Света С Приветом• 07 мая в 07:09
Зависокий вільний бХЧГ. Перший скринінг
Привіт матусі, вчора здавала аналізи на біохімічний скринінг, і показало що зависокий вільний бХГЧ, дуже переживаю, в когось таке було? І чи може повпливати що я кров вчора здавала хвора,тобто ГРВІ було. Переживаю і можливо в когось таке було, що робили в такому випадку?
Света С Приветом
• 07 мая в 07:56
Света С Приветом
• 07 мая в 07:57
Ответ дляНевгамовна шахиня
я думаю все индивидуально
лучше обратится к доктору
Лікар сказав що будемо чекати другого скринінга,17 тижнів. А по результатах нічого
Печенюшка• 07 мая в 08:05
Ответ дляСвета С Приветом
Ось
Не накручивайте себя раньше времени.
Если что, то и нипт можно потом сделать.
Пишут, что орви может искажать результат.
СирОжино пирОжино• 07 мая в 08:32
Ответ дляСвета С Приветом
Ні,24
тогда не накручивайте себя. скорее всего болезнь сбила результаты.
Света С Приветом
• 07 мая в 08:33
Ответ дляПеченюшка
Не накручивайте себя раньше времени.
Дякую за підтримку🙏
Света С Приветом
• 07 мая в 08:34
Ответ дляСирОжино пирОжино
Дякую за пораду🙏
Света С Приветом
• 07 мая в 09:35
Ответ дляІнна-8a09
Якщо ви в Києві, уже запишіться до Підченка
Не чекайте другого
Чому?
Света С Приветом
• 07 мая в 09:35
Ответ дляІнна-8a09
Не чекайте другого
І хто такий Підченко?
Света С Приветом
• 07 мая в 09:40
Я сподіваюсь на краще, отримала щойно консультацію платну двох лікарів і вони сказали що результати задовільні. Я не курю, не пю, веду здоровий спосіб життя, маю доньку 3 роки і буду чекати мабуть на 2 скринінг. Дякую за чудову пораду🙏