Госпожа Белладонна• 19 мая в 16:38
Что вы отвечаете обычно?
Когда при знакомстве мужчина спрашивает есть ли у меня муж/парень.
Затишне кубло• 19 мая в 16:53
Ответ дляУма Палата
Куда пришла? Вас еще никто не звал никуда
Справа в тому, що я заміжня давно, і на такі стрьомні зустрічі ніколи не ходила. Нафіга мені ті недолугі, що пари знайти не можуть?)
Затишне кубло• 19 мая в 16:54
Ответ дляСливочная пенка
Хто куди і що кинув)) жінка може обирати
Я вважаю, ви не розумієте смислу написаного, судячі по відповідям.
Ума Палата• 19 мая в 16:54
Ответ дляЗатишне кубло
Чого зразу не можуть? Може це його перша спроба після розлучення, наприклад
Дона Ко Ко• 19 мая в 16:54
Ответ дляЗатишне кубло
Ну так це озвучують до зустрічі, хіба ні?
Типу:’ я заміжня, шукаю не відносин а гарно провести час по вівторкам і п´ятницям’ . Це дає мужику вибір, чи влаштовує його твке.
А то пришла, як засватана, і спитає-скажу, не спитає-промовчу. Я б на місті чоловіка подумала б , що тьотка щось невпеінена в собі, ну нафіх такі розлади. Є мужик, а вона на побачення ходить.
Ідеалістка
Затишне кубло• 19 мая в 16:54
Ответ дляУма Палата
Може, а може і ні.
Затишне кубло• 19 мая в 16:55
Ответ дляДона Ко Ко
Ідеалістка
Можливо. Не розумію сенсу це приховувати просто.
Сливочная пенка• 19 мая в 16:58
Ответ дляЗатишне кубло
Я вважаю, що ви пургу пишите
Не напрягайтесь більше, мені нецікаво.
дякую аж підскакую• 19 мая в 17:31
У мен слишком много колец на безымянном пальце, чтобы не заметить, что я замужем 😂