Губи до вух• 20 мая в 17:01

Як продаються квартири з добудовою?

Дівчата, може хтось стикався з таким. Якщо в квартирі було перепланування по типу доробили одну стіну або добудували балкон, вихід на який є, але не було самого балкону і його зробили - як такі квартири продаються? Чи є нюанси?
Тихомандражная• 20 мая в 17:07
Якщо добудова узаконена - без проблем. Якщо -ні, то кому той гемор треба?
Большой секретик• 20 мая в 17:07
Так и продаются как есть. И узаконеной планировкой и нет.
автор Губи до вух • 20 мая в 17:08
Ответ дляБольшой секретик
Дякую за відповідь
Prervana• 20 мая в 17:14
Продаются по факту, по старому техпаспорту, который был выдан еще до переделок. И вы принимаете жилье таким как оно есть. Мы так 10 лет назад покупали, всем плевать по сути. И так продадим, если надо будет. Узаконивать нет смысла, дорого. Проще скидку сделать
Робот Вертер• 20 мая в 17:15
Ответ дляГуби до вух
Дякую за відповідь
Ніхто не париться і продають зі старим техпаспортом, а що до першого поверху приріс балкон і цоколь ніхто не оформлює
svetolino• 20 мая в 17:43
Ответ дляГуби до вух
Дякую за відповідь
Зараз складніше. Продаю квартиру 12 року побудована. То пришлось робити документи в БТІ . Бо було перепланування. Але краще запитати в нотаріуса
Сама вумна тутички• 20 мая в 18:55
Ответ дляPrervana
Тех.паспорт потрібен же свіжий перед укладанням договору. А сертифікована контора внесе те що побачить по факту під час огляду.
Ми коли купували 4 роки тому, у продавця був свіжий зроблений, нотаріус дивилася.
Prervana• 20 мая в 19:02
Ответ дляСама вумна тутички
Кому он нужен? Техпаспорт не является правоустанавливающим документом. А для сделки нужны правоустанавливающие документы. Остальное - как договоритесь
Сама вумна тутички• 20 мая в 19:05
Ответ дляPrervana
Нотаріус перевіряла в обов´язковому порядку. Продавець замовляв свіжий тех.паспорт перед укладанням договору купівлі-продажу. Київ, 2021 рік. Автору варто запитати у нотаріуса який буде оформлювати договір як воно зараз.
Prervana• 20 мая в 20:12
Ответ дляСама вумна тутички
Если покупатель согласен на старый техпаспорт - то нотариуса он тем более устроит, так как он не является правоустанавливающим документом.