Ще з цiкавого Антибиотик. Подскажите плиз +8 Килевидная деформация грудной клетки. +6 Прищі на спині, підліток +18 Постійно врастає ніготь у підлітка, порадьте як позбутися +37 Як даєте дітям антибіотик з холодильнику +74 Дитині радять видаляти аденоїди, а я сумніваюсь. +26 Київ. Де зробити безкоштовне щеплення проти ВПЛ для 12-13 років +21 Что за болезнь у ребенка? +12 Сейчас есть понятие часто болеющий ребенок и справка какая нибудь ? +70 Грипп А. Как проходил у ваших детей? +30
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Уявіть,Україна все підписує як хоче рашка і віддаємо весь Донбас. Що далі?20+50420 Живу в селі як вареник в маслі.В теплі і ситості8+2138 Если границы откроют Вы будете уезжать из Украины?7+2087 Дорого быть женщиной и мужики нищеброды8+1988 Кацапские дегенераты закрыли себе Телеграмм6+1316 От просто цікаво, а якщо Україна запропонує супер умови, щоб ви повернулись?14+13114 Лист з податкової по грошовим переказам Новапей та укрпошта16+12016 ещё
Сейчас читают! Вышла замуж за грека, Крит2+1012 Поставила в духовку бисквит и через 15 мин выключили свет2+452 Живу в селі як вареник в маслі.В теплі і ситості8+448 Уявіть,Україна все підписує як хоче рашка і віддаємо весь Донбас. Що далі?20+4020 А в чем прикол прикидываться тут богатой?)2+382 Чергова спроба онлайн-знайомства завершилась ніяк3+333 Дорого быть женщиной и мужики нищеброды8+318