Редиска Я• 21 мая в 20:04
Яка страва врятувала в період виснаження, коли не було сил навіть думати про їжу
Мінімум зусиль але максимум енергії.
ЖивунаБагамах• 21 мая в 20:06
Суп-пюре з наявних овочей. Зварив, блендером перебив, трохи масла вершкового додати. І, доречі, якщо яйце лізе, то і варене яйце супер до супу.
ЖивунаБагамах• 21 мая в 20:08
Але ж не зрозуміло, ви не можете їсти, бо нема апетиту, а треба чи просто готувати нема сил, а апетит є?
Бочка порохУ• 21 мая в 20:17
Коли, взагалі, не можу їсти— немає апетиту, стрес, нудить, то в таких випадках рятує кефір.
КарамбОлька• 21 мая в 20:21
Нет сил по состоянию здоровья или от усталости ?это разные вещи и разные рекомендации
Зараз на дієті• 21 мая в 20:25
Хлеб с маслом. Хлеб с аджикой. Хлеб с майонезом, хлеб с кетчупом, хлеб с хлебом.
Бутерброд и я• 21 мая в 20:39
Бульйон з домашньої курки. М´ясо не їм, просто п´ю. І готувати просто - ввімкнула і вимкнула по таймеру.
Заместитель Анонима• 21 мая в 20:50
Я на стрессе могу есть только овсянку, запаренную кипятком, добавляю немного сахара и сушеные ягоды
Дякую_аж_підскакую• 21 мая в 21:57
Мундерка с тюлькой и луком...
Может энергии не максимум, но во время токсикоза больше не могла ничего есть
Дама_с_коготками• 21 мая в 23:13
В кастрюлю краплю олії, потерту цибулю і моркву. Пару хвилин обсмажити, додати порізане куряче філе. Ще кілька хвилин. Додати нарізану картоплю, посолити, поперчити.
Коли я взагалі не могла готувати, пила Модулен.