миссДавеча• 21 мая 2025
Як розтягнути верх від купальника?
Верх майкою. Пережимає груди. Хоча по замірах був ок. Дуже гарний, хотіла б носити
И.О. человека• 21 мая 2025
та никак, скорее всего. там же плотная ткань. мне подарила подруга купальник, в объеме был маловат, под грудью - не смогла ничего сделать, и носить тоже
Бідося• 21 мая 2025
Це ви купили малий? Замініть на 2 розміри більше. Навіщо тягнути щось, воно буде тряпкою. Ви в ньому як поранена і перебинтована.
Пиу!Пиу!• 21 мая 2025
Присоединяюсь к мнению, что ничего не сделать, только обменять. Стягивает сильно, мала чашка. Если вы начнете его растягивать, то деформируется ткань и будут сопли.
Если обменять нельзя, то попробовать намочить - мокрый может не так тянуть. Но если и мокрый тянет - то нет шансов.
Бідося• 21 мая 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Разрезать посредине
Ви знущаєтеся над автором?)) Всі на пляжі в гарних купальниках, а вона в старій порізаній тряпці?)))
Умничка-помощничка• 21 мая 2025
Ответ дляБідося
Ок, тогда сзади надрезы сделать.
Бідося• 21 мая 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Ок, тогда сзади надрезы сделать.
Навіщо?)) Купальників тьма в продажу. Якщо це з алі або тему, бо вигляд такий, то взагалі копійки.
Там чашки автору малі, хоч ріж, хоч ший.
Умничка-помощничка• 21 мая 2025
Ответ дляБідося
Вы читаете между строк?) Автор хотела бы носить, а не выкинуть, обменять, подарить-по этому подкидываю идеи)
Бідося• 21 мая 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Я прочитала вірно. Це буде посміховисько. А як перекроїти, то ще гірше. Хай носить, як хоче,але чашки вона точно не розтягне, і буде, як ранєний боєц.
Бідося• 21 мая 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Можно вставить
Це збільшує об´єм , а не чашку. Куди вставити, якщо воно топом?))
Ну от що всі радять, щоб автор на пляжі, як клоун ходила? Хай закаже новий. Або йде міряє.
ЯяяКакаджамбо• 21 мая 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Можно вставить
Куди вставити, якщо він майкою?
миссДавеча
• 21 мая 2025
Ответ дляБідося
Там нема
Кто крайний?• 21 мая 2025
Ответ дляПиу!Пиу!
Купальники обміну не підлягають
Все буде Україна• 21 мая 2025
Я б вставку якусь зробила під колір чи десь збоку чи ззаду. Вам більший розмір треба.
Умничка-помощничка• 21 мая 2025
Ответ дляБідося
Я вижу, что он мал, у меня бы и вопрос не стоял, как его носить, но я не автор, по этому и даю советы( троллю)
Їжак в панчохах• 21 мая 2025
Ответ дляУмничка-помощничка
Знаєте, я зі своїм розміром XL теж хочу носити S, але чомусь ніяк не виходить....
Їжак в панчохах• 21 мая 2025
Ответ дляКто крайний?
Купальники обміну не підлягають
Окрім чудових закордонних інтернет-магазинів
миссДавеча
• 21 мая 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Він за маркуванням мого розміру, і навіть за замірами продавця
Їжак в панчохах• 21 мая 2025
Ответ длямиссДавеча
Ви як мій чоловік, який думає, що якщо на гівні написано ’золото’, то це золото, а не гівно :)
У вас шикарний бюст, купіть щось з приміркою.
Пиу!Пиу!• 21 мая 2025
Ответ дляКто крайний?
Купальники обміну не підлягають
Еще как, если куплен онлайн