маминаБубочка• 20 мая в 11:14

Як ваші юнаки будуть вдягнені на випускний?

Дівчата, як зараз можна обіграти образ на випускний? Купили білу сорочку з льону, плісеровані штани. А яке взуття,не розумію. Чи то білі кросівки/кеди, чи то чорні туфлі на танкетці. Є суперстари,але вони вже не нові, син каже, їх взую... Під сорочку з льону краватка або метелик не пасують, так? А як ваші хлопці будуть одягнені?
Екатерина27• 20 мая в 11:16
Які-які штани?
На циголках• 20 мая в 11:16
посмотрите в интернете ваш запрос, белые кожаные кеды и белые кроссовки выглядят вполне неплохо
Домашка• 20 мая в 11:16
Мой пойдет в яркой футболке, штанах светлых и в такой обувке) и то хорошо. Ему пофиг.
Екатерина27• 20 мая в 11:18
Удалено администрацией...
Помилуйте мадам• 20 мая в 11:18
Ответ дляЕкатерина27
Які-які штани?
Удалено администрацией...
автор маминаБубочка • 20 мая в 11:18
Ответ дляДомашка
Мой танцует вальс с девочкой,поэтому обязательным условием была белая рубашка с длинным рукавом и темный низ. А так я бы разгулялась тоже
Обнемашечка• 20 мая в 11:19
Ответ длямаминаБубочка
С плиссированными штанами вы и так будете неординарны.
Мюллерная• 20 мая в 11:21
А які це чоловічі плісеровані штани? Мені реально цікаво
Домашка• 20 мая в 11:21
Ответ длямаминаБубочка
А, тогда да. Мой деревянный, не танцует) Но награждать будут, призовые места разные. Тоже типа просили ’нарядно’, но мы как-то не паримся. И футболка Andre, то я сама заказала уже.
автор маминаБубочка • 20 мая в 11:22
Ответ дляЕкатерина27
Які-які штани?
Ось такі
Екатерина27• 20 мая в 11:22
Ответ дляПомилуйте мадам
Удалено администрацией...
Та я читать умею)))
Екатерина27• 20 мая в 11:22
Ответ дляПомилуйте мадам
Удалено администрацией...
Тишком нишком• 20 мая в 11:25
Ответ дляЕкатерина27
Які-які штани?
Я тільки що згадала клопотенка в спідниці на день вишиванки
Екатерина27• 20 мая в 11:27
Ответ дляТишком нишком
Я тоже о нем подумала)))) блин, как я отстала от жизни)))) хорошо, что мой сын такой же старообрядный как и я
автор маминаБубочка • 20 мая в 11:29
Ответ дляЕкатерина27
Удалено администрацией...
Такого плану
Домашка• 20 мая в 11:29
Ответ длямаминаБубочка
Такого плану
Автор, спросите сына. Что ему нравится, ему ж в этом ходить.
Ух яка ж Я• 20 мая в 11:30
плиссерованные мешковатые штаны , а в а...уе...
автор маминаБубочка • 20 мая в 11:31
Ответ дляПомилуйте мадам
Удалено администрацией...
Дівчата, я задала нормальне питання. Якщо ви не розумієте в підлітковій моді- навіщо гигикати? Це виглядає недоречно. Я написала ’чоловічі’. Гугліть далі.
автор маминаБубочка • 20 мая в 11:32
Ответ дляОбнемашечка
Не позорьтесь.
автор маминаБубочка • 20 мая в 11:32
Ответ дляДомашка
Класна. Гарно буде виглядати ваш хлопець.
автор маминаБубочка • 20 мая в 11:40
Ответ дляЕкатерина27
Ви ж,начебто,доросла людина. Якщо ви ’старообрядні’- і не розумієтесь в підлітковій моді- до чого ваші недолугі смішки? Змиріться,що у когось є інший смак. І їм так подобається. До речі, сину дуже пасує цей образ. Але в мене питання щодо взуття. Те,що ви робите -називається булінг. Дивно це читати від жінки,яка створювала тему про загиблого на фунікулері хлопця - Максима Матерухіна.
автор маминаБубочка • 20 мая в 11:40
Ответ дляУх яка ж Я
Там і залишайтесь
Коханозадовільна• 20 мая в 11:41
Ответ длямаминаБубочка
Такого плану
Зачем на 1 раз покупать такие туфли. Или он планирут потом их носить? Ребёнок в курсе во что вы хотите его обуть, или сами за него решили?По теме, мой в кроссовках, и такие туфли никогда б не обул
Коханозадовільна• 20 мая в 11:43
Ответ длямаминаБубочка
За модой не стежу, але, жодного підлітка не бачила в таких штанях)
Щедрик ведрик• 20 мая в 11:44
Ответ длямаминаБубочка
Такого плану
Ну під ті штани на фото ці туфлі явно не підходять.
Як і метелик з краваткою
автор маминаБубочка • 20 мая в 11:44
Ответ дляКоханозадовільна
Бо це нова колекція. зайдіть в ТЦ- побачите багато цікавого. Я б теж не глянула,але він побачив- і все,тільки їх. Ніякої класики
автор маминаБубочка • 20 мая в 11:45
Ответ дляЩедрик ведрик
Як і метелик з краваткою
Теж прийшла до такого висновку. Краватка точно ні, як і метелик. Але треба було з кимось порадитись.
Домашка• 20 мая в 11:49
Ответ длямаминаБубочка
То може без платформи чорні шкіряні кеди гляньте під ті штани, як захоче.
автор маминаБубочка • 20 мая в 11:51
Ответ дляДомашка
Супер. Дякую . От ,мабуть, такі і будемо дивитись.
Почемучечка• 20 мая в 11:56
Кроссовки или кеды, туфли не.
Штаны классные, просто название странное)