Сон і дрімота• 18 мая в 15:31

Киянки, це нормальна квартира?

Бува і таке• 18 мая в 15:33
11 поверх.Вам підходить?
Угги в горошек• 18 мая в 15:33
так можно описать любую квартиру - покажите фото
ТайТаке• 18 мая в 15:34
А че у вас 56 кус а в другом обьяалении 65 ?
автор Сон і дрімота • 18 мая в 15:35
Ответ дляТайТаке
Це в якому
автор Сон і дрімота • 18 мая в 15:35
Ответ дляБува і таке
11 поверх.Вам підходить?
Не сильно
ТайТаке• 18 мая в 15:36
Ответ дляСон і дрімота
Це в якому
Все, то не та , та на 13 этаже
Капитанша• 18 мая в 15:37
Не. Для меня Троещина это опа мира
Поміркована думка• 18 мая в 15:39
Ну инфраструктура вокруг насыщенная, это рядом с ТЦ Район. Магазинов полно. Как там с местом для парковки машины, не знаю, обычно там все вокруг забито машинами приехавших в ТЦ . 11й этаж - если без газа, то при отключениях света у Вас не будет ничего, ни воды, ни лифта, ни отопления.
Борисфенка• 18 мая в 15:39
Район дивіться, де там метро.
Звичайна невелика чешка, недорого, але мабуть на околиці.
Файно Замало• 18 мая в 15:40
Ответ дляБорисфенка
Район дивіться, де там метро.
а хто автору грошенят підкине біля метро?
Файно Замало• 18 мая в 15:41
нормальний варіант, якщо не лякає Троєщина. будинки відносно нові, 95-2000 років
Бамбарбия! Кергуду.• 18 мая в 15:41
Ооо. Я думала моя трешка на Борщаговке стоит тыщ 40.
А оно вон как. Троещина двушка за 56. Прикольно :)
Борисфенка• 18 мая в 15:42
Ответ дляФайно Замало
Залежить від способу життя. Якщо на роботу щодня їхати не треба, Троєщина непоганим районом стала,як це не дивно
Пес Патрон• 18 мая в 15:43
Ні, не нормальна. Це околиця Троєщини. Із плюсів - поруч Сільпо великий. Все решта мінус.
Вранці будете або на кінцеву пару зупинок їхати, щоб трамбуватися в маршрутку, або виходити набагато раніше, щоб в них влізти. Якщо будуть лупити по ТЕЦ, то може прилетіти у район будинку :(
Якщо буде поділ по дніпру, то це лівий берег. Шукайте краще правий... І для двушки на Трої це неадекватно дорого.
автор Сон і дрімота • 18 мая в 15:43
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Дорого пишуть
Файно Замало• 18 мая в 15:44
Ответ дляБорисфенка
згодна. ми якийсь час жили в кінці Троєщини в нових будинках. мені подобався цей район. все є. якщо робота не в центрі, то можна жити.
Файно Замало• 18 мая в 15:45
Ответ дляПес Патрон
на рахунок маршруток можливо, всі інші проблеми ваша фантазія.
Пес Патрон• 18 мая в 15:48
Ответ дляФайно Замало
Та да, поруч не прилітало, звичайно ... Пишіть ще. ТЕЦ, звичайно ж, не обстрілювали на Троєщині, це все мої ’фантазії’. Шкода, що фото не зберегла ’не прильоту’...
Угги в горошек• 18 мая в 15:48
Ответ дляПес Патрон
та яка околиця?
Оце фіфа• 18 мая в 15:49
Ось вона
https://lun.ua/realty/2884059755
Файно Замало• 18 мая в 15:49
Ответ дляПес Патрон
коли це було по перше. по друге в будь якому районі міста є такі прильоти і що, не купувати житло?
Пацан к успеху шел• 18 мая в 15:50
троєщина.
якщо працюєте не на троєщині то не варто
для пенсіонерів нормально
Пес Патрон• 18 мая в 15:51
Ответ дляУгги в горошек
та яка околиця?
Лаврухіна не околиця? а що? Там доплюнуть до краю Києва можна, не те що дійти.... Ліворуч від вулиці радунської (по якій траліки ходять) це вже село Троєщина взагалі то, акурат через дорогу від будинку :) А до милосолавської, яка є кінцевою там пару зупинок всього...
Оце фіфа• 18 мая в 15:51
Ответ дляУгги в горошек
та яка околиця?
А що ж це,через дорогу село.
ХаДиДиШь• 18 мая в 15:51
Ответ дляКапитанша
Не. Для меня Троещина это опа мира
Я бы добавила самая дальняя часть опы)
Пацан к успеху шел• 18 мая в 15:52
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
дом не самый старый
если у вас хрущова или чешка то такие дешевле
и борщага ненамного лучше троещины
Капитанша• 18 мая в 15:52
Ответ дляПацан к успеху шел
дом не самый старый
и борщага ненамного лучше троещины
Намного
Пес Патрон• 18 мая в 15:52
Ответ дляХаДиДиШь
Я бы добавила самая дальняя часть опы)
Ой, насправді, ні. Там досить непогано жити, якщо не треба на роботу їздить. Для пенсіонерів лафа, поліклініка відносно недалеко )))
Угги в горошек• 18 мая в 15:53
Ответ дляПес Патрон
не знаю, товарищ жил в район 2, вообще конец географии, но в центр машиной добирался намного быстрее чем я с Вишневого
Пацан к успеху шел• 18 мая в 15:53
Ответ дляСон і дрімота
Дорого пишуть
залежить від ремонту
якщо реально як пишуть житловий стан, а не свіжий сучасний ремон, то це дорого, бо це бабушатнфк і ще тисяч 15 в ремонт треба вкинути