хутряна володарка• 19 мая в 10:24
Кишинев транспорт
Подскажите пожалуйста, в Кишиневе нужны наличные для оплаты проезда в троллейбусе? Или можно картой оплачивать?
кураГАЛЯ• 19 мая в 11:23
Готівка ще й місцева, більше того - купувати у кондуктора, нас ще й намагалася намахати на сумі, але мен іна вокзалі ще сказали. скільки реально вартує квиток. тому не вийшло у контролера. Транспорт старий, вбитий і забитий був.. кароч. ми вийшли через зупинку. гуляли ніжками і на таксі.
Камера схову на вокзалі - теж лише готівка
ну. і місцями місто прямо совок совком (багато де насправді)
Місто дуже по-ріщному. парки ок, з прийтсойними туалетами (платні. за місцеву готівку), а от поїсти можна спокійно з оплатою картою, навіть просто на кавапоїнтах у парку, ресторанчики теж недорогі (порівняно з Києвом)
Хтомолодець? Я!• 19 мая в 11:28
Ответ длякураГАЛЯ
’більше того - купувати у кондуктора’
Будто в Украине такого нет. У нас в Днепре трамвай и троллейбус только с кондукторами.
кураГАЛЯ• 19 мая в 11:28
Ответ дляХтомолодець? Я!
’більше того - купувати у кондуктора’
у Дніпрі бувала тільки на авто, була не в курсі. Київ, Львів - давно карткою платять. Думала. всі великі міста так. Ну, і Кишинів - столиця таки
Хтомолодець? Я!• 19 мая в 11:32
Ответ длякураГАЛЯ
Про Львов наслышаны, с отрицательной стороны.
Лучше бы были просто кондукторы.
кураГАЛЯ• 19 мая в 11:33
Ответ дляХтомолодець? Я!
Лучше бы были просто кондукторы.
ну, я там як туристка була, розібралась, усе ок. Для тих, хто не розібрався - там є можливість купити у водія за готівку. У Кишиневі без варіантів - лише готівка, кондуктор принципово переходить на румунську і купуй як хочеш