Застряла• 20 мая 2025

Ви б радили родичам як лікуватись? Чи мали потім проблему?

Я запитала у лікарів (онлайн) що це може бути, в дядька болячка яку ніхто з лікарів не може визначити

Один лікар написав припущення та сказав здати аналізи

Я не наважуюсь це казати дядькові. Бо ці аналізи коштують гроші, а потім якщо це все буде вхолосту то на мене визвіриться родина і скаже шо це за халатне відношення онлайн, і тд і тп

Тобто лікар сімейний йому виписав аналізи в сінево загальні і нічого там не побачив
І все, сидять склали руки. А температура стабільно висока
Тут надолго• 20 мая 2025
Ответ дляЗастряла
Це зрозуміло
Але я навіть не знаю кого шукати в якому направленні
Бо елементарно аналізи не хоче здати, щоб вияснити та хвороба чи не та що я думаю
Так виходить, що ви така ж недальока, як і вони всі. А дядько просто не хоче.
Тут надолго• 20 мая 2025
Ответ дляЗастряла
Це не стосується теми
Тут питання чи казати йому чи ні
Про що казати? Про те, що ви онлайн спитали в якогось «лікаря», що то за хвороба може бути при підвищеній температурі?
Чеширская кошечка• 20 мая 2025
А как вы описали симптомы? Со слов свекрухи, что ли?
автор Застряла • 20 мая 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Да
Чеширская кошечка• 20 мая 2025
Ответ дляЗастряла
Да
Прекрасно. И вы считаете себя умной, а все недалекие?
Первое - не лезьте, если человек не просил именно вас напрямую
Второе - ну оплатите ему эти анализы сами, чтоб семья не вызверялась на вас
автор Застряла • 20 мая 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Дякую
Не буду лізти
Тут всі такої думки
КвартираЧья• 20 мая 2025
Ответ дляЗастряла
Задумаюсь теж
Бо якщо підтвердиться діагноз буде добре
А якщо не підтвердиться- гроші на вітер і мені буде погано. Скажуть що я халатно відношусь, десь там консольтуюсь онлайн..і що це за медицина онлайн
Ви консультуєтеся онлайн, і хочете так само поставити діагноз хворій людині? Це для економії часу і грошей? А може все ж таки піти на очну консультацію, може дядько отримає направлення на безкоштовні аналізи, узі, мрт...?
автор Застряла • 20 мая 2025
Ответ дляКвартираЧья
Ну бачте сімейний руками розводить…
Дядько в нього вже був
ОдинРазНадетое• 20 мая 2025
Ответ дляЗастряла
Діти є
Але діти такі ж недальокі..
Другое дело Вы, Вам же целый врач из интернета по описанию даже не вашего анамнеза диагноз поставил ! Автор нахрена Вы лезите в чужую семью???
ОдинРазНадетое• 20 мая 2025
Ответ дляЗастряла
Це зрозуміло
Не думали, что диагноз они знают .НО не хотят посторонних посещать в свои се ейные дела?
Шеллар• 20 мая 2025
Ответ дляЗастряла
Діти є
Але діти такі ж недальокі..
Одна Ви - промінь світла в темному царстві. Дайте людям спокій, самі розберуться, що і як їм робити. Вас не просять, тому заберіть свого довгого носа з чужих справ.
автор Застряла • 20 мая 2025
Ответ дляШеллар
Згідна з вами
Чемна панночка• 20 мая 2025
Ответ дляЗастряла
Задумаюсь теж
А вы при чем?
Чемна панночка• 20 мая 2025
Ответ дляЗастряла
Я і не кажу шо я розумна
Просто не сиджу склавши руки
А елементарно написала онлайн лікарям
Це вже щось
Зачем? Зачем вам это?
Чемна панночка• 20 мая 2025
Ответ дляБлинчикБезСметанки
Начните с главного: он вам говорил свои симптомы и жалобы на здоровье? Нет. Вам сказала свекровь, растрепав языком. Главный ответ: зачем вы лезете, если вас об этом лично никто не просил?
Вам телефонограмма• 20 мая 2025
Ответ дляЗастряла
Задумаюсь теж
Температура стабильно держится, но вы серьезно считаете, что диагноз не подтвердится? Это воспаление идет в организме и в любом случае нужны антибиотики
Вам телефонограмма• 20 мая 2025
Ответ дляЗастряла
То не мій родич
То родич чоловіка, дядько його
Просто моїй свекрусі він казав про свою проблему, а вона мені вже розказала
Але свекруха така ж недалека
Хоч гроші є, але думають що сімейний має все порішати..
Ну так расскажите им страшилку, что у вашего знакомого, соседей мужа сестры такое было и поставили такой диагноз. Пусть тоже проверят то и это
Ноунэйм• 20 мая 2025
Ответ дляЗастряла
Це зрозуміло
У вас шо своей жизни нету?
Кашпо• 20 мая 2025
Только температура, может грипп? Голова болит, суставы? Оак и оам сдавал. Доктор прослушал. Рентген? Пневмония, почки?
Позвоните ему, спросите
Где тут 0?• 20 мая 2025
Ответ дляЗастряла
Ну бачте сімейний руками розводить…
Дядько в нього вже був
Порадьте змінити сімейного. Це перше
Друге. Сімейний мав дати направлення до різних вузьких спеціалістів. У мого сина була субфебрильна температура (37,2) місяцями. То йому дали направлення до інфекціоніста, Ендокринолога, гастроентеролога, ще до когось... Декілька УЗД, аналізи. Більшість аналізів безкоштовно, УЗД можно було чекати і було безкоштовно, але ми оплатили.

Спойлер. Винна була інфекція (одна із герепесних, а їх багато є), але інфекціоніст провтикала і по аналізам нічого не побачила. Вже за півроку в результаті мега важкої вітрянки на фоні тієї старої хронічної інфекції син потрапив в інфекційне відділення, де ми про все і дізналися.
Тектологиня 80lv• 20 мая 2025
Ответ дляЗастряла
То не мій родич
То родич чоловіка, дядько його
Але свекруха така ж недалека
Диагноз он-лайн поставлен со слов ’одна баба сказала, друга пересказала’?