СамавиховуюКота• 19 мая 2025
Не ваше нажитое жилье и ваши дети
Если жилье вы не купили , не сняли, а оно досталось в наследство или купили родители ваши/мужа/ совместно все скинулись, вы сможете сказать детям, чтобы шли на съем или покупали сами и не мешали ваш жить?
Результат:
вже голосів:
137 (54.37%)
Да
115 (45.63%)
Нет
Мелочунь• 19 мая 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
А чому мають жити так як вона? Я живу не як вона, і тисячі людей живуть по іншому. Кожному своє. І чому молодь має йти в село, батьки можуть піти, якщо грошей на купівлю квартири немає
ну для того, чтобы из домика в селе за 1500 грн или даже долларов сделать нечто удобное для жизни, надо очень неслабо так пахать. или интеллектуально, или физически, если еще и строишь все сам. немногие готовы на такое...
Без Баяна• 19 мая 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Я про себя пока ничего не скажу
А вот знакомые специально оформили льготу по которой можно пройти на бюджет
на бюджет можна пройти навчаючись гарно. це не проблема
А я кумедна• 19 мая 2025
Боже мой, одни нищеброды собрались. Неужели так трудно купить ребенку ту сраную квартиру. А как почитаешь другие темы, так жратва за 100 тыщ в месяц. Отдых не меньше Мальдивов
Радість моя• 19 мая 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
А чего они на съем, а не вы?
Бо житло не належить дітям
і купували його теж не їм. Є така штука - правоустановчі документи) там написано, хто є власником об´єкта нерухомості. От той і вирішує кому куди йти.
Взагалі, я не бачу нічого страшного в оренді житла. Це нормально
а ви так пишете, наче дітям щось таке страшне пропонують
і купували його теж не їм. Є така штука - правоустановчі документи) там написано, хто є власником об´єкта нерухомості. От той і вирішує кому куди йти. Взагалі, я не бачу нічого страшного в оренді житла. Це нормально
Мелочунь• 19 мая 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
и для чего нужна такая жертва со стороны родителей, кто ее оценит? дети уж точно не оценят...
Мудрецыха мира• 19 мая 2025
Ответ дляА я кумедна
Ну как бы ’сраная квартира’ в Киеве сейчас тыс 80$ тянет)
СКИБИДЫШь• 19 мая 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Переселенці по півтори тисячі будинки, в селах, купують. Якось виходить в людей. Ремонти роблять, землю обробляють
Ви колись жили в будинку, який коштує півтори тисячі? Своїй дитині такий би купили десь на забутому Богом хуторі?
А я кумедна• 19 мая 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Я ж и говорю - копейки какие-то.
Не заздріть тьоті• 19 мая 2025
Обидві квартири купила сама. Але якщо буде працювати, зможе оплачувати сам комунальні, якщо схоче, буде жити в 1ці. Правда залишусь без доходу. Буду щось думати. Може цю свою продам , куплю меншу. а на різницю або щось куплю, або буду за неї жити.
Гарантую неперелевки• 19 мая 2025
Ответ дляМелочунь
Нємногіє поняття відносне. Зараз таких людей все більше. Є доступ до інформації і величезна купа матеріалів,навчайся ,працюй. Ми 80 відсотків все робимо самостійно і я не молодь
Гарантую неперелевки• 19 мая 2025
Ответ дляМелочунь
А чому жертва? Є люди яким подобається таке життя, уявляєте?
Мелочунь• 19 мая 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
и много вокруг вас таких, кто с нуля конфетку сделал, не имея при этом миллионы?
Без Баяна• 19 мая 2025
Ответ дляА я кумедна
в мене 2 сина, я не ніщеброд. ми з чоловіком побудували дім. новий гарний сучасний, без допомоги. в свою чергу я не маю змоги купити квартири дітям.
старший вивчився на бюджеті, молодший їде в Варшаву, навчання і проживання дороге. Помрем нехай ділять будинок. старшому планую ще додати пару тисяч дол. так як вчився сам.
Мудрецыха мира• 19 мая 2025
Ответ дляА я кумедна
Я ж и говорю - копейки какие-то.
Ну не совсем).
При зарплате в 100 тыщ грн, которыми здесь пол советчицы хвалится - собирать на такую лет 7-8 минимум)
Мелочунь• 19 мая 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
отдать свою квартиру в городе детям и уехать пахать в село, в домик без газа, воды и электричества? мм, мечта
Гарантую неперелевки• 19 мая 2025
Ответ дляСКИБИДЫШь
Жила ще в дешевшому, з глини. Мамин будинок дитинства. Потім все життя в квартирі. Зараз в селі.
Гарантую неперелевки• 19 мая 2025
Ответ дляМелочунь
Чому з нуля? І чому має робити цукерку? Люди роблять як хочуть, як можуть, на що здатні. Це їх право на будь який вибір.
А я кумедна• 19 мая 2025
Ответ дляМелочунь
Та да, мечта. А мужу алкашу- бабнику и коту вообще раздолье.
Я на хвилинку• 19 мая 2025
У меня и у мужа по квартире от родителей и 1 совместно нажитая/купленная в браке. Сейчас в Германии на съемной. Никто из детей не заикается на счет долга в виде недвижимости), в Украину возвращаться не будут.
Мудрецыха мира• 19 мая 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Вы знаете сколько стоит крышу перекрыть сейчас?) Или думаете, что бесплатно в селе домики в нормальном состоянии раздают?
Гарантую неперелевки• 19 мая 2025
Ответ дляМелочунь
А чого без газу і електрики? Саме той варіант який вчора дивилась у відео. Це є. Навіть криниця в людей є, тільки чистити доведеться. Їм подобається. Якого біса тут постійно намагаються комусь нав´язати як правильно жити?
Гарантую неперелевки• 19 мая 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Так я все це знаю. Мало того я ще ремонт роблю. Це ви мене лякати намагаєтесь?
Мудрецыха мира• 19 мая 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Так сколько в деньгах стоит перекрыть крышу на домике за 1,5 тыс $?
Мелочунь• 19 мая 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
ну если Вам нравится таскать ведрами воду из колодца и ходить зимой в туалет на улице, дело Ваше. я предпочитаю водопровод) про замену электричества я даже не знаю что сказать, как будете телефон заряжать, чтобы тут писать?)
Гарантую неперелевки• 19 мая 2025
Ответ дляМудрецыха мира
Порахуйте. Тільки варіанти бувають різні. В мене дах хороший його перекривати непотрібно. Подруга щойно закінчила перекривати. Два пенсіонера доречі.
Гарантую неперелевки• 19 мая 2025
Ответ дляМелочунь
В мене все є в будинку, навіщо мені це робити? А мурашник все життя ненавиділа, шкодую що раніше не пішла.
Кудрі кручу сама• 19 мая 2025
Ну ми з чоловіком починали жити в квартирі, яку забезпечили йому батьки. Звісно, ми розраховували і двом дітям забезпечити по квартирі. В Україні б на це як раз були кошти.
Зараз, коли діти не в Україні, сподіваюсь, що ми хоча б допоможемо їм з першим внеском на житло.
Мелочунь• 19 мая 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
А ткните пальцем в ее темы
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3644872 вот например