість, спорт), музична школа, художка - 15 хвилин на авто, басейнів 3 - 10-15 хв на авто.
волосатое стекло• 18 мая 2025
Ответ дляДелиВерка
Ну ок. Якщо їсти хочу то на город
Звісно
Ви вірно зрозуміли правила гри згідно схибленої уяви порадниць
автор ДелиВерка • 18 мая 2025
Ответ дляволосатое стекло

Ахах. А прожитковий мінімум у нас 3000.
Теж же хтось розраховував що носки 5 років носять
Дюйм оф о4ка• 18 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Ну так это надо не работать,а детей возить по секциям на авто.
МаксХмара• 18 мая 2025
Ответ дляКрию матом страшно
Їжу будуть купувати завжди, а спеціалісти будуть лапу смоктати, або свої тюбіки з фарбою, косметикою, бо після купівлі їжі на їх прайс не вистачить вже $
Во первых всегда будут те кто нормально живёт. А вообще не очень понимаю вашей радости, если людям будет хватать только на еду, то это уже нищета.