Sveta-81• 20 мая в 21:24
Чи може дитина 14 років виїхати з України в Словаччину без супроводу дорослих?
але з дозвілом від нотаріуса?
double-mama• 20 мая в 21:26
Ні, без супроводу людини 18+ , дитина у 14 років, не може виїхати з України
Відповідно до статті 313 Цивільного кодексу України, самостійно перетинати державний кордон мають право лише особи, які досягли 16-річного віку. Діти віком до 16 років можуть виїжджати за межі України лише за згодою обох батьків (усиновлювачів) та в їхньому супроводі або в супроводі осіб, уповноважених ними, які на момент виїзду досягли 18-річного віку
KaterionOK• 20 мая в 21:32
Нотаріус не може дати такий дозвіл - це суперечить нормам щодо перетину кордону. Тільки в супроводі дорослої особи (яка буде вписана в заяву від імені батьків дитини)
Prof beauty• 21 мая в 12:05
іздили в бухарест з дочкою 16 року у березні
назад через молдову
на всіх кордонах питали хто супроводжує і просили показати свідоцтво (у нас різні прізвища з дочкою)
назад через молдову