Organic• 20 мая в 11:32
подруга не відповідає
є подруга/знайома, з якою давно не бачились, але регулярно переписуємось текстовими та голосовими повідомленнями.
я завжди стараюсь відповісти, прослухати.
якщо вже повний завал на роботі - то по дорозі додому чи ввечері чи в будь-який час відповім.
сьогодні помітила, що вона взагалі не відповідає на мої голосові повідомлення, просто записує свої, де питає щось своє і не згадує.
і в мене таке враження, що вона просто не слухає.
вона зайнята, але я зайнята також.
як в такому разі бути? я не можу ігнорити, як мене людина щось питає, бо завжди до 1 хв часу знайти можна.
не хочеться записувати аудіо в пустоту
вона зайнята, але я зайнята також.
не хочеться записувати аудіо в пустоту
Заліковий троль• 20 мая в 11:34
Сделайте выводы и поступайте так как считаете правильным... имхо
Тишком_нишком• 20 мая в 11:34
Та в мене теж є така подруга.
Але я розумію що людина зайнята 🤷♀️
Сімʼя маленька дитина , робота
Але я розумію що людина зайнята 🤷♀️
Сімʼя маленька дитина , робота
Organic
• 20 мая в 11:35
Ответ дляТишком_нишком
Та в мене теж є така подруга.
Але я розумію що людина зайнята 🤷♀️
Сімʼя маленька дитина , робота
Але я розумію що людина зайнята 🤷♀️
Сімʼя маленька дитина , робота
просто вона мене питає, сама записує аудіо.
і виходить, що я відповідаю на ті ж аудіо, а вона ні.
Тишком_нишком• 20 мая в 11:36
Ответ дляOrganic
Ну та в мене так само)
Останній раз я записала аудіо і кажу відповідь мені !)
Барабан для дорослих• 20 мая в 11:36
Подруга на своей аолне просто, вы и ваши проблемы меньше стали интересны ей,другие приоритеты в жизни появились.
Organic
• 20 мая в 11:37
Ответ дляБарабан для дорослих
але якби вона мені перестала писати ...
а вона записує аудіо свої, пише, питає.
а мої - в пустоту)
а вона записує аудіо свої, пише, питає.
а мої - в пустоту)
Рассказница• 20 мая в 11:39
Для любителей голосовых сообщений - отдельный котёл в аду!
То теме - она вас тролит: не слушает ваши бредни, а просто зеркалит действия. И правильно делает!
барабанщица• 20 мая в 11:41
Не люблю голосовые сообщения, тоже часто их не слушаю, если подруга пишет текстом, сразу отвечаю, если голосовое и сразу нет возможности послушать, то забываю про него и не слушаю...
Organic
• 20 мая в 11:54
Ответ дляРассказница
зеркалить - це як?
вона ж сама то записує
И_В_офигительных_штанах• 20 мая в 12:08
Я не слухаю голосові, хоч їх там 10 шт. Мене це бісить. Але і сама ніколи не наговорюю.
Можете випробувати, в кінці задати якесь питання і почекати відповіді.
Печенюшка• 20 мая в 12:10
Эти аудио сообщения если он по делу а просто выговориться - Зло . Потому что как правило на них реагируют не так как в прямом общении в жизни . Я тоже замечала что когда делюсь чем то с подругой как в разговоре аудио сообщениями , то она на них не реагирует . Перестала их записывать . Пишу или текстом а аудио когда по делу нужно что то сказать. А ваша подруга заплывает душевные аудио сообщения ? Отвечайте зеркально
Organic
• 20 мая в 12:10
задавала в голосових. не відповідала.
взагалі з нею не переписуватись?
чи просто саме не голосові не відповідати?
взагалі з нею не переписуватись?
Печенюшка• 20 мая в 12:11
Ответ дляOrganic
Аналогично у меня так тоже автор . Перестала слать аудио ей
Organic
• 20 мая в 12:11
Ответ дляПеченюшка
так, вона довго може щось глобальне записувати. або щось питати.
Organic
• 20 мая в 12:11
Ответ дляПеченюшка
а коли вона спитає ’чого не слухаєш’
Печенюшка• 20 мая в 12:12
Ответ дляOrganic
задавала в голосових. не відповідала.
взагалі з нею не переписуватись?
Отвечайте текстом . Или прямо спросите почему она не отвечает на аудио ваши и не комментирует
И_В_офигительных_штанах• 20 мая в 12:14
Скільки Вам років? Дзеркалити, не слухати, виясняти....
Невже Ви не можете просто спитати відверто у людини?
Нічого такого немає, якщо людина не хоче спілкуватись більше - це не трагедія. Це нормально, коли у людей різні інтереси і їм більше немає про що дружити. Треба це зʼясувати і жити далі - з іншим колом спілкування.
Печенюшка• 20 мая в 12:15
Ответ дляOrganic
а коли вона спитає ’чого не слухаєш’
Так это я ей переслала слать аудио , она мне шлет как раз ))) Но в основном по делу . Не люблю тоже эти философствования по аудио , как будто сама с собой разговариваешь , особенно после того как на него нет реакции
Organic
• 20 мая в 12:16
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
вона продовжує записувати мені аудіо)))
вчора записала 2-3 штуки.
потім я записала і дещо спитала. перед її також я записувала - по моїх питаннях 0.
сьогодні вона знов записала одне + текст. про мої нуль згадок
вчора записала 2-3 штуки.
Продаю витрішки• 20 мая в 12:23
Ответ дляOrganic
вона продовжує записувати мені аудіо)))
вчора записала 2-3 штуки.
ТЮ напишіть текстом, ти що не бачиш мої повідомлення, шо це за подруга шо ви не можете спитати на пряму.
Спитайте прямо, якщо знов відповість не в тему то робіть висновки. і не відповідайте на її питання