Люблю кетчуп• 19 мая 2025

Купили кв трешку 105кв во Львове с ремонтом-170 тыс дол новый ЖК с

двумя паркоместами,три балконе ,второй этаж.Узнала только что такую новость о друзьях.ЖАБА(((((((Не могу успокоится.Она педагог,он военный,1 ребенок.Не в кредит!
энциклопУдия• 19 мая 2025
да, вы жаба, все правильно
Я не Тролль• 19 мая 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Мій чоловік воював на нулі 2022-2023 роки. Майже за весь період отримував винагороду 100 т грн. Я теж працюю. Ми теж купили, теж не в кредит, за ті гроші на крові. Так, нарешті ми вирішили питання з житлом, але це страшні гроші і страшний період в житті, коли ти не можеш ні те, що жити, ти дихати не можеш поки не отримаєш той + від нього.
Зараз звільнений по пораненню повʼязане з захистом від російської агресії, 2 група інвалідності. Отримав виплату за інвалідність, купили авто. Вже чули в спину «ні@уя» собі інваліди на яких машинах їздять. Нікому не побажаю ні квартир, ні машин такою ціною. Але воно є.
У нас якесь дивне ставлення до військових. Щоб був котиком чи героєм, то повинен бути виключно на нулі чи загинути. Якщо залишився живий, то вже питання «ми що тебе все життя тепер утримувати повинні?». На достойні умови життя не гідні, їздити на авто взагалі кощунство.
Автор, ваш чоловік так саме може поїхати і «заробити».
Вы авто и квартиру за какую сумму купили? приблизительно . Я не думаю, что за 170 тысяч у.е
Antiprom• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Вже кілька людей тут написало про покупку квартири військовими. Всі брехуни?
Ви з власного досвіду чи теоретик?
Ваш на нулі і йому не платять?
Удалено администрацией...
Наша взяла• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
И ЭТО ОБЫЧНАЯ СЕМЬЯ
В Украине все так живут. Это ж не нищая западная Европа
Наша взяла• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Из села они оба
И шо
Наша взяла• 19 мая 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
А шо вас живун, просто цікаво.
1600$ за квадрат з ремонтом це дорого?
Да
курасаны• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
И ЭТО ОБЫЧНАЯ СЕМЬЯ
Та ладно.
Можливо отримали якийсь спадок.
Бо я люблю оцих 20-тирічних бізнесменів. «Я з простої сімʼї», а потім виявляється, що тато «простий» генерал чи голова міської ради.
Але за ваших друзів рада. Дуже класно, коли збуваються мріі
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Так тут подвійні стандарти. Мобілізація жахлива, бустфікують, треба щоб добровільно йшли - кажуть. Для цього, кажуть, треба хороша оплата, пільги тощо. Але коли читають, що військовий Звичайний солдат, своїми потом в кровʼю в прямому розумінні, на квартиру заробив, то все - він тцкшник, невідомо чи він взагалі служив, не міг він стільки заробити… так вам кажуть - міг. Ні, не вірять. Да підтримайте цих людей, ви не уявляєте, що таке передова, що таке чекати дзвінка звідти, що таке почути - я сильно поранений…
Наша взяла• 19 мая 2025
Ответ дляДомовенок Кузя
Друзі вчора в столиці купили - раді за них
160.000
Я купила в марте за 750 тыс евро мне ок
Наша взяла• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Там место козырное,модный ЖК
Второй этаж низко, некрасиво
Все буде Україна• 19 мая 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Ні) за 40 т дол квартира, але до війни у нас було 15 тисяч відкладено. Плюс ремонт 15 т дол. Авто 18 т дол, але це повністю за виплату за інвалідність.
Ми ж не знаємо, може та родина теж відкладала, може батьки допомогли. Автор бачить кінцеву картинку.
Я не Тролль• 19 мая 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Ви реальні суми написали. А у автора якісь нереальні для звичайного військового.
Здоровя вашому чоловіку.
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляAntiprom
