Сон і дрімота• 18 мая в 15:31

Киянки, це нормальна квартира?

Борисфенка• 18 мая в 16:22
Ответ дляФайно Замало
до того, до чого і ваші обидва масиви поїдуть на метро нескоро.
А ви оптимістка? Ок, через рік нагадайте, побачимо реалії.
Бамбарбия! Кергуду.• 18 мая в 16:22
Ответ дляУгги в горошек
еще раз, то вы не ездили в это же час пик в Вишневое
По справедливости - Вишневое - это НЕ Киев, и даже не прям ближайший пригород, НЕ «через дорогу», как Софиевская Б. Еще проехать надо (а утром да, пробки. Как и вечером)
А Троещина - это типа Киев, прописка киевская.
Почему мы тогда их сравниваем по одинаковым параметрам?
Inconvenient• 18 мая в 16:22
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
У меня 9-этажка, но кирпичная, не панелька.
И тем более не хрущевка.

И Борщаговка намного лучше. Как по транспорту, так и по безопасности сейчас.
Вот на Софиевскую фиг доедешь. Хоть дома и новые.
А на скоростном трамвае (кроме маршруток без моста, троллейбусов и тд) - доехать быстро и не дорого.
Это очевидно. И тогда почему 40К?
Угги в горошек• 18 мая в 16:23
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
потому что по расстоянию до центра один в один по км, но очень большая разница по времени
Файно Замало• 18 мая в 16:24
Ответ дляБорисфенка
через рік ні. а через декілька так.
КрестьянинДиор• 18 мая в 16:24
Ответ дляКоржик
Дуже незатишно, далеко від усюди, вітер дує 24/7, контингент такий собі
Який такий контингент? От мені цікаво? В вишневому живуть якісь інші люди?
Пукимончиг• 18 мая в 16:26
Ответ дляКрестьянинДиор
Мало для кого? Лівий беріг ні для кого?
Я завжди відповідаю лише за себе. Логічно?)
автор Сон і дрімота • 18 мая в 16:26
Ответ дляОце фіфа
Все залежить де ви будете працювати і в якому графіку.
Я працюю саме на околиці Троєшини,на банкнотці,тому мені зручно їздити.Зранку всі їдуть в місто і величезні пробки,а я навпаки їду на Троєщину по пустому мосту.З центру долітаю за 30 хвилин.Ввечері так само-всі їдуть з центру додому,а я навпаки в центр спати.
Тому якщо вам зранку через Північний міст,то краще десь на правому і шукайте.
Поняття не маю, де буду працювати, хотілось би удальонку
КрестьянинДиор• 18 мая в 16:27
Ответ дляБорисфенка
Ви зараз в іншому місті живете? На Лаврухіна робота одна - няня для сусідських дітей, це величезний спальний район з населенням 300 000. І майже всі зранку їдуть в центр.
Ага. Немає магазинів, шкіл,дитячих садків і іншого. Правда?
ПультОт_БМВ• 18 мая в 16:28
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ооо. Я думала моя трешка на Борщаговке стоит тыщ 40.
А оно вон как. Троещина двушка за 56. Прикольно :)
ну як на мене, то Борщага ще більше дупа ніж троя, я вже не кажу, що на трої нові будинки, а на Борщазі старі
КрестьянинДиор• 18 мая в 16:28
Ответ дляПукимончиг
Ні. Не логічно. По вашому коментарю цього не видно. А за кого ви відповідаєте це зрозуміло тільки вам.
Борисфенка• 18 мая в 16:29
Ответ дляКрестьянинДиор
Є, але там працюють ті, хто живе поряд. Бо ніхто в центр їздити не хоче.
А для всього населення в спальному районі робочих місць у школах чи магазинах не вистачає.
А, ринок Троєщина там поруч, з робочими місцями.
ПультОт_БМВ• 18 мая в 16:29
Ответ дляПацан к успеху шел
дом не самый старый
если у вас хрущова или чешка то такие дешевле
и борщага ненамного лучше троещины
я б сказала - набагато гірше за Трою, Троя порівняно із Борщагою виглядає набагато сучасніше, особливо зараз
Творческий типаж• 18 мая в 16:29
Ответ дляСон і дрімота
А з роботою як?
В смысле?
автор Сон і дрімота • 18 мая в 16:30
Ответ дляПрилипало
Ми ж не знаємо ваших водних.
Якщо ви працюєте онлайн, є діти, то це не самий поганий варіант. Для мене єдиний плюс троєщини- достатньо садочків і шкіл.
Можливо ви в Сумах зараз і ваша сума це всього 56К$, то теж ок. На Троєщині тихіше буде.

