Електрохарчування• 20 мая 2025
От скажіть, як жити з цими зп?
Повноцінно харчуватися,їздити хоча б раз на рік на відпочинок, косметолог,гарно вдягатися ,мати машину тощо
Лише одиниці людей в Україні можуть собі це дозволити,так сказати вершки суспільства
Коржик• 20 мая 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Як це нижче?)
Багато різних супермаркетів з акціями і уцінками. Овочі на ринках як тут пишуть ціни нижчі, чим у нас.
Електрохарчування
• 20 мая 2025
Ответ дляНа паровозе
Давайте я вам розповім. Є одна лікарка в Києві, вона дійсно профі (онко). Операція в неї коштує 200-250 тис. у державному закладі. Вона називає суму в очі. І до неї черга, бо хвороба складна.
Це в карман чи в касу офіційно?
Новорічна пальма• 20 мая 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
А як освіта впливає на рівень заробітної плати?
Мов іноземних не знаю
Дуже впливає. У мене специфічна технічна освіта. Відповідно в цій сфері нормального рівня зарплати. Але людина без такої освіти там ніяк працювати не зможе.
Так яка освіта у вас? Хто ви за фахом?
Новорічна пальма• 20 мая 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Мов іноземних не знаю
Більше того, на моїй роботі є надбавка за наукову й ступінь ( кандидатам наук) і за знання іноземних мов також.
Тому освіта має значення.
Якщо ви свою таку позицію, що освіта -це ніщо, і дітям демонструєте, то і вони будуть потім 15 тис заробляти
Тому освіта має значення.
Укр_жіночка• 20 мая 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
У топ темі у всіх зп по 40 тис гр на людину
Потому что это или фантазии или тут специфический контингент.
То секонд и бананы роскошь, то 40к на человека. Наверное на эту сумму не могут себе позволить бананы.
Наизнанку• 20 мая 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Цікаве запитання,а де ж взяти той досвід
То було просте запитання)
А скільки Вам років? Яка у Вас освіта, спеціальність?
Госпожа Белладонна• 20 мая 2025
Ответ дляОце фіфа
за 200 тыщ-тыдыщ фукали или за сколько?
Тут глотки деруть за місце де 20000….
Електрохарчування
• 20 мая 2025
Ответ дляЛуковая
Ціла прірва між людьми. Вчора бачила як деякі купували плитку в санвузол, 37.000 одна штука. Таких було 12 штук.
Що за плитка?
Вона велика?
Електрохарчування
• 20 мая 2025
Ответ дляПьяная вишня
Ну большая разница иметь зарплату 6т грн и 15-25 тыс грн
Не дуже я вам скажу,в мене 15
Кружите меня,кружите• 20 мая 2025
Ответ дляОце фіфа
не соглашусь с вами
у хороших хирургов зп 16 тыс, смешно, как у уборщицы
Нє. Меньше сотки не бьіло никогда за последние 15 лет, что мьі в Киеве. Очень часто больше,но последние три года почти на нуле работает ...
Електрохарчування
• 20 мая 2025
Ответ дляНичеНипанимаю
Мы тоже сами заработали на жилье, если вы внимательно читали. А на продажу квартиры сделали ремонт и купили мебель, потому что хотелось скорее въехать. И это не однушка на выселках, а большая квартира с террасой и видом на море.
Це закордоном?
Кружите меня,кружите• 20 мая 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
Дохід 15-50000
Ну двое по 50 - и уже 2,5 тьіс баксов. Вам мало? Ну станьте хирургом - будет больше
Електрохарчування
• 20 мая 2025
Ответ дляБожий одуванчик
В том то и дело, что ’нормально’. Тут же все думают, что люди с таким доходом живут в дворцах и ездят на порше.
Хто так думає?
