Люблю кетчуп• 19 мая 2025
Купили кв трешку 105кв во Львове с ремонтом-170 тыс дол новый ЖК с
двумя паркоместами,три балконе ,второй этаж.Узнала только что такую новость о друзьях.ЖАБА(((((((Не могу успокоится.Она педагог,он военный,1 ребенок.Не в кредит!
Ответ дляМаруська Му
Я не рахувала. Але так, приблизно 50 тис в рік виходить. А що?
У мене теж є нормальна зарплата. Да і до війни у чоловіка хороша посада була, житло своє і не одне.
а за що ви живете і ваш чоловік за які кошти? Де берете кошти на їжу одяг комуналку це елементані речі Дітей немає?
Добра, коли сита!• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Зараз вам напишуть, що це брехня
Мне все равно, что напишут
Если кто готов жить с квартирами, но без мужа ( по факту, он жив) - то им за счастье
Мне -нет
Ответ дляРожки-да-ножки
Я вас ще більше розчарую. Тому що у Львові таких цін немає у новобудовах з ремонтом, плюс два паркомісця. Множте ціну на 2. Лише ціна одного паркомісця 20000
ТО мабуть знайомі автора ’трохи ’ занизили ціну для публічного озвучення, щоб людей не дивувати.
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляAntiprom
Я заробляю теж, дитина є. І я не збираю на житло, ми витрачаємо ці кошти. Я написала, що це реально. Я не купую зараз ніяку квартиру
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляAntiprom
Ви також служите? Чи ви держ чиновник?
Ні, я працюю у видавництві. І квартиру ми під час війни не купували і не планували
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляAntiprom
так ми ж говоримо про те що б ці кошти витратити на покупку квартири їх не треба витрачати було всі 38 міс війни
Може вони мали заощадження. Може затягли пояси і збирали. Я написала про можливість таких накопичень вцілому.
Про те, що я теж купила за 170 тис квартиру, я не писала. Мені це неактуально зараз
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляДобра, коли сита!
Мне все равно, что напишут
Мне -нет
Мені теж
Вчителька з мікрорайону• 19 мая 2025
Ответ дляТреба підробіток
60 кВ больше 5000 грн коммуналка за все)))
У меня до 3тыс) автономка
Я не Тролль• 19 мая 2025
Ответ дляКучерявочка
Ему дали компенсацию по программе жилье военным. Программ сейчас много. Мы тоже так получили. Каждый военный имеет право на жилье, прослужив 20 лет, или денежную компенсацию в этом размере. Или по программе: инвалид, заслуги и прочее, программ много сейчас.
И какой размер денежной компенсации?
Така бойова Я• 19 мая 2025
Мужа друг купил жене бывшей с дочкой квартиру в Виннице и в нашем городе уже себе. Воюет с февраля 2022. Я даже не знаю, сколько у него контузий было. Сейчас надо оперировать спину-успех 50/50. Без операции станет со временем неходячим. А со стороны у него всё отлично и хорошо.
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляAntiprom
ага) може
Вже кілька людей тут написало про покупку квартири військовими. Всі брехуни?
Ви з власного досвіду чи теоретик?
Ваш на нулі і йому не платять?
Ви з власного досвіду чи теоретик?
Ваш на нулі і йому не платять?
Аноним ФЕЯ• 19 мая 2025
Ответ дляНиф_ниф
Ніхто не зрозумів, що автор тріль? Чи вже написали?
Вчитель і військовий якраз назбирали зі своїх зарплат 170 тис доларів, а перед тим ще й ’машини пристойні купили’)))
Та це ж Маня...создает ауру благополучия
Мания-Величия• 19 мая 2025
Ответ дляAntiprom
які ж у нас всі успішні бізнесмени) а там поряд з малиною ваші знайомі контрабандою тютюну чи продажем зброї- наркотиків не займались?
Ні
Мания-Величия• 19 мая 2025
Ответ дляAntiprom
ага) вообще можна на малині 200- 300 тис дол заробити за рік-два
100 за рік - так.
Дама-мадама• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
И ЭТО ОБЫЧНАЯ СЕМЬЯ
Эта обычная семья не так-то и обычна
Готова до другої• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Из села они оба
О і ми з чоловіком з села обоє)
Ответ дляЛюблю кетчуп
И ЭТО ОБЫЧНАЯ СЕМЬЯ
Какая ж обычная
Он военный, вы же не знаете где он и что мутит сейчас. Могут вам рассказывать он на передке, а он тцкашник или кадровик где-то в рыбном месте. В моём доме тцк, менты СБУ раскупили квартиры как горячие пирожки, а до войны ходили занимали до зарплаты
Глаза_в_3_карата• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
И ЭТО ОБЫЧНАЯ СЕМЬЯ
Ну а тепер переведіть в гривню. Розділіть на місяці війни. І не триндіть, що у військових така зарплата. Це вони всією сім´єю не їли, не одягалися, ще й на панелі підробляли всі три роки. Зп військових знаю. Чоловік недавно звільнився.
ЧупакабраЗеБест• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
вполне нормальная реакция.
Швабристка• 19 мая 2025
Тема конечно же создана не для того, чтобы она ожидаемо скатилась в обсуждение зарплат военных.
Тема - чисто обсудить дружескую зависть и недвижимость во Львове...
Женщины, включайте головы.
Все буде Україна• 19 мая 2025
Мій чоловік воював на нулі 2022-2023 роки. Майже за весь період отримував винагороду 100 т грн. Я теж працюю. Ми теж купили, теж не в кредит, за ті гроші на крові. Так, нарешті ми вирішили питання з житлом, але це страшні гроші і страшний період в житті, коли ти не можеш ні те, що жити, ти дихати не можеш поки не отримаєш той + від нього.
Зараз звільнений по пораненню повʼязане з захистом від російської агресії, 2 група інвалідності. Отримав виплату за інвалідність, купили авто. Вже чули в спину «ні@уя» собі інваліди на яких машинах їздять. Нікому не побажаю ні квартир, ні машин такою ціною. Але воно є.
У нас якесь дивне ставлення до військових. Щоб був котиком чи героєм, то повинен бути виключно на нулі чи загинути. Якщо залишився живий, то вже питання «ми що тебе все життя тепер утримувати повинні?». На достойні умови життя не гідні, їздити на авто взагалі кощунство.
Автор, ваш чоловік так саме може поїхати і «заробити».