Електрохарчування• 20 мая в 11:35
От скажіть, як жити з цими зп?
Повноцінно харчуватися,їздити хоча б раз на рік на відпочинок, косметолог,гарно вдягатися ,мати машину тощо
Лише одиниці людей в Україні можуть собі це дозволити,так сказати вершки суспільства
Країна мрій• 20 мая в 12:39
Ответ дляОце фіфа
я спросила сколько раз вы оставляли хирургу 100 тыс чаевых
при чем тут содержания и ваши родственники?
Притому що не обовʼязково платити за себе
В минулому році дідуся одного орерували
В цьому році другого
В позаминулому році бабусю
Декілька років тому чоловіка(колишнього)
Ще мама попереду
В минулому році дідуся одного орерували
В цьому році другого
В позаминулому році бабусю
Ще мама попереду
Оце фіфа• 20 мая в 12:39
Ответ дляКраїна мрій
В минулому році дідуся одного орерували
В цьому році другого
В позаминулому році бабусю
Ще мама попереду
В минулому році дідуся одного орерували
В цьому році другого
В позаминулому році бабусю
Ще мама попереду
и каждому, кроме цены самой операции, вы давали по 100 тысяч сверху?
Країна мрій• 20 мая в 12:40
Ответ дляОце фіфа
Кому більше кому менше. І такса у них не в грн
Оце фіфа• 20 мая в 12:41
Ответ дляКраїна мрій
сколько вам озвучивали?
и сколько обходилась сама операция
или это все вместе было
и сколько обходилась сама операция
или это все вместе было
Країна мрій• 20 мая в 12:42
Ответ дляОце фіфа
сколько вам озвучивали?
и сколько обходилась сама операция
или это все вместе было
и сколько обходилась сама операция
или это все вместе было
На мозку дідусю 25тис дол - це була сама дорога
Оце фіфа• 20 мая в 12:43
Ответ дляКраїна мрій
ого, много
все хорошо прошло?
На паровозе• 20 мая в 12:44
Ответ дляОце фіфа
сколько вам озвучивали?
и сколько обходилась сама операция
или это все вместе было
и сколько обходилась сама операция
или это все вместе было
Давайте я вам розповім. Є одна лікарка в Києві, вона дійсно профі (онко). Операція в неї коштує 200-250 тис. у державному закладі. Вона називає суму в очі. І до неї черга, бо хвороба складна.
Країна мрій• 20 мая в 12:45
Ответ дляОце фіфа
ого, много
все хорошо прошло?
Так, навіть трохи попрацював ще після того. В цьому році одне око оперували, але треба ще друге
Оце фіфа• 20 мая в 12:45
Ответ дляНа паровозе
в нире?
Країна мрій• 20 мая в 12:47
Ответ дляНа паровозе
Це дуже адекватна ціна, зараз у майстра по манікюру мама онко лікує- ціни більші, і це без операції (
Оце фіфа• 20 мая в 12:48
Ответ дляКраїна мрій
цена для большинтсва неадекватные, но выхода нет, увы
и почему тут смешались цены ’за работу’ и ’на лапу’
На паровозе• 20 мая в 12:49
Ответ дляКраїна мрій
Я вважаю, що в державних закладах такого не має бути. Вкладайся в свою клініку і став хоч 1 млн. Візьміть Добробут. Приватна клініка, доба перебування в стаціонарі приблизно 20 тис. Все чесно.
Зоряний Шлях• 20 мая в 12:55
Ответ дляНа паровозе
Хто ж це, цікаво дійсно? За ці гроші в приватній зроблять, навіть дешевше. Якщо це мастектомія з одночасною реконструкцією імплантамт з вартістю імплантів, то в дорогій приватній клініці все одно буде дешевше і там теж працюють круті спеціалісти + обладнання операційних на високому рівні.
ПС: я зараз лікую РМЗ, було дві операції в приватній клініці, тому в цінах орієнтуюсь добре, нажаль.
Я шалунья• 20 мая в 12:57
Ответ дляПродаю витрішки
Есть и такие места, где люди чай пьют целый день. Но и зарплаты, естественно, не 40 тыс
завжди було цікаво, яка зарплатня в таких людей)
На паровозе• 20 мая в 12:58
Ответ дляЗоряний Шлях
Це низ, не груди. Вона дуже відома, молода. А кого ви вибрали у приватній? Подруга шукає. Пока зупиналась на Іновації.
Файна цьоця• 20 мая в 13:00
Ответ дляОце фіфа
не соглашусь с вами
у хороших хирургов зп 16 тыс, смешно, как у уборщицы
У уборщицы 8
курасаны• 20 мая в 13:01
Ответ дляАлина-1240
Ритуалка
Коллега)) Але моя зп 17 тис. В нас гарно заробляють тільки землекопи))
Оце фіфа• 20 мая в 13:02
Ответ дляНа паровозе
молодая, по 250 тыс
хм..
была одна средних лет - но ее ушли в прошлом году
хм..
Пьяная вишня• 20 мая в 13:04
Ответ дляКрем для арбуза
Детей не надо рожать , это очень сильно сокращает расходы и желательно жить самой на курорте
Да вот я и не родила потому что так вся зарплата лично на меня идёт да и замуж за нищего и простого нет смысла выходить
Країна мрій• 20 мая в 13:04
Ответ дляНа паровозе
я лежала у добробуті два роки тому - не сподобалось. не хірургія, гастроентерологія, але вони тупо хотіли щоб я лежала, аби страхова оплачувала, попросивши аргументувати чому я маю лежати - вони так і не відповіли.
Крем для арбуза• 20 мая в 13:05
Ответ дляПьяная вишня
Вы хоть мозгом думаете , а не маткой, как большинство
На паровозе• 20 мая в 13:06
Ответ дляОце фіфа
молодая, по 250 тыс
хм..
Ну їх двоє вона і Свінціцький) Це самі круті вважаються.
Оце фіфа• 20 мая в 13:06
Ответ дляНа паровозе
Неспрядько еще
Луковая• 20 мая в 13:11
Ціла прірва між людьми. Вчора бачила як деякі купували плитку в санвузол, 37.000 одна штука. Таких було 12 штук.
Шлях до зірок• 20 мая в 13:11
Чому поодинокі? В мене друзі і колеги навпаки, поодинокі не можуть сооо бо і дозволити. А більшість- все собі якраз дозволяє
Я шалунья• 20 мая в 13:12
Ответ дляКрем для арбуза
Причому тут думати маткою?
Сенс життя який? Заробляти кошти аби що?
саме цінне те, що за гроші не купиш.
курасаны• 20 мая в 13:15
Ответ дляЯ шалунья
Причому тут думати маткою?
саме цінне те, що за гроші не купиш.
Не для всіх діти, це сенс життя.
Я шалунья• 20 мая в 13:16
Ответ длякурасаны
Не для всіх діти, це сенс життя.
не для всіх, але і писати, що більшість думає маткою також, повна маячня