Жена сантехника• 23 мая 2025
Чи є вагітність?
Сьогодні 9дпо, вчора тест був негативним. Сьогодні зробила ще один (знаю, що рано!) що скажете? Звичайно завтра піду на аналіз ХГЧ, але зараз хочеться знати, що не тільки я бачу😥 чи схоже на реагент?
Жена сантехника
• 23 мая 2025
Ответ дляMira-a102
Е хуитнисть головного мозга
А у вас его отсутствие;) допобачення)
пьЯНА• 23 мая 2025
Та є там полоска і нормально так її вже видно, думаю можна вітати вас, авторе
СережкинаЯ• 23 мая 2025
Нема, просто намокла бумага і просвічує , але нема реакції. При вагітності реагент окрашує бумагу.
Ацетилсалициловая кислота• 23 мая 2025
И как обычно все так радуются, что аж можно подумать, что всем вам не пох..ю🤣
Жена сантехника
• 23 мая 2025
Ответ дляРаз одела не бу
Ви якою стороною до сечі вкладали?
Бо якийсь він дивний .
Я його просто розібрала.
Таракашечка• 23 мая 2025
Ответ дляЖена сантехника
Я його просто розібрала.
поздравляю Вас))легкой беременности
Я матуся, мені можно• 23 мая 2025
Ответ дляИщу Аленя
На фото імена ймовірних татусів?
А цифры магические возле имен, интересно что обозначают)
ПлакалаВАвто• 23 мая 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А чому б і ні… в наших реаліях радіти тому, що хтось народиться, а не помре - прям найприродніша реакція.
Ставлю на вагітність і щиро радію 💚
Раз одела не бу• 23 мая 2025
Ответ дляЖена сантехника
Я його просто розібрала.
Ще раз питаю, якою стороною вкладали.
Від більше видної поломки чи від ледь помітної?
Головний кошак• 23 мая 2025
Мне кажется, что нет. Больше так не разбирайте тест. Он в этом не нуждается.
Ванна Тазиковна• 23 мая 2025
Ответ дляПлакалаВАвто
Ставлю на вагітність і щиро радію 💚
Мне жаль детей
олена олена• 23 мая 2025
У вас є ще тест? Зробіть і покажіть, не треба його розбирати. Так нічого не зрозуміло, на жаль.
Це може бути тінь, може затекло куди не треба. І товщина смужки дивна якась, вузька
175см55кг19лет (она)• 23 мая 2025
У меня так беременность выглядела,я выкинула тест,не поверила,через неделю алел уже