маминаБубочка• 20 мая в 11:14
Як ваші юнаки будуть вдягнені на випускний?
Дівчата, як зараз можна обіграти образ на випускний? Купили білу сорочку з льону, плісеровані штани. А яке взуття,не розумію. Чи то білі кросівки/кеди, чи то чорні туфлі на танкетці. Є суперстари,але вони вже не нові, син каже, їх взую... Під сорочку з льону краватка або метелик не пасують, так? А як ваші хлопці будуть одягнені?
Ваша прЭлесть• 20 мая в 11:57
Ответ дляЕкатерина27
Які-які штани?
Я декілька разів перечитала, думаю автор пише про сина в заголовці , а в тексті про доньку
маминаБубочка
• 20 мая в 12:03
Ответ дляПочемучечка
Кроссовки или кеды, туфли не.
Штаны классные, просто название странное)
Дякую. Я просто автоматом написала, як на сайті. І коли я щось не знаю/не розумію- я гуглю, читаю. А тут як завжди - ’хоть поржем’. Зараз і в Зарі, і в інших відділах взагалі щось на кшталт рогожки, сітки (нагадує якісь 60-ті роки) -і хлопці міряють і купують. Я вже змирилася з тим,що я не встигаю за підлітковою модою.
Екатерина27• 20 мая в 12:34
Ответ длямаминаБубочка
Ви ж,начебто,доросла людина. Якщо ви ’старообрядні’- і не розумієтесь в підлітковій моді- до чого ваші недолугі смішки? Змиріться,що у когось є інший смак. І їм так подобається. До речі, сину дуже пасує цей образ. Але в мене питання щодо взуття. Те,що ви робите -називається булінг. Дивно це читати від жінки,яка створювала тему про загиблого на фунікулері хлопця - Максима Матерухіна.
Який звʼязок? Це не молодіжна мода, це мода субкультури. І якщо ви цю «моду» хочете поєднати з метеликом, то ви ще більш старообрядна.
Екатерина27• 20 мая в 12:35
Ответ дляВаша прЭлесть
Про сина)
маминаБубочка
• 20 мая в 13:13
Ответ дляЕкатерина27
Прямий. Це молодіжна мода. Звідки вам знати, якщо ви ’старообрядна’?
І,якщо ви уважно читали старпост, там я чітко написала’ метелик,наче не пасує?’ . Тому що я вважаю, що не пасує. Але,можливо, сучасні підлітки так носять. Тому і запитала у тих,хто розуміється на моді і має що сказати по суті. Якщо ви не в темі- для чого мені ваші коментарі?
маминаБубочка
• 20 мая в 13:40
Ответ дляЕкатерина27
Про сина)
І ще. Я задала конкретні питання. Шість ваших повідомлень не дають відповідь на жодне. Якщо у вас проблеми з усвідомленням питань- то ,можливо, вам не треба відповідати на форумі ? Бо виглядає недоречно.
маминаБубочка
• 20 мая в 13:43
Ответ дляЕкатерина27
Я тоже о нем подумала)))) блин, как я отстала от жизни)))) хорошо, что мой сын такой же старообрядный как и я
І якби я чіплялась до слів, так як ви і погуглила- то ваш наряд визвав би більше питань. І це тільки ваш.
маминаБубочка
• 20 мая в 13:45
Ответ дляВаша прЭлесть
І які слова вас здивували в тексті,що ви подумали про доньку?
Ваша прЭлесть• 20 мая в 14:07
Ответ длямаминаБубочка
Плісеровані штани
маминаБубочка
• 20 мая в 14:10
Ответ дляВаша прЭлесть
Плісеровані штани
Слово штани- не підходить хлопцю? А плісеровані- такий переклад на сайті,можливо не дуже точний. Тканина- я її називаю ’жатка’. Звичайні чоловічі штани.
Екатерина27• 20 мая в 14:33
Ответ длямаминаБубочка
Та пусть идете в чем хочет. Хоть в плиссированных штанах, хоть в женских туфлях. Абы здоровый был.