Добрий вечір.Через годину лагаємо спати,але я сьогодні не про це.Сьогодні знайомому допомагав і втомився а ввечері вирішив піти якусь дєвочку зняти і такий втомлений,що був на вулиці зовсім не в тонусі і до знайомств,аж ніяк душа не лежить.Ти знаєш,приходити до дівчини таким наробленим і щось з нею в такому стані говорити немає ні бажання ні фанта.Топто Джага - Джага хочеться бо весна а сили немає.Розкажи мені свій досвід,чи ти коли в томлена то розположена до знайомства чи ні.Дякую серце.
Молчунья• 22 мая 2025
Зачем вам девушки ? Потрочите и спать. И бесплатно и знакомиться и ухаживать не надо и усталость не помеха. В вашем случае идеальный вариант .