БоХатая• 19 мая в 14:31

Не можу навчитися водити машину. Механіка чи автомат?

Механіка, історія з правами триває 2 роки. З теорією проблем нема, здала одразу, в червні іду перездавати, бо вже рік минув. Від´їздила більше 40 годин з інструктором, ще на машині знайомого декілька годин
Ніби їду, але до мене дуже довго доходить, я дуже повільно виконую всі дії, послідовно, роздумую. Зараз розумію, що їздити не буду, не подобається. Чому роблю права? Бо може колись пригодяться, у Європі всі тільки машинами пересуваються. Ну і права раз в житті робляться(якщо все добре)

Три рази пробувала здати - провальні. Перший раз - перехвилювалася навіть з мрео парковки не змогла виїхати, другий раз - паркування, третій раз - в дзеркало не подивилася, повортник запізно включила, заглохла..

Не знаю, скільки ще уроків водіння брати, щоб здати. Здача на права тягне повно грошей з бюджету. Ще талони так складно шукаються, суцільні нерви. Коли бачу якісь історії в інтернеті про права чи відео водіння на машині - починає сіпати
Думаю, над тим, щоб пробувати здавати на автоматі. Мало бути легше..але хотілося би механіку, щоб якщо що могти на будь-якій машині..
Місячне Сяйво• 19 мая в 15:14
Є два варіанти
1. Забути взагалі про цю ідею з водінням
2. Здати на автоматі, купити автомобіль на автоматі, їздити щодня. Про механіку не згадувати.
Бжоли-бандерівці• 19 мая в 15:38
40 годин і дійсно може бути мало, у мене було десь 60, теж механіка, здала сама, хоч і не с першого разу. Або дійсно здайте на автоматі та і все.
ЯНаПэПэ• 19 мая в 15:45
Ответ дляНаивная Хо
Тех, у кого за сало, видно на дороге.
те инспектора , которые принимаю тоже их купили за сало в свое время)
Не за Будка• 19 мая в 16:43
Ответ дляБринзолетта
фігня. Як колись сказав мені інструктор на моє бажання взяти ще додаткові години їзди (теж механіка), ’Ви можете ще 40 годин взяти, але смислу в тому нема, бо зі мною Ви їздите, як собачка бігає на повідку, знаючи, що хазяїн завжди підстрахує і в потрібний момент смикне за повідок. Ви їздите нормально, все решта - справа досвіду. Сідаєте за руль, самі, і ЩОДНЯ накатуєте. Спочатку по безлюдних дорогах, потім поступово, коли ’відчуєте’ машину, додаєте складніші маршрути. Але щодня і регулярно’.
Час показав, що він був правий на 10000000%
100 % згодна з вашим інструктором. Бо коли поруч людина, яка кожен крок підказує, то там тільки вже зовсім безнадійна людина не поїде. А от коли ти одна в машині, і вся надія на саму себе, оце практика. Я з інструктором теж матьора була, і всі паркування з першого разу. А коли перший раз сама сіла їхать і паркуваться, то ото в мене тоді ерор стався.
Не за Будка• 19 мая в 16:45
Моя Вам порада, забудьтепро механніку. Це вже навіть смішно коли отой апокаліпсис до неї приплітають. Повірте, якщо станеться апокаліпсис, то вам вже буде пофіг, якось вже сядете і поїдете, навіть на механіці, навіть на повозці з конями. Тільки автомат
фан L.O.S.T.• 19 мая в 18:02
Ответ дляНевгамовна Бу
купите права..и спокойно накатывайте опыт. Глядя на то, как ездит 90 % вокруг - вы не будете хуже это делать
А вас не лякає, що хтось з купленими правами переїде вам ручки і ніжки?
Я Вас не боюся• 19 мая в 21:49
Ответ дляМайданщица
У меня 30 лет стажа.
Смотрю ,как ’ ездуны и ездунихи’ катаются- ощущение,что купили права все!!!!
Мои лежат для истории.
ты такая же ездуниха.
Анна-671e• 21 мая в 00:24
Б*я,я не знаю как остальные,но меня тоже с 14 лет учили водить на механике,сдавала экзамен на Жигулях,вот уже езжу 11 год только на механике и не могу перестроится на автомат вообще никак,машина мужа на автомате,мой гольф на механике и я не представляю какого оно,тут дело не хитрое,нужно просто разобраться что к чему,вообще не сложно,просто нужно практика)