Завжди недо...• 22 мая в 11:59

Не змогла я піти в сферу ціноутворення лікарськи засобів)

Я провізор, тривалий час працюю в аптеці, створювала тут колись тему про + та - роботи в аптеці і тд. Я люблю свою роботу, люблю аптечну атмосферу, не люблю тільки те шо в нас цю професію нижче плінтуса опустили, що потрібно стояти по 12 годин на ногах, немає адекватних умови роботи: банально інколи не можеш нормально пообідати чи піти в туалет. І суть не в цьому, вистачило мені сміливості відправити резюме в одну компанію. Почитала трохи, проаналізувала вакансію, підготувалась. Була співбесіда мене запитували, а я не могла нормально відповісти, в мене язик не підвішений, я поверхньо все розповідала, лила воду одним словом. Зрозуміла, що далі аптеки я не зайду нікуди, це все таки моє істинне місце роботи. Люблю аптеку, якби зп більше була б ех, треба шукати собі ще одну аптеку за сумісництвом😅запастись нервами, купити компресійні панчошки)
АгатаХристя• 22 мая в 12:03
А шо від нас хочете тут?
Вумна вутка• 22 мая в 12:04
можете попроцювати над підвішуванням язика і try again)))
Файна цьоця• 22 мая в 12:05
Это всего одно собеседование. Походите еще, наберетесь опыта и смелости
автор Завжди недо... • 22 мая в 12:06
Ответ дляФайна цьоця
Мені не заходить щось ця галузь( рекомендувати ліки я люблю, а ті документи, акти то не моє
автор Завжди недо... • 22 мая в 12:06
Ответ дляВумна вутка
Як?) Є якісь курси для цього?)
АгатаХристя• 22 мая в 12:07
До співбесід можна вчитись готуватись.

Це навичка як і будь-яка інша. Маса матеріалів на цю тему і в інтернет, і в ютубі. Не ви перша не ви остання - не бачу проблеми посипати голову попелом

Сходили на співбесіду - зрозуміли свої слабкі місця - працюйте далі над ними. Якшо хочете якихось змін. А як не хочете або не можете - то тільки і залишається що на порадниці писати
Фиктивная• 22 мая в 12:07
Я ожидала какой-то информации от вас про ціноутворення, как накручивают 400%. Эх, разочаровали вы меня
автор Завжди недо... • 22 мая в 12:07
Ответ дляАгатаХристя
А шо від нас хочете тут?
Поділитись своїм шляхом🤣це як мій щоденник, моя нотатка публічна
АгатаХристя• 22 мая в 12:08
Ответ дляЗавжди недо...
Можна про це одразу в темі і писати.

Щоб було зрозуміло про що ви
Фиктивная• 22 мая в 12:08
А по теме, ну вы просто не готовы были. Подготовьтесь, и пройдёте вы собеседование.
автор Завжди недо... • 22 мая в 12:09
Ответ дляАгатаХристя
Можна про це одразу в темі і писати.

Щоб було зрозуміло про що ви
Ну вибачте)
автор Завжди недо... • 22 мая в 12:10
Ответ дляФиктивная
Або просто сама специфіка мені була не цікава от і у всьому суть
автор Завжди недо... • 22 мая в 12:11
Тепер мене цікавить якої фірми компресійні панчохи обрати, дорожчі чи дешевші, щоб не було варикозу в майбутньому
Юлия Крамарева• 22 мая в 12:12
Я вивичилась на фармацевта в коледжі,заочно,вищу економічну освіту маю.Дуже хотіла працювати в аптеці,але так поки і не склалось,а потім війна,боюсь ставати на військовий облік.
АгатаХристя• 22 мая в 12:12
По вашій професії питання можна задати?

Як багато зараз людей приходять купувати ліки попередньо замовивши їх на tabletki? Чи все таки багато хто просто приходить в аптеку без «tabletki” і на місці купує зразу?
автор Завжди недо... • 22 мая в 12:13
Ответ дляАгатаХристя
По вашій професії питання можна задати?

