Пушап Мі мі• 22 мая в 21:38
Какая зп на новой почтой?
Именно у руководителя отделением в Киеве?
Баба на горошині• 22 мая в 21:42
21-28 тисяч. Плюс можна потроху секситися в підсобці після зміни з працівниками.
Коренная киевлянка• 22 мая в 21:43
Ответ дляБаба на горошині
Це замість бонусу?))
Язвочка• 22 мая в 21:43
Ответ дляБаба на горошині
Треба йти.
Баба на горошині• 22 мая в 21:45
Ответ дляКоренная киевлянка
Це замість бонусу?))
Ну,типа плюшка своєрідна. Працівники восновному молоді,так шо є з кого вибрати і крутити карусельку
Кручу хвости• 22 мая в 21:45
Ответ дляБаба на горошині
А чого тільки потроху?
Баба на горошині• 22 мая в 21:47
Ответ дляКручу хвости
А чого тільки потроху?
Бо після зміни всі вже і так зай@бані.То так прямо постійно не вийде фестивалити після роботи
Пушап Мі мі
• 22 мая в 21:50
Ответ дляБаба на горошині
Я про керівника відділення, а не про операторів
Мааарковная• 22 мая в 21:57
Ответ дляБаба на горошині
Дуже мало, я керівник маленького магазину в мене 45+, занадто занижена
Фиктивная• 22 мая в 22:10
Ответ дляБаба на горошині
Ви рук якого відділення, щоб знати, куди не замовляти?
Сіґеле-міґеле• 22 мая в 22:12
Ответ дляФиктивная
Ультра+
Ні, «Ультра+», це коли тобі мороженою куркою не в таблет, а смачно приготували.
Баба на горошині• 22 мая в 22:23
Ответ дляФиктивная
А чого це так? Ви що,в молодості сексом не займалися після роботи? То ж не в робочий час,тут оператори вкалують,начальство написує,клієнти чекають,а керівник з членом наперєвєс шариться по складу