Це не велика сума теж
Електрохарчування
• 20 мая 2025
Ответ дляАлина-1240
Чего) работа не пыльная, клиенты самые хорошие-мирные
Клієнти це замовники ,а не вже мерці
Пьяная вишня• 20 мая 2025
Ответ длякурасаны
Не для всіх діти, це сенс життя.
Я вот не вижу смысла никакого рожать детей и выходить замуж. Одной всегда проще .
Пьяная вишня• 20 мая 2025
Ответ дляКоржик
А у нас люди работают полный рабочий день и тоже не доступна медпомощь и качественная еда. Зарплаты 150-250 долларов у многих.
И иногда вообще проще сидеть дома или на шее у кого-то,чем за эти копейки пахать,так и ещё стоит вычесть деньги на проезд и что-то себе на еду чтобы перекусить на работе .
Пьяная вишня• 20 мая 2025
Ответ дляКоржик
И за эти 150 долларов ещё и начальник может так выносить мозг что мало не покажется.
Весела пiсенька• 20 мая 2025
Ответ дляКоржик
Там тоже такое есть
Пьяная вишня• 20 мая 2025
Ответ дляКоржик
Зайдіть в любий магазин, десятки продавців і касирів на зарплатні 10-12 тисяч грн, в любий дитсадок, там у всіх до 10 тис, звичайна школа, ну до 15, бібліотека-7-9, соцпрацівники - до 10, лікарня- до 15 у більшості персоналу, поштарки теж в районі 10, прибиральниці, двірнички-до 10. Найрозповсюдженіші жіночі професії.
І тільки на Порадниці всі працюють у якихось міфічних сферах, де у всіх від 40. Мабуть у паралельній реальності.
Единицы хорошо зарабатывают
Наизнанку• 20 мая 2025
Ответ дляЕлектрохарчування
От бачите, автор, Ви не хочете відповідати про освіту та професію. Очевидно, що немає ні того, ні того. Тоді звідки у Вас очікування великої зарплати? Низькокваліфікована робота - це мала зарплата, логічно ж.
Вкуси мене• 20 мая 2025
Далеко не одиниці, мені здається дуже багато хто може собі таке дозволити. Подивіться інстаграм, наприклад. ))
Коржик• 20 мая 2025
Ответ дляНаизнанку
Вчитель, вихователь, завідувачка бібліотеки, лікар, он вище писали інженер на УЗ 11 тисяч зарплатня, це вважаєте все низькокваліфікована робота? Вища освіта у всіх перерахованих. В нашій країні люди з вищою освітою отримують на рівні прибиральниць і двірників.
булоТАЙминуло• 20 мая 2025
Ответ дляЦібаФу
Подивіться скільки машин не бюджетних .. скільки квартир преміум , і це не одиниці
А візочки в супермаркетах?
Мурзилка• 20 мая 2025
Ответ дляПьяная вишня
Шеи тоже умные, не всех себе сажают
празники не помню• 20 мая 2025
Ответ дляЩедрик
а умеете?
Вебкам? В моем возрасте смогу покалечить психику любого..
АгатаХристя• 20 мая 2025
Сама не знаю, сегодня тоже задумалась, еду в потоке, у меня машинка маленькая и старенькая, а вокруг одни хорошие, джипы седаны, реально 5-летки красивые, значит зарабатывают же люди.. молодцы, я так не умею
АгатаХристя• 20 мая 2025
Ответ дляЩедрик
ахахаха
потому хирурги ездят на метро)))
извините, но им столько в конверте дают
5 лет назад у меня было операция , 40 тыс муж дал хирургу.
потому хирурги ездят на метро)))
извините, но им столько в конверте дают
Это точно, в доме живет хирург, очччень хорошо живут
Херсон це Україна• 20 мая 2025
Ответ дляЦібаФу
Це дуже і дуже невеликий відсоток. Була на днях у Києві - з десяти машин дійсно хороша - одна. Звісно, їздять хороші авто, за ними якось не так видно старі і дешеві. А вони є. І багато.