Осианнім часом люди люблять прийти в аптеку запитати ціну, і стояти перед касою бронювати)
АгатаХристя• 22 мая в 12:13
Ответ дляЗавжди недо...
Можливо у вас просто не получилось - тому ви зараз і знецінюєте: «не дуже і хотілось».

Як лиса і виноград - така метафора.
АгатаХристя• 22 мая в 12:15
Ответ дляЗавжди недо...
я до прикладу заходила в orto-line - і на місці дивилась - у них багато виробників і різні ціни. Як варіант - приділіть цьому питанню час, поспілкуйтеся на місці, і буде гарний результат
автор Завжди недо... • 22 мая в 12:16
Ответ дляАгатаХристя

Як лиса і виноград - така метафора.
Ні, це не те. Я просто психонула і відправила резюме на ту вакансію, яка має щось схоже з моїм улюбленим предметом в університеті(фармакоекономіка), я пройшла співбесіду, зрозуміла що насправді я нуляча, і з такими вхідними даними далеко не піду. Але нічого, це був мій досвід, що є те є)
автор Завжди недо... • 22 мая в 12:17
Ответ дляАгатаХристя
Оо, дякую. Треба заскочити буде, і можливо якісь тапочки не такі грубі купити, бо в мене ноги так почали боліти що жах
АгатаХристя• 22 мая в 12:17
Ответ дляЗавжди недо...
Я думала у аптеках завжди трохи вищі ціни . Питай - не питай, а через tabletki дешевше завжди. Ну з мого досвіду субʼєктивно
АгатаХристя• 22 мая в 12:18
Ответ дляЗавжди недо...
А як вони вас відібрали на співбесіду якщо у вас попередньо досвіду такого не було?
автор Завжди недо... • 22 мая в 12:19
Ответ дляАгатаХристя
Так, в аптеці вищі ціни на більшість препаратів. Але буває і навпаки, що дешевше купити в аптеці, особливо коли гарна акція, це здебільшого на вітаміни, косметику коли акція 1+1=3, чи 1=2))
Фиктивная• 22 мая в 12:19
Ответ дляАгатаХристя
Да, я так и поняла автора. Приходят, узнали цену в аптеке, поняли разницу с сайтом (существенная), поэтому стоят и делают заказ через сайт, чтоб сэкономить. Если разница копейки, то так покупают.
автор Завжди недо... • 22 мая в 12:19
Ответ дляАгатаХристя
Вони сказали що в них є навчання, є наставник.
автор Завжди недо... • 22 мая в 12:20
Ответ дляФиктивная
Да, так і є. Я сама бронюю через таблетки, бо дорого. Особливо коли потрібен не дешевий препарат і різниця може бути і в 500 грн, і в 300 грн
АгатаХристя• 22 мая в 12:21
Ответ дляЗавжди недо...
А співробітникам своїм аптека відпускає ліки по зниженим цінам? Чи як усім?

Ну як в макдоналдсі - для своїх у них завжди гарна знижка:))
автор Завжди недо... • 22 мая в 12:23
Ответ дляАгатаХристя

Ой, там там знижка що сміх та й годі, чисто символічно мінус 10-100 грн. Зате як терміни викупляємо чи нестачі, то вираховують по повній програмі)
АгатаХристя• 22 мая в 12:26
Автор, скажу від себе - я завжди з великою повагою ставилась і ставлюсь до таких професій як фармацевт. Завжди думала що на такій роботі може працювати лише людина яка дійсно любить цю сферу. І звісно що ця робота нелегка.

Я бажаю вам успіхів чим би ви не займались, віри у себе і задоволення від роботи.
автор Завжди недо... • 22 мая в 12:28
Ответ дляАгатаХристя

Дякую, я теж люблю свою роботу, фармацевтом бути не легко, але інколи мене дезмотивує, що фармацевтів зараз в аптеках мало. На нашій аптеці я одна провізор, все. Є аптеки де набирають без освіти, головне, щоб просто вміли продавати ліки