Ждун с Нибиру• 21 мая в 09:11
Ваш чоловік вміє накопичувати гроші чи тратить поки є?
Часто сваримося через те, що я із зп купую по 100-200$ щоб відкласти. Зп в обох по 20 тисяч. І в мене враження, що він витратив би все під 0, якби я не відкладала. Я не розумію як це не мати зовсім в заначці нічого. Одружені 1 рік, як далі буде не знаю просто. Цікаво як в інших сім´ях
ХикориДикори• 21 мая в 10:05
Ответ дляЯблокоРаздора
мой все в ноль спускает
очень бесит
Мы оба такие, а я ещё и в минус спускаю и так уже 20 лет
Ждун с Нибиру
• 21 мая в 10:12
Ответ дляАннуитет
Щоб накопичувати гроші, їх спочатку потрібно заробити, це ви зі своїх 20 тис можете відкласти, а чоловіку ще вас ´кружити´ треба цілий місяць на його 20 тис
Так він пропонує і мені не відкладати. Про його і мова не йде
А вот недавно• 21 мая в 10:25
Цікаво, а як воно так живеться? А великі покупки, типу машина, квартира, земельна ділянка, а якщо в лікарню потрапити? А інвестувати? Як можна жити сьогодні завтра і не відкладати
Ждун с Нибиру
• 21 мая в 10:37
Ответ дляАннуитет
Як би авторка була незаміжня, вона би зі своєї зп 20 тис не змогла би відкласти 100-200$, і вміння відкладати тут їй би не допомогло
Коли я була незаміжня, то з 20 могла відкласти 300$, тому що я завжди на дієті 😂 і їм дуже мало. Одяг теж зі знижками, ходила гарна і струнка і з грошима. А зараз....все на побут🤦♀️
Ждун с Нибиру
• 21 мая в 10:39
Ответ дляА вот недавно
Повністю з Вами згодна
Прилипало• 21 мая в 10:48
У нас в сім´ї я вирішую, скільки відкладати та яку валюту купляти. Щоб я все не взяла в свої руки, толку не було б. Я дуже прагматична і не люблю робити спонтанні покупки, тільки зрідка.
тогдалия• 21 мая в 10:52
Бюджет общий, оставляем необходимую сумму на месяц на расходы, остальное откладываем.
Жлобиха в семье я, если б он жил один, откладывал бы, но тратил бы больше.
Аннуитет• 21 мая в 11:15
Ответ дляЖдун с Нибиру
Ага, так і є