Ловлю капці• 19 мая в 19:39
Які підбори потрібно брати на кожен день? Щоб було зручно
Я невисока мені потрібні підбори під деякі наряди на роботі, які босоніжки взяти щоб виходити, на роботі перевзуваюся, маю в гардеробі 10-12 см щось мені важко вже в них
Потребую апгрейду• 19 мая в 19:43
Почти ни в каких, вот прям так же как без них
Это не физиологично
Тану на сонці• 19 мая в 19:52
До 8 см. Босоніжки до 5 см, бо в жару на підборі ноги затікають негарно і толку з тих підборів. Загальне правило - нога повністю розгинається в коліні і ікроножний м´яз не зібрався ’в клубок’ - оце і буде ваша комфортна висота підбора.Треба слідкувати, щоб підбор був рівно посередині п´яти в довжину, тоді зручно буде ходити.