Завжди недо...• 22 мая 2025

Не змогла я піти в сферу ціноутворення лікарськи засобів)

Я провізор, тривалий час працюю в аптеці, створювала тут колись тему про + та - роботи в аптеці і тд. Я люблю свою роботу, люблю аптечну атмосферу, не люблю тільки те шо в нас цю професію нижче плінтуса опустили, що потрібно стояти по 12 годин на ногах, немає адекватних умови роботи: банально інколи не можеш нормально пообідати чи піти в туалет. І суть не в цьому, вистачило мені сміливості відправити резюме в одну компанію. Почитала трохи, проаналізувала вакансію, підготувалась. Була співбесіда мене запитували, а я не могла нормально відповісти, в мене язик не підвішений, я поверхньо все розповідала, лила воду одним словом. Зрозуміла, що далі аптеки я не зайду нікуди, це все таки моє істинне місце роботи. Люблю аптеку, якби зп більше була б ех, треба шукати собі ще одну аптеку за сумісництвом😅запастись нервами, купити компресійні панчошки)
АгатаХристя• 22 мая 2025
А шо від нас хочете тут?
Вумна вутка• 22 мая 2025
можете попроцювати над підвішуванням язика і try again)))
Файна цьоця• 22 мая 2025
Это всего одно собеседование. Походите еще, наберетесь опыта и смелости
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляФайна цьоця
Мені не заходить щось ця галузь( рекомендувати ліки я люблю, а ті документи, акти то не моє
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляВумна вутка
Як?) Є якісь курси для цього?)
АгатаХристя• 22 мая 2025
До співбесід можна вчитись готуватись.

Це навичка як і будь-яка інша. Маса матеріалів на цю тему і в інтернет, і в ютубі. Не ви перша не ви остання - не бачу проблеми посипати голову попелом

Сходили на співбесіду - зрозуміли свої слабкі місця - працюйте далі над ними. Якшо хочете якихось змін. А як не хочете або не можете - то тільки і залишається що на порадниці писати
Фиктивная• 22 мая 2025
Я ожидала какой-то информации от вас про ціноутворення, как накручивают 400%. Эх, разочаровали вы меня
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляАгатаХристя
А шо від нас хочете тут?
Поділитись своїм шляхом🤣це як мій щоденник, моя нотатка публічна
АгатаХристя• 22 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Можна про це одразу в темі і писати.

Щоб було зрозуміло про що ви
Фиктивная• 22 мая 2025
А по теме, ну вы просто не готовы были. Подготовьтесь, и пройдёте вы собеседование.
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляАгатаХристя
Можна про це одразу в темі і писати.

Щоб було зрозуміло про що ви
Ну вибачте)
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляФиктивная
Або просто сама специфіка мені була не цікава от і у всьому суть
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Тепер мене цікавить якої фірми компресійні панчохи обрати, дорожчі чи дешевші, щоб не було варикозу в майбутньому
Юлия Крамарева• 22 мая 2025
Я вивичилась на фармацевта в коледжі,заочно,вищу економічну освіту маю.Дуже хотіла працювати в аптеці,але так поки і не склалось,а потім війна,боюсь ставати на військовий облік.
АгатаХристя• 22 мая 2025
По вашій професії питання можна задати?

Як багато зараз людей приходять купувати ліки попередньо замовивши їх на tabletki? Чи все таки багато хто просто приходить в аптеку без «tabletki” і на місці купує зразу?
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляАгатаХристя
По вашій професії питання можна задати?

Осианнім часом люди люблять прийти в аптеку запитати ціну, і стояти перед касою бронювати)
АгатаХристя• 22 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Можливо у вас просто не получилось - тому ви зараз і знецінюєте: «не дуже і хотілось».

Як лиса і виноград - така метафора.
АгатаХристя• 22 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
я до прикладу заходила в orto-line - і на місці дивилась - у них багато виробників і різні ціни. Як варіант - приділіть цьому питанню час, поспілкуйтеся на місці, і буде гарний результат
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляАгатаХристя

Як лиса і виноград - така метафора.
Ні, це не те. Я просто психонула і відправила резюме на ту вакансію, яка має щось схоже з моїм улюбленим предметом в університеті(фармакоекономіка), я пройшла співбесіду, зрозуміла що насправді я нуляча, і з такими вхідними даними далеко не піду. Але нічого, це був мій досвід, що є те є)
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляАгатаХристя
Оо, дякую. Треба заскочити буде, і можливо якісь тапочки не такі грубі купити, бо в мене ноги так почали боліти що жах
АгатаХристя• 22 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Я думала у аптеках завжди трохи вищі ціни . Питай - не питай, а через tabletki дешевше завжди. Ну з мого досвіду субʼєктивно
АгатаХристя• 22 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
А як вони вас відібрали на співбесіду якщо у вас попередньо досвіду такого не було?
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляАгатаХристя
Так, в аптеці вищі ціни на більшість препаратів. Але буває і навпаки, що дешевше купити в аптеці, особливо коли гарна акція, це здебільшого на вітаміни, косметику коли акція 1+1=3, чи 1=2))
Фиктивная• 22 мая 2025
Ответ дляАгатаХристя
Да, я так и поняла автора. Приходят, узнали цену в аптеке, поняли разницу с сайтом (существенная), поэтому стоят и делают заказ через сайт, чтоб сэкономить. Если разница копейки, то так покупают.
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляАгатаХристя
Вони сказали що в них є навчання, є наставник.
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляФиктивная
Да, так і є. Я сама бронюю через таблетки, бо дорого. Особливо коли потрібен не дешевий препарат і різниця може бути і в 500 грн, і в 300 грн
АгатаХристя• 22 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
А співробітникам своїм аптека відпускає ліки по зниженим цінам? Чи як усім?

Ну як в макдоналдсі - для своїх у них завжди гарна знижка:))
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляАгатаХристя

Ой, там там знижка що сміх та й годі, чисто символічно мінус 10-100 грн. Зате як терміни викупляємо чи нестачі, то вираховують по повній програмі)
АгатаХристя• 22 мая 2025
Автор, скажу від себе - я завжди з великою повагою ставилась і ставлюсь до таких професій як фармацевт. Завжди думала що на такій роботі може працювати лише людина яка дійсно любить цю сферу. І звісно що ця робота нелегка.

Я бажаю вам успіхів чим би ви не займались, віри у себе і задоволення від роботи.
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляАгатаХристя

Дякую, я теж люблю свою роботу, фармацевтом бути не легко, але інколи мене дезмотивує, що фармацевтів зараз в аптеках мало. На нашій аптеці я одна провізор, все. Є аптеки де набирають без освіти, головне, щоб просто вміли продавати ліки