Удалено администрацией...
Мене вже назвали тільки в цій темі брехухою, не розумною, наївною, тупою в математиці. Ок, нехай . Я саме така
Antiprom• 19 мая 2025
Ответ дляВсе буде Україна
ви путаєте свою історію з історією яку автор розповіла
У вас же все чисто і ви можете за кожну копійку відзвітувати, а я говорю про історію про яку пишуть сьогодні на УП де з кожного військового кожен місяць командир брав з бойових 40 тис грн, ми говоримо про таксу які встановили ТЦК 1 000 usd щоб відпустили тебе відразу, 5000 usd - вийти з ТЦК, 10 - 20 nbc usd - щоб виїхати ось при чому тут такі як ви?
Все буде Україна• 19 мая 2025
Ответ дляЯ не Тролль
Здоровя вашому чоловіку.
В 2023-2024 роках військові, ті що воювали з 2014 року в АТО і отримали інвалідність, і військові АТО/ ВПО отримували компенсацію по постанові. Ці хто потребував поліпшення житлових умов. Там немаленькі суми. До тієї виплати можна було докласти свої гроші і купити дорожче. Я просто про те, що ми ж не знаємо усіх даних. Може там батьки померли, був спадок, його продали і теж в цю новобудову гроші пішли.
Из Кукуева я• 19 мая 2025
Ответ дляЯ в дамках
І ви, авторе, доречі, теж можете піти до ЗСУ. якщо ви та чоловік обидва на нулі, то взагалі буде чудово. Порішаєте всі свої проблеми
ну шоб по 140тыс покупать квартиры надо в тцк идти
Манкоголік• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Ну вот откуда у людей деньги?Ну почему одним везет,а остальные всю жизнь барахтаются
Ну у вас или у вашего мужа тоже есть возможности заработать - пойдите на передовою и через пару лет купите не хуже
Мороженная курица• 19 мая 2025
Удалено администрацией...
Леопардові панчохи• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Я то себе такую хочу,но мне такую не видать как собственных ушей
Ідіть на контракт в зсу
Minny• 19 мая 2025
Ответ дляШвабристка
Тема конечно же создана не для того, чтобы она ожидаемо скатилась в обсуждение зарплат военных.
Тема - чисто обсудить дружескую зависть и недвижимость во Львове...
Женщины, включайте головы.
Ну да чуть что сразу тролль
Это типичная ситуация сейчас в стране покупка квартир военными
Швабристка• 19 мая 2025
Ответ дляМороженная курица
Удалено администрацией...
Вот, вас сейчас забанят. А автора - нет.
Antiprom• 19 мая 2025
Ответ дляМороженная курица
Удалено администрацией...
а що там з тією тьоткою яка 300 тис євро в багажнику перевозила? та яка відповідала за харчування бійців може автор хоче на її рибне місце тай на квартиру швидше заробит чесним трудом
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Автор, таке саме питання. На голову деяким упали великі гроші у вигляді виплат. У мене деякі знайомі ні дня в житті не напряглися і уже все мають, на шо мені пахати і пахати як кінь педальний
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляЯ в дамках
Так нехай ваш чоловік йде служити
Немає у військових таких коштів. 3 роки служби. 170 тис доларів. Серйозно? Може у них хтось помер на війні і виплати отримали
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Ви з власного досвіду чи теоретик?
Ваш на нулі і йому не платять?
З власного досвіду. Зарплата 120 000 тисяч. 3 роки на війні. Ледве на перший внесок можна назбирати

Якщо не займатись тємками
Як_наготую...• 19 мая 2025
Мужчина не в тцк часом?)
Крошечка-хаврошечка• 19 мая 2025
Ответ дляЛюблю кетчуп
Идите в тцк работать и эта трёшка по сравнению с вашим жильем покажется убогой лачугой.
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня

Якщо не займатись тємками
Чому 120? Ось це не платять? Ваш не отримує?
Маруська Му• 19 мая 2025
Ответ дляКотогосподиня

Якщо не займатись тємками
Що ваш чоловік про це каже?
Котогосподиня• 19 мая 2025
Ответ дляМаруська Му
Ці тридцять днів за два місяці мінімум накопичаться. І то з 24 року.