Самохвалова• 18 мая в 18:31
Пані, а ви усвідомлюєте, що "негр" - це приниження?
Я не відношусь до негроїдної раси, але маю знайомих з цими коренями і щоразу коли чую/читаю як люди в суспільстві про когось там кажуть "він негр" - здригаюсь.
Ви ж розумієте, що це все одно що у вас тикатимуть пальцями і казати - хохлуха?
Розумієте, що в нас чимало людей живе з негритянськими коренями, як народившихся тут, так і обравших колись Україну для ПМЖ?
Усвідомлюєте, як їм це чути чи читати?
Самохвалова
• 18 мая в 18:43
Ответ дляМлинець Мій
Я про них и говорю, надеюсь их не будет 🙏🏻
Вони є і завжди будуть, подобається вам це чи ні.
Докладальниця• 18 мая в 18:43
Ответ дляСамохвалова
Є більш етичні альтернативи: темношкірий, чорношкірий, африканець..
Щоь ви тему не вивчили, хто проти слова негр, той і проти слова чорношкірий.
Мольфарочка• 18 мая в 18:44
Ответ дляДокладальниця
Не розумію, чого придовбалися до слова. Є ж негроїдна раса.
То в США якийсь бзік, людей називають чорними. Чорним може бути собака, а для людей спеціальне слово придумане.
Удалено администрацией...
Докладальниця• 18 мая в 18:44
Ответ дляКусачая Я
Гугл дає інші варіанти ’ вихідці з... (такої то країни)’, або афроамериканці
Афроукраїнці. А якщо вони до Африки не мають ніякого відношення?
Кусачая Я• 18 мая в 18:45
Ответ дляДокладальниця
Чекайте, я зараз знайду, де я це взяла
Самохвалова
• 18 мая в 18:45
Ответ дляМольфарочка
Удалено администрацией...
любименькая• 18 мая в 18:45
Короче, если шо, можно сказать ’ Гей, ти!’
И никому не обидно как бы)
Млинець Мій• 18 мая в 18:45
Ответ дляСамохвалова
Да нет, еще пару лет кризиса мирового и правые наконец устойчивую позицию займут. В Европе эта тенденция уже сейчас
Толерастия хорошая в изобилии, а оно закончилось
Фиктивная• 18 мая в 18:46
А негроїдна раса і негритянське коріння це по вашому норм говорити? Ох, нарветесь ви на доброго баклажана і він вам розкаже
Дрібка щастя• 18 мая в 18:46
Так, давно використовую слова «чорний», або «темношкірий». На початку війни прийшло осяяння, що не можна казати «негр», «чурка», і все таке.
Самохвалова
• 18 мая в 18:47
Ответ дляМлинець Мій
Мрійте-мрійте)
Самохвалова
• 18 мая в 18:47
Ответ дляSometimesDiena
Удалено администрацией...
Самохвалова
• 18 мая в 18:47
Ответ дляАnnеt
Удалено администрацией...
Мольфарочка• 18 мая в 18:47
Ответ дляСамохвалова
Удалено администрацией...
Млинець Мій• 18 мая в 18:48
Ответ дляСамохвалова
Мрійте-мрійте)
Ну пока только вы создаете слезливые темы, что негров нельзя называть неграми
Margaret Rose• 18 мая в 18:48
Африканець, темношкірий - так правильно зараз
Ще пару десятиліть назад слово ’негр’ нікого не тригерило, так само як слово ’жид’ (котре, до речі, не образливе, в західних слов´ян абсолютно літературне, а в нас його зіпсували совіти).
Хто-зна який виток зробить лінгвістична історія...Може за 30-40 років слово ’негр’ стане прийнятним знов. А може маятник захитається ще різкіше і вже ’темношкірий’ стане неприйнятним, а з´явиться, наприклад, термін ’меланіновопігментований’
Кусачая Я• 18 мая в 18:48
Ответ дляДокладальниця
Отаке прочитала ’Декан факультету філології та журналістики СНУ ім. Лесі Українки Юрій Громик зазначив, що слово ’негр’ має в українські мові негативне забарвлення. Тому радить не використовувати його
’Найкоректніше було б казати: вихідці з такої-то країни або ж вихідці з африканського континенту’.
Із цим погоджується й експерт Інституту масової інформації Роман Кабачій. І ще одна у цій де статті ’Це розпалює мову ворожнечі, це непрофесійно для журналістів. Загальноприйнятий термін – афроамериканець. Етимологія цього слова не пов´язана із Сполученими Штатами Америки. Афроамериканцями можуть бути й нігерійці, це з географічною локацію людини не пов´язано’, – пояснила вона.
Самохвалова
• 18 мая в 18:48
Ответ дляМольфарочка
Удалено администрацией...
любименькая• 18 мая в 18:49
Ответ дляMargaret Rose
Вот это вот последнее слово, тест на количество алкоголя в крови)
SometimesDiena• 18 мая в 18:49
Ответ дляАnnеt
Удалено администрацией...
Это обрубок дерева. В тюрьме в советское время так называли заключённых, которые были на низком положении и шестерили на блатных. Аналог: чушка, чушок, чушпан.
Ответ дляMargaret Rose
ага. ещё литературных малоросов забыли. или Гоголь вам не авторитет уже?
Мольфарочка• 18 мая в 18:50
Ответ дляКусачая Я
Супер и что теперь бежать за негром, что бы узнать вихідець якої він країни, щоб його бува не образити🤣
Самохвалова
• 18 мая в 18:50
Ответ дляМлинець Мій
Удалено администрацией...