Собі б там я не купила нізащо. Але, якщо я скажу, що люблю Софіївську Борщагівку, то повірте, багато хто теж скаже, що це жопа світу. У кожного свої пріоритети при виборі.
Я планую як раз переїздити в Київ для пошуку кращої роботи, дітей немає і не буде, не суми, ЦУ
ПультОт_БМВ• 18 мая в 16:30
Ответ дляСон і дрімота
Дівчатка, я зараз ще в гірше опі живу і толку що це центр міста ☹️
якщо ВАм не потрібно їхати кожного ранку на роботу, Троя, цілком норм, тільки її обстрілюють на жаль
Борисфенка• 18 мая в 16:31
Ответ дляСон і дрімота
Орендуйте квартиру чи кімнату на пару місяців, знайдіть роботу, потім розберетеся, де купувати.
автор Сон і дрімота • 18 мая в 16:31
Ответ дляБорисфенка
В іншому, я і няня несумісні речі
Бамбарбия! Кергуду.• 18 мая в 16:33
Ответ дляПультОт_БМВ
Ну я с вами не согласна
Но нам детей не крестить
Каждый останется при своем мнении
Борисфенка• 18 мая в 16:34
Ответ дляСон і дрімота
В іншому, я і няня несумісні речі
Тоді дивіться пораду вище - спочатку з роботою розберіться.
Бо доведеться їздити на роботу по дві години в одну сторону.
Поміркована думка• 18 мая в 16:38
Ответ дляСон і дрімота
В межах Троєщини є багато роботи у сфері послуг. Перукарі-вії-манікюр, фармацевт у аптеку, продавець будь-куди, від вуличної ятки до магазинів у Районі - таких вакансій повно. А ще лікарів у поліклініки і персонал у дитячі садочки постійно шукають. Але більше тут нічого особливо немає. Майже весь район їздить на роботу на правий берег, і в такому випадку шукайте квартиру одразу на правому березі, бо щоденні переїзди через мости в Києві - це треш, постійні затори і ремонти.
Прилипало• 18 мая в 16:43
Ответ дляСон і дрімота
Тоді обрана квартира не самий вдалий варіант
Звідти добиратись не зручно
Яку роботу розглядаєте?
Ну і навіщо вам той бабушатнік?
Скільки вам років?
автор Сон і дрімота • 18 мая в 16:44
Ответ дляБорисфенка
Так робота може міняти все життя, може удальнку чи гібридний графік знайду
Борисфенка• 18 мая в 16:45
Ответ дляСон і дрімота
Всі таке шукають, не всі знаходять.
Ви ж і зараз можете знайти удальонку, нє?
автор Сон і дрімота • 18 мая в 16:46
Ответ дляПрилипало
Звідти добиратись не зручно
Яку роботу розглядаєте?
Ну і навіщо вам той бабушатнік?
Скільки вам років?
Та це ще нормальний варіант, подивіться інші ще гірше або перший поверх
автор Сон і дрімота • 18 мая в 16:47
Ответ дляБорисфенка
Всі таке шукають, не всі знаходять.
Всі хочуть, щоб ти все одно мешкав біля роботи, навіть якщо удальонка
Прилипало• 18 мая в 16:49
Ответ дляСон і дрімота
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/3-roki-prodazh-...

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/1-podatok-zhk-s...

Але це інший край Києва
автор Сон і дрімота • 18 мая в 16:52
Ответ дляПрилипало

Але це інший край Києва
1 і останній поверх ніколи у житті
І це однушки
І теж якась опа на карті
Ну може і краще ці варіанти вже
Прилипало• 18 мая в 16:57
Ответ дляСон і дрімота
1 і останній поверх ніколи у житті
І це однушки
І теж якась опа на карті
Ну може і краще ці варіанти вже
😂дивіться:
1) це оголошення знайдені нашвидкоруч в рамках вашого бюджету й зі зручною транспортною розвʼязкою (бо Софіівська Борщагівка є різна)
2) це новобудови, де останній поверх у 5-типоверхівці, то не останній поверх у радянському житлі
3) я ж не мала взагалі шукати. Був би вільний час, я би вам ще оголошень 5 знайшла.
4) якщо вам комфортний бабушатнік з тараканами - ваше право.
5) це фото жк
6) і якщо у вас немає дітей, то в чому логіка двухкімнатноі
Марс атакует• 18 мая в 16:57
Ответ дляТайТаке
Все, то не та , та на 13 этаже
часто пишут єтаж другой , а потом оказывается что это одно и тоже