Все буде Україна• 19 мая в 20:41

От що робити? Якесь будівництво біля будинку, схоже що буде шалман (((ан

От як так може бути (((
Київ, спальний квартал, але метро хвилинах в 15 ходу. Місце тихе. Було. Біля нашого дому був одноповерховий магазинчик, невеликий. То аптека там була, то кав´ярня. Тепер попереднього орендаря срочняком виставили з приміщення, і власник щось хоче будувати. В 20 метрах від цього місця бювет. В 50 метрах церква!
Вже зрозуміло, що нічого хорошого там не побудують. Розширюються і схоже що буде у висоту, чомусь мені здається що двома поверхами не обійдеться.
Або дорога наливайка з гупанням музики, або шашлик-машлик, судячи з розмаху то буде щось для святкувань. Прямо поруч з житловим будинком ((( невже можуть дати дозвіл на таке?!
Ms. Откровенность• 19 мая в 20:42
Левый берег?
Проработник• 19 мая в 20:43
Яка адреса?
Можу завтра глянути дозволи і договір на землю
маминаБубочка• 19 мая в 20:43
Конечно, у нас под домом генделык лет 20 был: ни по одним нормам не проходил, соседям с 1 этажа окна закрывал, практически без света жили. Куда только не писали, все бесполезно! А через дорогу заправка. Жилой район. Почти центр города!
Так точно!• 19 мая в 20:44
Ответ дляПроработник
Яка адреса?
Гляньте що будують за адресою Григоренко 5.
Дякую
автор Все буде Україна • 19 мая в 20:45
Ответ дляMs. Откровенность
Левый берег?
Правий
автор Все буде Україна • 19 мая в 20:46
Ответ дляПроработник
Яка адреса?
Жуля Верна, біля бювету
Проработник• 19 мая в 20:47
Ответ дляВсе буде Україна
Жуля Верна, біля бювету
Номер який?
автор Все буде Україна • 19 мая в 20:49
Ответ дляПроработник
Номер який?
Тут складно сказати, ми 6, а вони через дорогу, там маленька дорога. Може номер 1...
Проработник• 19 мая в 20:49
Ответ дляВсе буде Україна
Зрозуміло
автор Все буде Україна • 19 мая в 20:49
Ответ дляПроработник
Номер який?
Стоп, нашла. Це номер 8 по вулиці Тулузи
Фея_3уровень• 19 мая в 21:08
Ответ дляПроработник
Яка адреса?
Будь ласка, чи можете і мені подивитись Правди 33 зі сторони дороги.
Біля будинку за 50 м спиляли дерева, зачищають територію, можливо щось будуть будувати..
Губи з філером• 19 мая в 21:11
Ответ дляВсе буде Україна
Жуля Верна, біля бювету
Прикол, думала вы моя соседка. У нас тоже какую-то фигню строят под домами, тоже рядом бювет и церковь
Prervana• 19 мая в 21:11
Ответ дляВсе буде Україна
Ну по кадастру оно кафе. И целевое назначение не изменено
автор Все буде Україна • 19 мая в 21:37
Ответ дляPrervana
А поверховість наприклад - регулюється, чи може будь що на розсуд власника?
автор Все буде Україна • 19 мая в 21:38
Ответ дляPrervana
Дякую Вам, все уважно прочитала.
Виходить, там можна будувати по суті що завгодно...
Prervana• 19 мая в 21:39
Ответ дляВсе буде Україна
Не знаю, врать не буду
Не зви чайна• 20 мая в 00:26
Ответ дляВсе буде Україна
В землю зариваються- роблять цокольний поверх
автор Все буде Україна • 20 мая в 08:58
Ответ дляНе зви чайна
Це ви саме про цей об´єкт маєте на увазі?
Не зви чайна• 20 мая в 12:35
Ответ дляВсе буде Україна
Я не знаю,як по вашому там будівництво,який проект.
В нашому місті центр не дозволяють вище третього поверху робити,то всі сучасні реконструкції робоять з глибоченним підвальним приміщенням.
автор Все буде Україна • 21 мая в 21:54
Ответ дляНе зви чайна
Зрозуміла, дякую Вам що розповіли 👍