Снідаю авокадо• 30 апреля в 07:56

Квартиранти

Рік тому здала квартиру після ремонту молодій сім´ї з дитиною,вчора вони з´їхали і я в шоці,новий матрас,ковдри,подушки все жовте і смердить,стабілізатор напруги зламаний,в квартирі бруд,стіни в деяких місцях просто чорні,хоча заселятись вони в чисту після клінінгу,є страхова сума,але вони вимагають,щоб я повернула її,так як прибирання і купівля нового матрасу це мої проблеми,не знаю як діяти в цій ситуації
Рая Ивановна• 30 апреля в 07:56
Не возвращайте залог
Вимагаю спілкування• 30 апреля в 07:57
Не повертати гроші
Залетна Я тут• 30 апреля в 07:57
Троллинг на троечку
Стефанія• 30 апреля в 07:59
Не повертати гроші а приводити за них квартиру до нормального вигляду
Пофотографуйте все до яке зіпсували
Твоя космішна• 30 апреля в 07:59
Власність - не лише права, але й обов´язки. Здавати в оренду - не лише отримувати гроші, але й контролювати квартирантів.

Ваші квартиранти свині і мені шкода, що вам зіпсували нерухомість, але ж на нагляд на своїм майном треба витрачати і час, і сили.
Джага Джага• 30 апреля в 08:01
То нехай компенсують ті речі які пошкодили?
Мрію про пончик• 30 апреля в 08:03
А ви увесь рік де були? Ви заходили в квартиру? Чи ви у відключці були?
Р.с. після ремонту здавати сім´ї з дитиною це утопія. Я 15 р.здаю) з дітьми не беру.зробила 1 раз косм.ремонт і усе. Мало хто цінує чуже майно. Робіть висновки.
І навідкватися щомісяця треба. Це ваша власність і відповвдати лише вам. А якщо вони залиють сусідів? Контроль має бути. Вони побачили що дурочка, нічого не контролює ..от вам результат
Копирайторша• 30 апреля в 08:03
Давайте там все буде нове , ніхто там не житиме, а вам просто гроші платити будуть?
Лупаю цю скелю• 30 апреля в 08:07
На будущее, обязательно нужен наматрасник. Подушки самые дешёвые. Прописать в договоре,что будете 1 раз в мес.приезжать для контроля состояния квартиры. Если против - до свидания.
Не заздріть тьоті• 30 апреля в 08:08
Зараз вам розкажуть, що то ви така гівно власниця, що надумали здавати з ремонтом. А квартиранти вам платили щомісяця за користування квартирою. Запамятайте, ніколи не здавайте з новими речами, а особливо з дітьми або тваринами. Здаю 15 років декілька квартир. Жодного разу не було нормальних квартирантів. Засерають по максимуму.
Найщасливіша• 30 апреля в 08:09
Ответ дляМрію про пончик
А как Вы контролируете матрас например? Приходите и говорите: а ну снимайте постели, буду проверять матрасы?
Єдина Країна• 30 апреля в 08:09
Ну как бы подушки за год убить это норма.

Я меняю в среднем раз в пол года.

Матрас спасет химчистка. Жёлтый это пот.
Єдина Країна• 30 апреля в 08:10
Стены чем покрыты?

Если краска то спокойно отмоете.
Найщасливіша• 30 апреля в 08:10
Ответ дляНе заздріть тьоті
У меня жили два таджика. Парни. Это были лучшие квартиранты. Хотя им я больше всех боялась сдавать. Тишина, покой, квартира в идеальном состоянии.
Не заздріть тьоті• 30 апреля в 08:11
Ответ дляНайщасливіша
у меня жили 2 грека геи, тоже была чистота и порядок
Біток чи ефір?• 30 апреля в 08:13
Ответ дляКопирайторша
Но не гадить как свиньи,ща год угробить матрас,это видно какая засранка жила
Кава з адреналіном• 30 апреля в 08:14
Ответ дляНе заздріть тьоті
Слушайте ну разные же есть категории квартир. Если это бабушатник то и его в основном соответственно и снимают а если это элитная за пару тысяч у.е то может поаккуратнее?
Патриоточка• 30 апреля в 08:15
В вашому випадку я б не повертала залог.
Хоча зараз по другу сторону - мені не повернули залог, хоч квартира в кращому стані, ніж ми заїхали. Бо я не подумала робити фото всіх нюансів, а потім нас звинуватили в ціх нюансах.
Твоя космішна• 30 апреля в 08:15
Ответ дляПатриоточка
Автор зараз напише, що не було залога. Або залог не покриває шкоду.
Ванна Тазиковна• 30 апреля в 08:16
Вообще-то одеяла, подушки и матрас это расходный материал. Для новых жильцов купите новое. Или вы хотите чтоб 10 поколений ваших жильцов спали на той подушке. Сдайте в химчистку тогда. Или закройте квартиру и пусть стоит чистая, будете любоваться ходить. По теме, много лет на аренде, но вот подушки-одеяла покупаю свои, мне так комфортнее, на чужих бы не спала.
Не заздріть тьоті• 30 апреля в 08:17
Ответ дляКава з адреналіном
Все в новостроях, какие бабушатники?!. Одна колхозница поставила лоток для котика в сауну((( При том, что оговаривалось, что никаких животных. Квартиры с ремонтами и современной мебелью.
Кава з адреналіном• 30 апреля в 08:17
Честно говоря автор,не очень вижу где прям ужас. Жёлтые одеяла и матрас за год это нормально. Нужно стирать. Хотя я не очень понимаю зачем вообще текстиль в долгосрочной аренде?
Что за стабилизатор вам сломали? Как ? За него вычтите из залога.
Bombastic• 30 апреля в 08:17
Ответ дляЗалетна Я тут
Троллинг на троечку
Якщо ви не маєте квартири яку не здаєте, це не означає що такого не буває
Патриоточка• 30 апреля в 08:17
Ответ дляВанна Тазиковна
Старпості, що є залог, далі ще не читала.
Не заздріть тьоті• 30 апреля в 08:17
Ответ дляТвоя космішна
Залог никогда не покроет убытки
Калинові вуста• 30 апреля в 08:18
Ответ дляЄдина Країна

Я меняю в среднем раз в пол года.

Або не піт, а сеча, і не врятує нічого
Залетна Я тут• 30 апреля в 08:18
Ответ дляBombastic
Я сдаю 3 квартиры
Роза в вазі• 30 апреля в 08:18
Робіть згідно договору. Вирахувати клініг або самі хай все відмиють. Заселились в чисте - залишили після себе чисте. Пошкоджене вирахувати. На майбутнє - ніяких подушок. Що це за такі хазяї, які подушок не мають, у вас не готель. Треба подушки і щоб за ними прибирали - готель до їх послуг.
Кросівки оригінал• 30 апреля в 08:18
А наматрасника не було?
Кава з адреналіном• 30 апреля в 08:18
Ответ дляНе заздріть тьоті
Ну может она не пользовалась сауной))
А вы берете залог? Как решаете спорные ситуации?