Люблю кетчуп• 19 мая 2025
Купили кв трешку 105кв во Львове с ремонтом-170 тыс дол новый ЖК с
двумя паркоместами,три балконе ,второй этаж.Узнала только что такую новость о друзьях.ЖАБА(((((((Не могу успокоится.Она педагог,он военный,1 ребенок.Не в кредит!
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляAntiprom
у мене брат розвозив боєприпаси та паливо бригадам на 0 і то його кожні 3 - 4 міс відправляли хоча б на 7 днів додому бо людина психічно не здатна витримати тих жахів без відпочинку
Так, не всі витримують, це факт. З підрозділами чоловіка двоє за цей рік опинилися в псих лікарні
Ответ дляМаруська Му
Я не наївна. Я пишу конкретно про свій власний досвід. Якщо у вас інша факти - то добре. Але не все, що ви знаєте є єдино можливим варіантом
у вас проблеми з математикою 100%
вам вище виклали приблизний підрахунок не розумію що ви намагаєтесь довести нам
Рожки-да-ножки• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я то себе такую хочу,но мне такую не видать как собственных ушей
Я вас ще більше розчарую. Тому що у Львові таких цін немає у новобудовах з ремонтом, плюс два паркомісця. Множте ціну на 2. Лише ціна одного паркомісця 20000
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляAntiprom
у вас проблеми з математикою 100%
Я теж вище виклала математику. З цим у мене все добре. Також у людей можут. Бути якісь накопичення «до»
СветЛана_Я• 19 мая 2025
Ответ дляMs. Скромность
военный? тцк? военком? нормальные вояки не имеют такой возможности. А тыловые твари, тецекуны и прочая херня - аж на ура. Они и с офисом делятся.
100 %
Чу Ча• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ну вот откуда у людей деньги?Ну почему одним везет,а остальные всю жизнь барахтаются
вы создали себе карму бедности на несколько лет вперед своими мыслями
Треба підробіток• 19 мая 2025
Ответ дляМасяня Я
У Львові дуже багато військових купуть житло.
А Одессе тоже
Чу Ча• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я уже задумываюсь об ипотеке.Очень хочу квартиру,хоть 1 ком
бесполезно, не получится уже
Попадалочка• 19 мая 2025
Ответ дляMs. Скромность
Это точно, сидят в тепле и получают по 300-500 тыс грн в месяц
Треба підробіток• 19 мая 2025
Ответ дляВчителька з мікрорайону
Я живу в 72кв новострой, соседи продают 107 кв. за 140 тыс дол. У них только осбб 2000 грн в месяц не считая, газ, свет, воду, минимум у меня зимой 100 кубов а у них намого больше и т.д Там в месяц тысяч 5 не меньше оплата.
60 кВ больше 5000 грн коммуналка за все)))
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляТреба підробіток
Так он военный у него сейчас золотое дно
Ага, золоте. А що саме цікаве - зараз доступне абсолютно кожному
Бибер-анонимер• 19 мая 2025
Ответ дляAntiprom
Людей виводять елементарно побриттсь помитись,виспатись.Ротації давно налагоджені,без них ні одна людина не витримає.
Я не кажу про відпустку,але з зони бойового зіткнення виводять постійно ,за 10+км.і трохи далі по можливості.
Love_Love_Love_• 19 мая 2025
Ответ дляБаба_Воля
В країні,де війна і мінімалка 8 тисяч це пздц,як дорого.
В країні де війна і немає як і кому будувати і виробляти інших цін бутиине може
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Бриються і миються там. Ви думаєте роками немиті ходять?
Виводять. Але не всіх. Не всі штурмують, є різні напрямки
КАПСЛОЧНИЦА• 19 мая 2025
Удивительно. Нужно спросить у мужа, где наша квартира, а то воюет-воюет, а трешек не видать. Про машины еще забыла, тоже спрошу.
Треба підробіток• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Не каждому , начальство дома сидит военное и бабло отгребает, а бедный солдат в лучшем случае 100 тыс на нуле, а обычный 18 тыс
Бибер-анонимер• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
На нулі взимку?Не смішіть людей.На нулі ніхто не перебуває без ротації роками.,І навіть місяць це вже рідкість зараз.Всім дають відпочити.
Рожки-да-ножки• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ціна однокімнатної 50 м.кв. з ремонтом 125 т.дол. А ви пишете про 105 м.кв. плюс 2 паркомісця. Немає таких цін.
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляAntiprom
ваша математика це як марення зеленського в Житомирі про Лєтакі лєтят - будЄм всех бамбіть
Чого ж? 100 тис з першого дня було. Потім 70 додали. І оклад, він у кожного свій. У вас інші факти? Які?
Баба_Воля• 19 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну да,ви ж звалили
Добра, коли сита!• 19 мая 2025
Мой муж военный. Мы купили две квартиры, одну в Болгарии, одну в Киеве. Восторга не ощущаю все равно
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Я не збираюся вас смішити. Солдати живуть в розбитих будинках, плівкою вікна заклеюють, не в окопі взимку сидять. Опалюють як можуть, миються, їсти готують. Тільки щурі вночі но голові бігають
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Зараз вам напишуть, що це брехня
Безпринципова• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Он где воюет?
Love_Love_Love_• 19 мая 2025
Ответ дляБаба_Воля
Ну да,ви ж звалили
Ну ви ж не звалили, можете допомогти чи так жаба давить що робити нічого не можете?
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляAntiprom
ок тобто ваша сім´ я з тих хто отримуючи 200 тис грн в міс за 38 міс війни накопичили 170 тис дол?
Я не рахувала. Але так, приблизно 50 тис в рік виходить. А що?
У мене теж є нормальна зарплата. Да і до війни у чоловіка хороша посада була, житло своє і не одне.
Я не Тролль• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Если он кадровый военный то понятно от куда деньги.