Міс Всесвіт• 21 мая в 11:14
Хто з Миколаєва?
Дівчата, підкажіть волонтерів в госпіталі чи склад речей для впо. Батьки розгрібають свою хату, багато хороших речей, шкода викидати.
Дякую.
Каляка маляка• 21 мая в 11:43
Теж цікавить, але... Ті, що пишуть, що збирають, виставляють пости. А коли пишеш їм, чи телефонуєш - морозяться!
Про ЧХ взагалі мовчу, маріонетки ні про що!
Міс Всесвіт
• 21 мая в 11:53
Ответ длялюбименькая
На олх віддайте.Або до найближчої церкви або утзн.
Церква - не варіант, це не сарай для непотребу. Просто в Києві повно місць і людей, які цим займаються. Хочеться вірити, що в Миколаєві також є.
любименькая• 21 мая в 16:44
Ответ дляМіс Всесвіт
Церква якраз приймає речі.А якщо у вас непотріб,несіть одразу на смітник.
Міс Всесвіт
• 21 мая в 17:12
Ответ длялюбименькая
Ні, я причетна до церковного середовища і дуже рідко який храм має приміщення і людей, щоб займатися гуманітаркою. Просто багато людей по незнанню приносять речі і потім незадоволені, що їх не приймають.