sonnanyo• 20 мая в 17:53

Шахраї дзвонять нібито з Пенсійного фонду та списують гроші з картки Ощадбанк

Цільова аудиторія зловмисників – пенсіонери.

Так, пенсіонерам дзвонять нібито від Пенсійного фонду України. Шахраї називають всі дані жертви: ПІБ, адреса, місце роботи. Кажуть, що здійснено перерахунок пенсії за 2016-2018 рр. (насправді за ці роки перерахунок не проводився) і пропонують пройти перереєстрацію телефоном.

Далі шахраї називають перші цифри ощадівської картки, які у всіх однакові, і просять жертву назвати інші цифри. Після цього продиктувати код, який приходить одразу на телефон. У результаті з рахунку списуються усі кошти.

Попередьте близьких та знайомих.
Більше шахрайських схем на https://stopfraud.gov.ua/
mabelleamie• 20 мая в 17:56
спасибо, скажу родителям
Anna-08e7• 20 мая в 17:57
Ого. Спасибо, предупрежу своих.
Teonaa• 20 мая в 18:21
Робота у них така.