Ловлю капці• 19 мая в 19:39

Які підбори потрібно брати на кожен день? Щоб було зручно

Я невисока мені потрібні підбори під деякі наряди на роботі, які босоніжки взяти щоб виходити, на роботі перевзуваюся, маю в гардеробі 10-12 см щось мені важко вже в них
все по ГОСТу!• 19 мая в 19:40
Комфортно для ног, это до 6 см.
Salvadorchik• 19 мая в 19:43
А скільки вам років?
Потребую апгрейду• 19 мая в 19:43
Почти ни в каких, вот прям так же как без них
Это не физиологично
автор Ловлю капці • 19 мая в 19:43
Ответ дляSalvadorchik
А скільки вам років?
Самая СоветЧиваЯ• 19 мая в 19:44
Ответ дляЛовлю капці
Тану на сонці• 19 мая в 19:52
До 8 см. Босоніжки до 5 см, бо в жару на підборі ноги затікають негарно і толку з тих підборів. Загальне правило - нога повністю розгинається в коліні і ікроножний м´яз не зібрався ’в клубок’ - оце і буде ваша комфортна висота підбора.Треба слідкувати, щоб підбор був рівно посередині п´яти в довжину, тоді зручно буде ходити.
nutty• 19 мая в 20:28
А в яких вам зручно?