Секретница• 20 мая в 10:11
Мами, підкажіть, будь ласка, що це в дитини?
Прокинулись вранці, а на щічках ось такий дрібний висип. Що це і звідки не розумію, вперше таке.. ввечері такого не було
Секретница
• 20 мая в 10:14
Ответ дляСон і дрімота
вітрянкою хворіли?
Ні.. але наче не надто схоже, лише на щічках поки. мені наче на алергію схоже, але не впевнена
100pudov• 20 мая в 10:28
Здайте аналіз крові сходіть до лікаря, не довіряйте здоров´я дитини порадницям які далекі від мелицини.
Снежнакомка• 20 мая в 10:32
на вітрянку схоже, висип не зразу по всьому тілу, трохи згодом проявиться
Летюча помилка• 20 мая в 10:44
Ответ дляСекретница
Аллергическая сыпь шершавая