Бибер-анонимер• 20 мая 2025
Хто продає, як продажі?
Останні дні хоч щось купляли ?
Країна мрій• 20 мая 2025
Продажи стоят. Вообще тишина. При этом на выходных была в магазинах - цены жуть
, а люди покупают. В интернете - тишина, хотя цены ниже офлайн магазинов
ДваДваВісім• 24 мая 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Років 7 продавала речі своїх дітей, останній рік взагалі нічого, вже й не виставляю нічого, багато оголошень платні, взагалі не вигідно. Не розумію чому так, раніше все розбирали, ціни низькі, аби не валялось. А зараз нічого не беруть, зробила висновок: люди дуже багаті і дуже бідні.
Зааз в країну завезли багатотгуманітарки. Бідні люди які купляли зазвичай бу. Беруть безкоштовно з гуманітарки. А богаті бу не купляють... Якось так.
Бо в магазинах ціни на одяг космос. Начебто повинні діткам бу дивитись. А воно не продажться навіть ціни на бутна тому ж рівні що і до війни....
ДваДваВісім• 24 мая 2025
Ответ дляКуратор дебошей
Не у всех есть такая возможность. В маленьких городах такого нет, и даже секонда нормального нет.
Я вкому сенсі не аж можливості? Є сайти магазинів. Синсей, кроп,хаус, вайкики. И там сезоннные скидки. Кио вам мешает покупать через интернет т новое по акции
Куратор дебошей• 24 мая 2025
Ответ дляДваДваВісім
Мне ничего не мешает.
Я о людях. Не все знают, не все умеют, не все покупают, не пощупав.
ДваДваВісім• 01 июня 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Дуже багато бу речей гуманітаркою завезли