ВсеЧетко• 22 мая в 00:09

Яка приблизна ціна на хрущіку Вишневе

2-кімнати 49,5 кв.м можливо хтось нещодавно продавав таку приблизно?
ГейСюда• 22 мая в 00:13
49000
Покорительная• 22 мая в 00:14
Копійчана ціна. Якщо гарний стан (комунікацій) то 800 баксів за квадрат. Це якщо мета продати, а не тягнути комуналку.
Кицюююня• 22 мая в 00:15
Олх заблокували? там повно ваших халупок і цін на них.
автор ВсеЧетко • 22 мая в 00:17
Ответ дляКицюююня
Ні цікава думка
автор ВсеЧетко • 22 мая в 00:17
Ответ дляПокорительная
Хороша квартира з ремонтом кондиціонер
автор ВсеЧетко • 22 мая в 00:19
Ответ дляГейСюда
49000
Так мало (
ГейСюда• 22 мая в 00:20
Ответ дляВсеЧетко
Так мало (
А за скільки ви хочете продати?
Кукарикуууууу• 22 мая в 00:22
1000 за метр. За 1100-1300 у нових будинках вторички.
Творю чудеса• 22 мая в 00:24
Ответ дляВсеЧетко
Хороша квартира з ремонтом кондиціонер
Да це таке. Більшість покупців все одно роблять ремонт. Поняття « хороший» у кожного своє
Творю чудеса• 22 мая в 00:26
Ответ дляКукарикуууууу
Подруга по такій ціні за метр (1000) трикімнатну на Оболоні купила. Тому хрущ цей і дешевше може бути. Будинок не новий, але і не древній, 16 поверховий
автор ВсеЧетко • 22 мая в 00:29
Ответ дляТворю чудеса
Ясненько дякую
автор ВсеЧетко • 22 мая в 00:33
Ответ дляГейСюда
А за скільки ви хочете продати?
Кукарикуууууу• 22 мая в 00:38
Ответ дляТворю чудеса
Я також по такій ціні в Києві хрущ купила, але ремонт був лише у кухні та санвузлі, кімнати не ремонтувалися з 60-х, мабуть. Авторка пише, що у неї з ремонтом. А у Вишневому не дешеве житло.
Потрібно дивитися на попит. Може, там такий ремонт, що й за 52 хтось купить.
Творю чудеса• 22 мая в 00:46
Ответ дляКукарикуууууу
У подруги ремонт був такий, що жити можна, але вони вирішили все з нуля переробити, бо якщо заїхали б так, то вже невідомо коли б на ремонт наважилися, тому для них якість того ремонту взагалі значення не мала. Вирішальним було місце будинку, метраж, планування
Крем для арбуза• 22 мая в 07:01
Ответ дляВсеЧетко
Так мало (
Сестра продала 2к 52м у відносно новому будинку (панелька 2006 року) з класним ремонтом за 50 і дуже тому рада. Навіть погодилась на програму (е-оселя, здається). Тобто ще побігала, щоб гроші зняти через придбання валюти, депозити і т.п.