Мания-Величия• 21 мая 2025

Как отрастить волосы?

Спалила. Теперь я ёжик.
Что делать?
Кудряшка Сью• 22 мая 2025
Ответ дляМания-Величия
У меня был биологический класс. В жизни многое иначе
Що саме в житті не так?

Будова волосся?

Будова волосся: Розглядається структура волосини (корінь, стрижень), волосяний фолікул, волосяна цибулина, сальні та потові залози, що пов´язані з волосяним покривом.

Функції волосся?

Функції волосся: Захисна функція (від механічних пошкоджень, перепадів температур, ультрафіолетового випромінювання), терморегуляційна

Ріст волосся?
Ріст волосся, фази росту волосся, тривалість життя волосин (наприклад, вії - 4-5 місяців, волосся голови - 2-4 роки), нормальна швидкість росту (близько 1 см на місяць).

Кількість волосся?
Кількість волосся: середня кількість волосин на голові (близько 150 тисяч).

Догляд за волоссям?
Хоча це не є основним акцентом біології, в контексті здоров´я шкіри та її похідних можуть надаватися базові рекомендації щодо гігієни волосся.

Не так, це коли в людини генетичні хвороби або набуті, які впливають на життя. В автора того немає