Завжди недо...• 22 мая 2025

Не змогла я піти в сферу ціноутворення лікарськи засобів)

Я провізор, тривалий час працюю в аптеці, створювала тут колись тему про + та - роботи в аптеці і тд. Я люблю свою роботу, люблю аптечну атмосферу, не люблю тільки те шо в нас цю професію нижче плінтуса опустили, що потрібно стояти по 12 годин на ногах, немає адекватних умови роботи: банально інколи не можеш нормально пообідати чи піти в туалет. І суть не в цьому, вистачило мені сміливості відправити резюме в одну компанію. Почитала трохи, проаналізувала вакансію, підготувалась. Була співбесіда мене запитували, а я не могла нормально відповісти, в мене язик не підвішений, я поверхньо все розповідала, лила воду одним словом. Зрозуміла, що далі аптеки я не зайду нікуди, це все таки моє істинне місце роботи. Люблю аптеку, якби зп більше була б ех, треба шукати собі ще одну аптеку за сумісництвом😅запастись нервами, купити компресійні панчошки)
АгатаХристя• 22 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Ой, там там знижка що сміх та й годі, чисто символічно мінус 10-100 грн. Зате як терміни викупляємо чи нестачі, то вираховують по повній програмі)
Мені якось недавно фармацевт поклала 2 пластинки пастілок для розсмоктування тантум-верде, замість 1 замовленої і оплаченої.

Я спохватилась 5 хвилин після оплати - повернулась і віддала 1 зайву пластинку. Подумала , що так буде правильно - і для моєї совісті і для фармацевта
АгатаХристя• 22 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Дякую, я теж люблю свою роботу, фармацевтом бути не легко, але інколи мене дезмотивує, що фармацевтів зараз в аптеках мало. На нашій аптеці я одна провізор, все. Є аптеки де набирають без освіти, головне, щоб просто вміли продавати ліки
Без освіти - це стрьом.

Але можливо зараз час такий, людей не вистачає..
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляАгатаХристя

Велике вам дякую❤️Мені на жаль ніхто нічого не повертав, було таке що оплата не проходила на 500, 700 грн. І потім ті гроші я віддавала(
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляАгатаХристя
Без освіти - це стрьом.

Можливо...або ніхто не хоче працювати в аптеці
АгатаХристя• 22 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
З зарплатами фармацевта - ще і гроші свої класти за те що не пройшло … немає слів :(((

Обдирають як липку
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляАгатаХристя

Обдирають як липку
Ой, скільки я грошей я залишила в аптеці, це не передати словами. За 4 роки моєї праці, напевно ну 30 тисяч точно. В позатому місяці майже на 2000 термінів викупила, а ще інвентаризація скоро. Тепер економлю на всьому, щоб взагалі без грошей не лишитись
АгатаХристя• 22 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Так не має бути.. не знаю, я далека від вашоі сфери.. Зарплата за роботу треба щоб компенсувати наш витрачений час , знання і нашу працю - а виходить що ви роботі щось компенсуєте. Це жахливо

Загалом відчуття від вашої теми що ви дозріли до якихось змін у вашій роботі - змінити місце роботи чи позицію .я думаю що це гарний і позитивний імпульс. Навіть те що ваша спроба була не дуже вдала - я б вам дуже радила (хоч ви і не просили) ще щось спробувати. Не знецінюйте себе і свої знання. На співбесідах завжди нервяк, нічого в тому немає що ви були розгубленою. Пробуйте інші варіанти . Знайти місце роботи з кращими умовами , кращою з/п чи кращим колективом - і уже буде якійсь крок вперед. А то трошки як болотце у вас. Знайоме, гарне, але стільки нюансів…

У будь-якому випадку вам видніше. Просто хотіла вас підтримати і надати, хоч віртуально, трохи впевненості у собі для тих змін які ви хочете зробити
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляАгатаХристя

Дякую, аби ж я знала що мені цікаво) коли навчалась любила клінічну фармацію, фармакоекономіку. Під час роботи в аптеці багато що забула з того, що вчила
АгатаХристя• 22 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Зазвичай ми дізнаємось про щось якщо самі це пробуємо, навчаємось, коротше здобуваємо реальний досвід
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляАгатаХристя
Так, теорія теорією. Але як би не любив справу, все вирішує практика🥰я теж більше практику люблю
Бензопирен• 22 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Мені не заходить щось ця галузь( рекомендувати ліки я люблю, а ті документи, акти то не моє

ну тогда это действительно не ваш уровень.
Бензопирен• 22 мая 2025
Ответ дляЗавжди недо...
Вони сказали що в них є навчання, є наставник.
А на самом деле?
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляБензопирен

І я про це ж) мені треба або шукати що мені дійсно подобається,,або або
автор Завжди недо... • 22 мая 2025
Ответ дляБензопирен
А на самом деле?
Після співбесіди мені дали завдання щоб я зробила, там толком нічого немає в тій методичці, скоріше за все не буду мучити себе
Пи Пи Пилюля• 23 мая 2025
ваша тема?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3719175
автор Завжди недо... • 23 мая 2025
Ответ дляПи Пи Пилюля
ваша тема?
Ні, в мене інший трохи напрям