Ms. Android• 20 мая 2025

Сколько штраф ща торговлю?

Сколько штраф ща торговлю на о...х?
Вот интересно на скошько могут оштрафовать человнка ща продажи без фоп. В интеренте нашла инфу что от 17 до 34 тыс
Техпаспорт на медузу• 20 мая 2025
Это правда. Если речь идёт не о б/у вещах
Щедрик• 20 мая 2025
Залежно що зможуть доказати
Смайлик• 20 мая 2025
Теоретично можуть, наразі розголосу реальні факти випадків такогоне набули, але мова за те йде. І тут сам ’олкс’ повинен бути зацікавленим щоб того не було, бо його бізнес побудований на продажах такого типу.

тільки не треба розказувати про ФОП для продаж 2-5-7 тис на місяць -податки не співставні з такими продажами і заробітком від них...
Щедрик• 20 мая 2025
Скоро ОЛХ буде брати 20% на податки і продавайте скільки влізе...податки він за вас сплатить
А що таке?• 20 мая 2025
Ви ще забули:
- нарахування ПДФО+ВЗ на всі доведені продажі без ФОП
- штраф за несвоєчасну сплату податків. Процентів так з 25 до нарахованих ПДФО+ВЗ
булоТАЙминуло• 20 мая 2025
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Пофиг, б.у. или не б.у.
Если систематичность - то штраф.
Все теперь в зоне риска, но есть упрямые покупатели что этому не верят и требуют олх доставку или наложку, так как им пофиг на проблемы продавцов.
Техпаспорт на медузу• 20 мая 2025
Ответ длябулоТАЙминуло
Пофиг, б.у. или не б.у.
Если систематичность - то штраф.
Не только покупатели этому не верят , а и советчицы.