Пугачиха• 15 мая в 11:08

Талон на іспит (категоря В, авто навчального закладу)

Чи реально взяти талон на практичний іспит категорія В на авто навчального закладу? Я ледве змогла вловити на авто сервісного центру через 21 день , ловила декілька ночей підряд. На навчальне авто ніколи немає вільних
Місячне Сяйво• 15 мая в 11:10
я заходила утром в 6,30 талоны были .
Воздух в банке• 15 мая в 11:58
я здала восени на сервісній, місяць ганялась за талоном, потім виходило кожні два тижні ловити. Знаю що зараз система видачі талонів змінилась і стало ще важче взяти. Ви звідки? Багато хто їде і здає в області. Группа на фб Права без хабарів, там багато порад
автор Пугачиха • 15 мая в 12:24
Ответ дляВоздух в банке
я буду здавати в Черкасах (сама з області). це вже друга спроба, але на сервісному авто. талон взяла, а на машині навчального центру зовсім ніколи немає талонів (коли б я не зайшла на сайт, навіть серед ночі).
ОноВамнадо• 15 мая в 13:35
Тоже очередь минимум 3 недели
Воздух в банке• 15 мая в 14:58
Ответ дляПугачиха
у вас автомат чи механіка?
автор Пугачиха • 15 мая в 18:03
Ответ дляВоздух в банке
у вас автомат чи механіка?
механіка
Воздух в банке• 15 мая в 22:09
Ответ дляПугачиха
механіка
можу дати пораду щодо сервісної: там дуже ніжне зчеплення, його майже не чутно, тож коли поїдете не спішіть його відпускати, от прям декілька метрів тримайте його
Луноликая Вика• 17 мая в 18:54
в 3-00 ч. ночи выкладывают новые талоны,поэтому в 2-55 заходите в кабинет,ровнов 3-00 быстро обновляете страницу и бегом берете талон.