vika86a• 21 мая в 08:47

Чи можливий наступ на столицю

Чи можливий скоро наступ на Київ?
GirlSuper• 21 мая в 08:48
З центру сказали що ні
Тетяна-9196• 21 мая в 08:52
Що за вкиди??
Шеллар• 21 мая в 08:53
50 на 50, ресурси орки мають, тому все можливо. А так як патріотизм вбили зсередини ще у 2023 році, а вивіски столиця міняє регулярно, то ми ’готові’ як ніколи.
Zvezdochkina• 21 мая в 08:53
Вы уже запаслись едой и аптечкой?
Zvezdochkina• 21 мая в 08:54
Ответ дляШеллар
Расскажите подробнее про ресурсы.
Думаете на ослах сделают быстро марш-бросок и за 3 часа окажутся под Киевом?
Mary8478580• 21 мая в 08:55
Шо, опять?
marimagdali• 21 мая в 08:56
В конце лета кацапы собирают много тысяч солдат в Беларуси,типа учения Запад 2025.Пишут от 13 до 200тыс орков на границе планируют.Пишут,что серьезная опасность Странам Балтики,Польше и вот появилась Финляндия,Норвегия и проч.И мы под угрозой,попробуют рыпнутся,а там как карта ляжет.Но вот куда,будем смотреть в июле-августе по скоплению их войск
marimagdali• 21 мая в 09:08
Жирный корейский хомяк сказал на днях,что российским союзникам даст все и мяса ,и оружия,а китай спонсирует.Нужно смотреть по количеству врага на границе в беларуси и не брать дурного в голову.Так разумно
Тетя Фрося• 21 мая в 09:09
За три дня?
SantaMonika• 21 мая в 09:13
По версії порадниць.
Скоро йдуть на Балтію, Польшу, Скандинавію, ще заходять по дорозі в Іспанію
Навіщо в Іспанію, ще незрозуміло..Може, поляків поганяти по світу, щоб ніде не сховалися
Європа в паніці розбігається, хто куди
Далі, Зе виходить в Києві, бере Маню і Лілу, під руки, втрьох вони кричать : а я ж вам казала !
Тут Європа роздупляється, дає нам тисячі ракет, літаків і ядерку
Ми змітаємо всіх, Москва горить і вимирає. Путін здихає, РФ розвалюється
Всьо.
Zvezdochkina• 21 мая в 09:15
Ответ дляSantaMonika
По версії порадниць.
Європа в паніці розбігається, хто куди
Всьо.
В Испанию идти есть смысл только летом и ранней осенью.
Море, отпуск, все дела
Причины явно есть заскочить в Испанию
_ЯгодаМалина_• 21 мая в 09:16
Честно говоря не знаю,почему тут всем так смешно..... Добровольцев уже почти не осталось,кто воюет с 22-го, наловленные больше половины сбегают, часть наши подставляют под удар,как вчера на сумщине...Ну и штатовская помощь закончится летом.... Кто знает реальную ситуацию,понимает,что фронт может рухнуть в любой момент
_Анна_83• 21 мая в 09:16
С моей точки зрения - очень маловероятно
SantaMonika• 21 мая в 09:16
Ответ дляZvezdochkina
Море, отпуск, все дела
Причины явно есть заскочить в Испанию
А ну ок. Хай буде так. Але ж на це літо не встигнуть
marimagdali• 21 мая в 09:17
Ответ дляSantaMonika
По версії порадниць.
Європа в паніці розбігається, хто куди
Всьо.
Прекращайте праздновать 9 мая
SantaMonika• 21 мая в 09:18
Ответ дляmarimagdali
Прекращайте праздновать 9 мая
Вже давно готуюсь до Трійці.
Falcon82• 21 мая в 09:29
Ответ дляmarimagdali
Прекращайте праздновать 9 мая
І переходьте на рідну мову
Екатерина27• 21 мая в 09:33
Теми силами, что есть на сейчас - нет. Если Корея подключится, так как обещает( а сомнений в их словах гораздо меньше, чем в словах о помощи Европы и Америки нам), то более чем вероятно. Рашка не отказывается от своих планов ни на миллиметр. У них есть для этого ресурсы и время играет им на руку.
Solar Cloud• 21 мая в 09:36
Ответ для_ЯгодаМалина_
Вот и я вчера Березу слушала, летом закончится вся та помощь, что давал Байден, и с финансами все плохо. Не знаю , почему тут смеются
ElinaH• 21 мая в 09:39
Нападать не будут, но все равно получат. 🙄
ElinaH• 21 мая в 09:40
Ответ дляSolar Cloud
Не просто плохо, а практически дефолт.
Solar Cloud• 21 мая в 09:43
Ответ дляElinaH
Не просто плохо, а практически дефолт.
Еще и этот Трамп🤦‍♀️
США не хочуть називати дії росії в Україні незаконними. Там проти включення пунктів про підтримку Києва до заяви Мінфінів G7, – Politico.

Тим часом NYT пише, що у Трампа нова позиція щодо війни в Україні – «Це не моя проблема». Він заявив, що рф та Україна повинні самі знайти рішення, і відмовився від власних погроз тиснути на агресора.
lilul990• 21 мая в 09:43
Ні, неможливий. Терор да, а наступ не має сенсу
annu-b519• 21 мая в 09:44
Ответ для_ЯгодаМалина_
Тут ещё такой момент, думаете киевляне будут отбиваться как в 22? Думаете киевляне хотят получить из Киева условный Бахмут? После вчерашних слов этого огли, ситуации может быть очень ’неожиданной’.
lilul990• 21 мая в 09:44
Ответ для_ЯгодаМалина_
Тіх шо є досить для захисту
ElinaH• 21 мая в 09:44
Ответ дляSolar Cloud
Еще и этот Трамп🤦‍♀️

Да и не только он. Братья ляхи тоже допомогли с утра.
Solar Cloud• 21 мая в 09:45
Ответ дляElinaH
Да уж..
mymoly• 21 мая в 09:47
Так. Собирайте вещи
mymoly• 21 мая в 09:48
Ответ дляElinaH
А что были сомнения что отправят?
Дресса• 21 мая в 09:50
Ответ дляZvezdochkina
Вы уже запаслись едой и аптечкой?
А допоможе? Тактика однакова при захопленні всіх міст. При наближенні до міста починає працювати артилерія, дрони та КАБи. КАБи це найуспішніше, що вони використовують зараз.
Дивилася вчора аналітиків. Подейкують про 440 тис на межі сумської області, які просто очікують наказ. І так, вони зможуть дійти до столиці. Далі - дивилася про якість захисних споруд на кордонах. Вона ніяка. Що на сумщині, що на дніпропетровщині, що, відповідно на київщині. Ті бетонні споруди неможливо використовувати, бо вони є видимими цілями для ворога і призводять тільки до втрат особового складу.
Єдина надія на замінування. Але тут також питання- чи буде воно ефективним, якщо вони використовують тактику випаленої землі ...
Сама в столиці. Виїздити не маю ані ресурсів, ані бажання. Другий раз не побіжу. Треба тверезо дивитися на ситуацію, без рожевих ілюзій