Блиск думки• Изменено 22 мая в 19:00

Київ. Порекомендуйте футбольну школу

Або академію, куди варто записатись на перегляд.
Читаю відгуки в гуглі за Динамо, шось не дуже пишуть. Придивляюсь до Оболоні, можливо порадите ще якісь школи? В пріоритеті гарні тренери, а не відома назва клубу.
(Дитині 9 р, футболом займається з 5р)
Послушная• 22 мая в 19:16
Если академия, то Динамо. Лучшего в Киеве нет. Туда еще попасть нужно.
Бараболька• 22 мая в 19:37
зазвичай батьки дітей, що займаються футболом, особисто бачили гру та тренерів більшості клубів, бо їх дитина приймає участь в турнірах і там всі на виду, а ви пишете, що з 5 років в цьому спорті і читаєте відгуки в гуглі
це трохи дивно звучить, не ображайтесь
хочете в академію зайдіть на сайт Динамо, Шахтаря і подивіться коли в них перегляди, зазвичай це в травні та вересні, але туди не просто попасти, а ще важче втриматись
варіанти простіше - Локомотив, Зміна, Атлет, Дюсш 15... але це різні райони Києва і навряд є сенс возити дитину через все місто на тренування, витрачаючи на дорогу по декілька годин
тому шукайте щось біля дому, підійдіть, подивіться тренування, поговоріть з тренером та батьками
9 років це ще той вік, коли дитині для розвитку цілком достатньо рівня найближчої дюсш