Електрохарчування• 20 мая в 11:35
От скажіть, як жити з цими зп?
Повноцінно харчуватися,їздити хоча б раз на рік на відпочинок, косметолог,гарно вдягатися ,мати машину тощо
Лише одиниці людей в Україні можуть собі це дозволити,так сказати вершки суспільства
Крем для арбуза• 20 мая в 13:17
Ответ дляЯ шалунья
Причому тут думати маткою?
Сенс життя який? Заробляти кошти аби що?
саме цінне те, що за гроші не купиш.
Ну конечно смысл жизни чтобы корячится на своих детей и выкручиваться не имея достаточно денег даже на себя
Шлях до зірок• 20 мая в 13:18
Ответ дляЩедрик
любые
открываете фрилансхант.
там по исполнителям открытая инфа- сколько проектов за какие деньги у них сейчас в работе
сколько закрыто
и это только то, что оформлено через фрилансхант
открываете фрилансхант.
сколько закрыто
Так, я працюю на виробництві
На офісних роботах ніхто менше 35 не заробляє, керівники 60-80
На самому виробництві по різному, від 20 до 35 в залежності від змін і цеху
І це не Київ
Я шалунья• 20 мая в 13:18
Ответ дляКрем для арбуза
більшість і без дітей корячиться, щоб мати таке собі життя)
і в нашій країні сьогодні ти маєш за 200 тис, а через місяць можеш вже мати 20 тис. Так що все відносно.
На паровозе• 20 мая в 13:20
Ответ дляЛуковая
Ціла прірва між людьми. Вчора бачила як деякі купували плитку в санвузол, 37.000 одна штука. Таких було 12 штук.
Ну то ж не через прірву в зп.
Коржик• 20 мая в 13:22
Ответ дляОце фіфа
не соглашусь с вами
у хороших хирургов зп 16 тыс, смешно, как у уборщицы
Потому что тарифную сетку годами не меняют, и зарплаты с первого по четырнадцатый разряд( а четырнадцатый это уже руководящие должности), меньше минималки. Ставки считают от прожиточного минимума три тысячи, даже не от минималки
Наизнанку• 20 мая в 13:25
Ответ дляЕлектрохарчування
В мене не така зп ,значить не можу
Стандартні пропозиції це 15-20 тисяч по Києву,аж ніяк не тих же 40 тисяч
А яка у Вас освіта, спеціальність, досвід роботи?
Коржик• 20 мая в 13:26
Ответ дляЩедрик
значит такой криворукий
мясник
Может не дерет взятки с малоимущих? Или Вы не допускаете, что существуют честные люди?
Коржик• 20 мая в 13:27
Ответ дляВесела пiсенька
В Америке полно бездомных обеды, с кредитами, людей, кому недоступна мед помощь.
А у нас люди работают полный рабочий день и тоже не доступна медпомощь и качественная еда. Зарплаты 150-250 долларов у многих.
Коржик• 20 мая в 13:29
Ответ дляПродаю витрішки
Не не можете, а не хотите. В Киеве 40 тыс заработать - вообще не проблема. Но работать нужно
А не в Киеве? В Киеве 3 млн, а не в Киеве в 10 раз больше. Уровень зарплат другой. Зачем везде Киев приводить в пример? Цены на еду в Киеве ниже, чем во многих городах.
Коржик• 20 мая в 13:31
Ответ дляПродаю витрішки
Есть и такие места, где люди чай пьют целый день. Но и зарплаты, естественно, не 40 тыс
Это Вы так думаете про чай. И за минималку плюс-минус душу вытрясут и заданий больше, чем возможно выполнить. Да и людей работает в два раза меньше, чем до войны, а обязанностей меньше не стало.
Новорічна пальма• 20 мая в 13:31
Ответ дляЕлектрохарчування
На скільки на 1000 тисячу гривень?
Яка у вас освіта? Що вмієте? Які мови знаєте?
Продаю витрішки• 20 мая в 13:32
Ответ дляКоржик
Потому что автор в Киеве
Зоряний Шлях• 20 мая в 13:32
Ответ дляНа паровозе
Це низ, не груди. Вона дуже відома, молода. А кого ви вибрали у приватній? Подруга шукає. Пока зупиналась на Іновації.
