Сон і дрімота• 18 мая 2025
Киянки, це нормальна квартира?
Угги в горошек• 18 мая 2025
Ответ дляКоржик
Сіли на електричку і через 15 хв ви в Києві
спасибо, сто лет не ездила
дай бог еще столько же там не бывать
Апрель Ивановна• 18 мая 2025
Ответ дляПес Патрон
Я не знаю за борщагу, а трою кошмарять постійно.
От і мені так здається . Бо ми на соф борщ і чисто мої спостереження .
Пес Патрон• 18 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Так ще й метро дворівневе буде, бо забудовники влупили будинки дуже близько до метро, тому метро будувати нема де. Маразм кріпчав.
А про метро на Троєщину ще років 10-20 будуть балакати.
Метро на Трою ’запустили’ ще у 2005
Це за проектом КМДА. Всі ж його бачать, правда? У 2000 нам так обіцяли....
Борисфенка• 18 мая 2025
Ответ дляПес Патрон
Звідки їхати? Село Троєщина акурат через дорогу від будинку автора, їхати нікуди не треба - перейшов через дорогу по радунській і ти в селі :) А до милосолавської там пішки зовсім недалеко. І це вже самий що не на є край Києва)
З центру їхати. В село заїзд на початку Троєщини, а до Лаврухіна їхати і їхати в тянучці.
Але село таки дороге, авторка не осилить.
Коржик• 18 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
спасибо, сто лет не ездила
дай бог еще столько же там не бывать
Я жила і на Троєщині, і в Вишневому. То Троєщина це тихий жах для мене досі
Угги в горошек• 18 мая 2025
Ответ дляКоржик
условия плохие?
Пес Патрон• 18 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Подивіться на карту де будинок автора. Він праворуч від радунської, а село ліворуч від цієї ж вулиці.
Файно Замало• 18 мая 2025
Ответ дляПес Патрон
там дуже шумно, але це не кошмарять. кошмарять, це коли прильоти.
Коржик• 18 мая 2025
Ответ дляУгги в горошек
условия плохие?
Дуже незатишно, далеко від усюди, вітер дує 24/7, контингент такий собі
Борисфенка• 18 мая 2025
Ответ дляПес Патрон
Метро на Трою ’запустили’ ще у 2005
Метро на Трою ’запустили’ ще у 80-х роках, одночасно з метро на Оболонь.
Але Оболоні повезло більше - три станції метро збудували. А Троєщина і Виноградар досі мріють.
Коржик• 18 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Виноградар скоро поїде, а троя- не скоро
Оце фіфа• 18 мая 2025
Ответ дляСон і дрімота
Дівчатка, я зараз ще в гірше опі живу і толку що це центр міста ☹️
Все залежить де ви будете працювати і в якому графіку.
Я працюю саме на околиці Троєшини,на банкнотці,тому мені зручно їздити.Зранку всі їдуть в місто і величезні пробки,а я навпаки їду на Троєщину по пустому мосту.З центру долітаю за 30 хвилин.Ввечері так само-всі їдуть з центру додому,а я навпаки в центр спати.
Тому якщо вам зранку через Північний міст,то краще десь на правому і шукайте.
Борисфенка• 18 мая 2025
Ответ дляПес Патрон
На машину сядьте і проїдьтеся, тоді зрозумієте, про що я. Чи карту автодоріг подивіться.
Борисфенка• 18 мая 2025
Ответ дляКоржик
Я б хотіла помилятися, але обидва масиви поїдуть на метро нескоро.
Пес Патрон• 18 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Я на громадському транспорті там багато років каталася )
Борисфенка• 18 мая 2025
Ответ дляПес Патрон
В село Троєщина громадський транспорт не ходить. Зато є зручний з´їзд на самому початку масиву.
Коржик• 18 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Да на Виноградар хоч будують
Файно Замало• 18 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
ви в Києві? бачите, як все будують?
Inconvenient• 18 мая 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ооо. Я думала моя трешка на Борщаговке стоит тыщ 40.
А оно вон как. Троещина двушка за 56. Прикольно :)
Вы слишком скромная. Борщаговка намного лучше.
Бамбарбия! Кергуду.• 18 мая 2025
Ответ дляПацан к успеху шел
дом не самый старый
если у вас хрущова или чешка то такие дешевле
и борщага ненамного лучше троещины
У меня 9-этажка, но кирпичная, не панелька.
И тем более не хрущевка.
И Борщаговка намного лучше. Как по транспорту, так и по безопасности сейчас.
Вот на Софиевскую фиг доедешь. Хоть дома и новые.
А на скоростном трамвае (кроме маршруток без моста, троллейбусов и тд) - доехать быстро и не дорого.
И тем более не хрущевка.
Коржик• 18 мая 2025
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
За 36 к продали в іншому місті ми хрущ 3к
Прилипало• 18 мая 2025
Ответ дляСон і дрімота
Ми ж не знаємо ваших водних.
Якщо ви працюєте онлайн, є діти, то це не самий поганий варіант. Для мене єдиний плюс троєщини- достатньо садочків і шкіл.
Можливо ви в Сумах зараз і ваша сума це всього 56К$, то теж ок. На Троєщині тихіше буде.
Собі б там я не купила нізащо. Але, якщо я скажу, що люблю Софіївську Борщагівку, то повірте, багато хто теж скаже, що це жопа світу. У кожного свої пріоритети при виборі.
Борисфенка• 18 мая 2025
Ответ дляФайно Замало
ви в Києві? бачите, як все будують?
Була в Києві пару тижнів тому. Всі бачать, як будують, чи й не таємниця.
Чогось згадалося, як на Либідську метро будували, та й досі будують. Те саме на Виноградарі, рік будують - п´ять років гроші шукають.
Ясно, що війна, відповідно все ще сумніше.
Сон і дрімота
• 18 мая 2025
Ответ дляТворческий типаж
Живу на Лаврухина. Мне все здесь нравится.
А з роботою як?
Файно Замало• 18 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
от цікаво. всім виїхавшим хочеться, щоб тут було гірше?
воно будується і воно таки буде, хоча воно мені не потрібне.
Борисфенка• 18 мая 2025
Ответ дляСон і дрімота
А з роботою як?
Ви зараз в іншому місті живете? На Лаврухіна робота одна - няня для сусідських дітей, це величезний спальний район з населенням 300 000. І майже всі зранку їдуть в центр.
Борисфенка• 18 мая 2025
Ответ дляФайно Замало
Буде, хто ж заперечує
Аби я не виїхала, метро б швидше добудували? До чого ваші шпильки?
ГугелП@лАмался• 18 мая 2025
Ответ дляОце фіфа
А що ж це,через дорогу село.
тоді краще будиночок через дорогу)
Файно Замало• 18 мая 2025
Ответ дляБорисфенка
Буде, хто ж заперечує
до того, до чого і ваші обидва масиви поїдуть на метро нескоро.
КрестьянинДиор• 18 мая 2025
Ответ дляПукимончиг
Лівий берег ні
Житловий фонд 90-2000 - ні
11 поверх- ні
56 м2 мало
Житловий фонд 90-2000 - ні
11 поверх- ні
56 м2 мало
Мало для кого? Лівий беріг ні для кого?