БоХатая• 19 мая 2025
Не можу навчитися водити машину. Механіка чи автомат?
Механіка, історія з правами триває 2 роки. З теорією проблем нема, здала одразу, в червні іду перездавати, бо вже рік минув. Від´їздила більше 40 годин з інструктором, ще на машині знайомого декілька годин
Ніби їду, але до мене дуже довго доходить, я дуже повільно виконую всі дії, послідовно, роздумую. Зараз розумію, що їздити не буду, не подобається. Чому роблю права? Бо може колись пригодяться, у Європі всі тільки машинами пересуваються. Ну і права раз в житті робляться(якщо все добре)
Три рази пробувала здати - провальні. Перший раз - перехвилювалася навіть з мрео парковки не змогла виїхати, другий раз - паркування, третій раз - в дзеркало не подивилася, повортник запізно включила, заглохла..
Не знаю, скільки ще уроків водіння брати, щоб здати. Здача на права тягне повно грошей з бюджету. Ще талони так складно шукаються, суцільні нерви. Коли бачу якісь історії в інтернеті про права чи відео водіння на машині - починає сіпати
Думаю, над тим, щоб пробувати здавати на автоматі. Мало бути легше..але хотілося би механіку, щоб якщо що могти на будь-якій машині..
Місячне Сяйво• 19 мая 2025
Є два варіанти
1. Забути взагалі про цю ідею з водінням
2. Здати на автоматі, купити автомобіль на автоматі, їздити щодня. Про механіку не згадувати.
Бжоли-бандерівці• 19 мая 2025
40 годин і дійсно може бути мало, у мене було десь 60, теж механіка, здала сама, хоч і не с першого разу. Або дійсно здайте на автоматі та і все.
ЯНаПэПэ• 19 мая 2025
Ответ дляНаивная Хо
Тех, у кого за сало, видно на дороге.
те инспектора , которые принимаю тоже их купили за сало в свое время)
Не за Будка• 19 мая 2025
Ответ дляБринзолетта
фігня. Як колись сказав мені інструктор на моє бажання взяти ще додаткові години їзди (теж механіка), ’Ви можете ще 40 годин взяти, але смислу в тому нема, бо зі мною Ви їздите, як собачка бігає на повідку, знаючи, що хазяїн завжди підстрахує і в потрібний момент смикне за повідок. Ви їздите нормально, все решта - справа досвіду. Сідаєте за руль, самі, і ЩОДНЯ накатуєте. Спочатку по безлюдних дорогах, потім поступово, коли ’відчуєте’ машину, додаєте складніші маршрути. Але щодня і регулярно’.
Час показав, що він був правий на 10000000%
100 % згодна з вашим інструктором. Бо коли поруч людина, яка кожен крок підказує, то там тільки вже зовсім безнадійна людина не поїде. А от коли ти одна в машині, і вся надія на саму себе, оце практика. Я з інструктором теж матьора була, і всі паркування з першого разу. А коли перший раз сама сіла їхать і паркуваться, то ото в мене тоді ерор стався.
Не за Будка• 19 мая 2025
Моя Вам порада, забудьтепро механніку. Це вже навіть смішно коли отой апокаліпсис до неї приплітають. Повірте, якщо станеться апокаліпсис, то вам вже буде пофіг, якось вже сядете і поїдете, навіть на механіці, навіть на повозці з конями. Тільки автомат
фан L.O.S.T.• 19 мая 2025
Ответ дляНевгамовна Бу
купите права..и спокойно накатывайте опыт. Глядя на то, как ездит 90 % вокруг - вы не будете хуже это делать
А вас не лякає, що хтось з купленими правами переїде вам ручки і ніжки?
Я Вас не боюся• 19 мая 2025
Ответ дляМайданщица
У меня 30 лет стажа.
Смотрю ,как ’ ездуны и ездунихи’ катаются- ощущение,что купили права все!!!!
Мои лежат для истории.
ты такая же ездуниха.
Б*я,я не знаю как остальные,но меня тоже с 14 лет учили водить на механике,сдавала экзамен на Жигулях,вот уже езжу 11 год только на механике и не могу перестроится на автомат вообще никак,машина мужа на автомате,мой гольф на механике и я не представляю какого оно,тут дело не хитрое,нужно просто разобраться что к чему,вообще не сложно,просто нужно практика)