В приватній ’верх’ мені оперувала Шуліга Оксана Василівна (Оберіг), ювелірно, лампектомія + симетризуюча пластика обох МЗ. ’Низ’ там же в Оберізі Ліщук Володимир Данилович, лапароскопічно зумів провести складне видалення ’всього’. Перша операція в районі 120 (половину покрила страхова), другу оплачувала сама - 74 тис.
В ці суми увійшло абсолютно все, одномісна палата, харчування, всі медикаменти, пост.орераційні візити в клініку на перев´язку.
В Оберізі хірургічне обладнання дуже круте, якщо порівнювати з державними.
Не розумію за що в державному закладі можна просити 200-250к.
ЧорноброваЯ• 20 мая в 13:34
У сусідній топ темі на родину 40 тис гр,то захейтили дівчину.Усі написали,що живуть на 80-100
ЧорноброваЯ• 20 мая в 13:35
Ответ дляКоржик
У топ темі у всіх зп по 40 тис гр на людину
Коржик• 20 мая в 13:37
Ответ дляКраїна мрій
Це дуже адекватна ціна, зараз у майстра по манікюру мама онко лікує- ціни більші, і це без операції (
Бідні люди без грошей приречені. Навіть з виліковними хворобами. З зарплатами 6-10 тисяч людині нема де брати на лікування. А офіційно все безплатно. Це страшно.
Країна мрій• 20 мая в 13:38
Ответ дляКоржик
нажаль ви праві
No problems• 20 мая в 13:43
Ответ дляДружная семейка
Сегодня на Советчице тематический день ?
прийшла епоха перемоги холодильника над телевізором.
Коржик• 20 мая в 13:43
Ответ дляЧорноброваЯ
Зайдіть в любий магазин, десятки продавців і касирів на зарплатні 10-12 тисяч грн, в любий дитсадок, там у всіх до 10 тис, звичайна школа, ну до 15, бібліотека-7-9, соцпрацівники - до 10, лікарня- до 15 у більшості персоналу, поштарки теж в районі 10, прибиральниці, двірнички-до 10. Найрозповсюдженіші жіночі професії.
І тільки на Порадниці всі працюють у якихось міфічних сферах, де у всіх від 40. Мабуть у паралельній реальності.
Допоможіть знайти• 20 мая в 13:46
Да ладно. Тут вчера некоторые советчицы утверждали, что у каждого второго ребёнка в Украине заначка в 500 евро и вообще люди живут хорошо и богато. Неужели они врут ?
Пиу!Пиу!• 20 мая в 13:47
Ответ дляШлях до зірок
Так, я працюю на виробництві
І це не Київ
Я на офісній заробляю 27🤷🏼♀️
Шлях до зірок• 20 мая в 13:49
Ответ дляПиу!Пиу!
Я на офісній заробляю 27🤷🏼♀️
То йдіть на підприємство
Жінки теж працюють
Душа компанії• 20 мая в 13:52
власть и добивалась этого. всех сделать рабами. а типа элита вы сами знаете кто это.
Оце фіфа• 20 мая в 13:56
Ответ дляЗоряний Шлях
Мне кажется приукрасила с десятки раз.
Никто там с порога не говорит - с вас 250 тыс. Ещё и молодая…
Електрохарчування
• 20 мая в 14:13
Ответ дляДопоможіть знайти
Звісно брешуть в мене навіть немає заначки 500 євро
Електрохарчування
• 20 мая в 14:14
Ответ дляКоржик
В офісі може десь 20 тисяч
Електрохарчування
• 20 мая в 14:15
Ответ дляЧорноброваЯ
100 тисяч теж невеликі гроші...
Електрохарчування
• 20 мая в 14:18
Ответ дляНоворічна пальма
А як освіта впливає на рівень заробітної плати?
Мов іноземних не знаю
Електрохарчування
• 20 мая в 14:18
Ответ дляКоржик
Як це нижче?)
Електрохарчування
• 20 мая в 14:22
Ответ дляНаизнанку
Цікаве запитання,а де ж взяти той досвід