куркулиха• 19 мая в 14:31
У кого дети не ходят в сад
На какие занятия водите?
Планируете отдавать в сад перед школой?
Инстагра_мерша• 19 мая в 14:36
Авторе, у мене не ходив, лише рік перед школою у приватний, і то неповний день. Пожалкувала, так як в школі почав доволі сильно хворіти всім, чим тільки можна
Наташа 87ф• 19 мая в 14:37
В сусідки донька не ходила, постійно в школі хворіє,дуже слабке здоров´я має. Плюс в школі важко,тому що бази знань немає
Карапулька• 19 мая в 14:45
Ходив з 3,5 до 6 на пів дня, більше хворів, ніж ходив. І в школі теж більше хворіє, ніж ходить. В другій половині дня після садочка був спорт 2 рази на тиждень. Також я з ним займалась математикою, більше схожою на логіку і англійською, 1 раз на тиждень з 5 років, маю першу освіту педагогічну
Метелики на душі• 19 мая в 14:48
Донька не ходила в садок.
З 2.5 років ходила в ШРР на розвиваючі заняття, з 3.5 - на танці, з 4 - в театральну студію, з 5 - на еншин карате. Ще пробували ізо студію, ще якісь гуртки.
Рік перед школою ходила на підготовку в свою майбутню школу.
Ще до нас приходила викладачка англійської з 5 років.
В 7 змінили еншин карате на МФ кікбоксингу.
Ніколи не жаліла, що дитина не ходила в садок. Хворіла в перших класах дитина не часто, знань було більше, ніж в садівських дітей. Соціалізації теж вистачало.
куркулиха
• 19 мая в 14:54
Ответ дляМетелики на душі
Донька не ходила в садок.
Вот и я не знаю, стоит ли отдавать его сейчас в сад. Летом будет 4 года. Он ходит в бассейн , на развивающие занятия, с детьми общения хватает.
В сад нужно рано вставать, а он любит поспать. Ещё и начнёт болеть.
К тому же , до сада, в который пригласили, добираться 30-40 минут
Метелики на душі• 19 мая в 15:04
Ответ длякуркулиха
В нас було 2 спроби віддати доньку в садок, в 2.5 і 3.5 роки.
В 2.5 почалися проблеми з жкт на фоні стресу та від садіковського харчування, через 2 тижні забрали.
В 3.5 роки знову спробували. За неповний місяць в дитини трапився коньюктивіт, педикульоз і бронхіт. Ще навчилась плюватись і дізналась пару матюків. І це при тому, що садок хороший і завідувачка подруга сім´ї.
Тож я перестала експериментувати над здоров´ям і психікою дитини і більше в садок не водила.
Соціалізації вистачало і а дит.майданчиках, і в ШРР, і на гуртках, і на спорті.
Якщо у вас є можливість займатися дитиною, водити на спорт та гуртки, то нащо той садок?
Ще й там зараз харчування по Клопотенку ввели, почитайте його збірник рецептів для закладів освіти, я б не хотіла, щоб мою дитину годували салатом з сухарів і сирого буряка, гороховим пюре і іншими ’вишуканими’ новомодними клопотенківськими стравами.
куркулиха
• 19 мая в 15:15
Ответ дляМетелики на душі
Дякую
Ms. Доброта• 19 мая в 15:17
Ответ дляМетелики на душі
В садочку Клопотенко не вводили. Він тільки в школах. Садочком займалася Зеленська.
куркулиха
• 19 мая в 15:18
Ответ дляMs. Доброта
А есть примерное меню садика обычного?
Метелики на душі• 19 мая в 15:21
Ответ дляMs. Доброта
В Миколаєві ввели ще до війни, в 21 році. І вводили по всьому місту, бо всі шкільні і садіковські кухарі були з КОПа, в них централізоване меню.
Ms. Доброта• 19 мая в 15:22
Ответ длякуркулиха
А есть примерное меню садика обычного?
Мої вже в школі обидвоє. У молодшого лише півроку було з реформованим меню, потім вторгнення і сад закрили. Я вже не пам´ятаю, що там було точно, але можу сказати, що оселедець виключили з меню. Це такий треш як на мене - оселедець в меню садочка. А, ще сосиски дозволили заміняти на яйця і у нас всі батьки це погодили, діти не їли цих бридких дешевих сосисок.
Звісно, комусь це може і не подобається, якщо звикли так вдома харчуватися. Але зазвичай батьки намагаються цим дитину не годувати
ДелайКак_Я• 19 мая в 15:26
Доньці 4 роки було недавно, планую з вересня в садок. Вона вже потребує активного спілкування з іншими дітьми. Якщо все буде добре, то нехай ходить. Ні, буде вдома.
На гуртки ніякі не водила, в 23 році старша пішла в школу офлайн в 2 клас, носила болячки безперервно, то цей рік додатково орві ще й з гуртків я б не пережила.
куркулиха
• 19 мая в 15:40
Ответ дляДелайКак_Я
Вас вже запросили?
Локшина на вухах• 19 мая в 17:30
Не ходили, так получилось. И честно, я жалею. И не в плане болезней, которыми пугают в 1 классе, я в это не верю, если только не весь садиковский коллектив идеи в один класс. Я про социализацию в сформировавшемся, относительно постоянном коллективе. Про навыки самообслуживания вне дома.
Мой ребенок посещал всевозможные кружки, общался с множеством детей, но это не то. На курсах перед школой видно детей с садика и тех, которые не посещали его.
ЧупакабраЗеБест• 19 мая в 19:04
Ответ длякуркулиха
я бы точно не таскала его туда.
куркулиха
• 19 мая в 22:10
Ответ дляЧупакабраЗеБест
я бы точно не таскала его туда.
Спасибо