іронічна антитеза• 19 мая 2025
Кто в молодости проколол пупок, вы сейчас носите серёжку?
За двое родов прокол так и не зарос, и вот думаю носить раньше или отставить это идею
Аноним ФЕЯ• 19 мая 2025
Мені майже 53 роки, ношу. Звикла до неї. В мене найзвичайнісінька, така, яку одягають після проколювання. Тільки моя срібна, а не з медсплаву.
Я її нікому не демонструю, мені вона не заважає. Проколола давно, ще в 30.