Ушла и Пришла• 22 мая в 13:50

Хороша мультиварка

Порадьте хорошу мультиварку, з власного досвіду. Була Редмонд , але накрилась:(
маска Ілона• 22 мая в 13:55
У меня ниндзя, я всем довольна
Мошей ницца• 22 мая в 13:56
Кук 4 ми, Тефаль
Глаголиця• 22 мая в 14:00
Мулінекс, теж нема нарікань, всі функції корисні) навіть конфетюр пару раз робила )) сподобалася чаша, не пристає нічого, хоча 3 роки пройшло, з іншими мені щось не дуже пощастило, хоча я бережливо ставлюся до техніки.
З родзинкою• 22 мая в 14:03
Кук4ми, не советую. Ерунда. И пэв принципе мультиварка ерунда
Шопингмонстр• 22 мая в 14:12
Ответ дляЗ родзинкою
Ця ´єрунда´ 12 років вірою і правдою служить при щоденній експлуатації. Але у мене ще Мулінекс Кук 4 мі.
Чудовий каламбур• 22 мая в 14:12
Негативний досвід з moulinex SS-995223 - глючить, неможливо використати дуже потрібний режим ручного управління, бреше температуру
Мрії у вирії• 22 мая в 14:14
У меня Ротекс, все отлично. Купила в 2022 году
З родзинкою• 22 мая в 15:12
Ответ дляШопингмонстр
Рада за вас. У мене мулінекс Кук фо мі. Перед тим був панасонік. Все таке собі. На плиті те саме...
Засомневаю• 22 мая в 16:41
Ответ дляЗ родзинкою
На плиті довго. У мене мулінекс, холодець вариться півтори години, телятина моментально, перці 20 хвилин.
З родзинкою• 22 мая в 16:53
Ответ дляЗасомневаю
Які 20 хвилин, якщо її розігріти ще треба. Так м´ясо, холодець, бульйон може бути. Але все інше ні до чого.