Мию чакри щоденно• 20 мая 2025
Дівчата, підкажіть, де побережжя з соснами?
На пляжі нависають, або їх багато? Крім Хорватії , де ще таке бачили.?
Якщо можна, вкажіть якомога конкретніше місце, будь ласка.
Вам телефонограмма• 20 мая 2025
Ответ дляНагайна
Я не автор, але скажу чому: бо оце поєднання в повітрі запаху хвойного лісу і моря - щось надзвичайно релаксуюче
а в джунглях типа не тот релакс?
ОбережнаЯ• 20 мая 2025
Ответ дляНаташа_32
Да я не схожа на маріюіванівну) Вчилкою не хворію, та й якщо чесно, не зовсім їх у житті переварюю. Просто слово ’побережжя’ скоробило. Я в Криму жила до 2014. Біля Судака. На тому ’побережжі’ орк, сука, розтріляв мого брата, що не зупинився і не показав аусвайс.
Я вам співчуваю. Але чи розумієте ви, що своїми виправленнями відбиваєте бажання спілкуватися українською у тих, хто знає її не в ідеалі?
Мию чакри щоденно
• 20 мая 2025
Ответ дляНаташа_32
Побережжя? Може буде вірно - узбережжя.
Це синоніми, див словник
Мию чакри щоденно
• 20 мая 2025
Ответ дляОце потужно
а чим вам Хорватія не підходить?
Хочу інше місце, вже була
Мию чакри щоденно
• 20 мая 2025
Ответ дляНагайна
Скіатос. Крім того, Халкідіки, Олімпійська рів’єра, та практично всюди є такі ділянки
Щиро дякую
Мию чакри щоденно
• 20 мая 2025
Ответ дляНаташа_32
Побережжя - це синонім узбережжя
Мию чакри щоденно
• 20 мая 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Мармарис Турция отдыхали в отеле Orka Lotus Beach на побережье + лес, но мы отдыхали давно и на тот момент я его не могла посоветовать, но расположение отеля очень хорошее.
Дякую
Мию чакри щоденно
• 20 мая 2025
Ответ дляОбережнаЯ
Та не захищайте Ви мене, дописувачка, яка мене повчає, просто не знає про синоніми
Ро30BbIu_CJIoHuK• 20 мая 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Балтійське море. Ґданьск, Ґдиня
Да,но море холоднючее и рідко тепло на улице.
Триндю-бриндю• 20 мая 2025
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Тоже там отдыхали 2 раза, первый раз в год открытия.Да, там много сосен на территории.Понравилось.Запомнилось, что было много ос на открытой террасе, Но не прямо сосны нависают над пляжем , а через дорожку.А так, чтоб нависали, это припомнила в Греции, Пелопонес, возле города Лутраки км в двух.Отель был Посейдон резорт.Вот там таки да, ветки сосен нависали над лежаками, вспоминали с подругой пару дней назад этот кайф.Хотя в море были ёжики, нужны тапки для плавания.
Мию чакри щоденно
• 20 мая 2025
Ответ дляТриндю-бриндю
Дякую за змістовність допису
Нагайна• 20 мая 2025
Ответ дляВам телефонограмма
а в джунглях типа не тот релакс?
ні, не те. Хоча там по-своєму краса
Нагайна• 20 мая 2025
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
там зовсім інший формат відпочинку. Це можна на цілий день виїхати і бути на пляжі, всією родиною, без біготні зі всіма речами через годину-дві. засмагати цілий день, не переживаючи обгоріти, лежати собі біля моря цілий день з книжкою під шурхіт хвиль, довжелезні неспішні прогулянки вздовж лінії води, можна на кемпінгу залишитись на ніч біля моря і насолоджуватись нічними пейзажами... ехххх.... скоро буду там, відірвусь.
Та й і купатись можна, вода часто +20-21
Глаза_в_3_карата• 20 мая 2025
Ответ дляНагайна
Але ще більше мені подобаються пляжі Карві, Любятово, Дембек, Устки, мммм
відкрите море, водичка чистенька, пляжі з сосновими лісами тягнуться кілометрами
купатись холодно
Сегодня не целуюсь• 21 мая 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Ні-ні, не сосни 😂
а підкажіть, в якому місті в Чорногорії така краса?
З горіха зерня• 21 мая 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Бечічі, Рафаїловичі. Дуже сподобалося там, чистіші пляжі, ніж у Будві, менше людей