Посудомойка• 23 мая 2025

Передала річ через поріг. І начиталась інтернету

Дівчата, я передала знайомому лист, який йому надійшов, але він був не в поштовій скринці а у дверях прям підʼїзду. Я взяла, і думала зробити добре діло, віддати йому той лист. Постукала, почала гавкати собака, він відкрив двері і впереді стояла собака, я немала як зайти. І навіть нічого не подумала. І віддала йому той лист. І тепер начиталась такого в інтернеті, що аж дурно. Зробила добре діло а начиталась тепер такого що аж погано. Я дуже завжди себе накручую, маю такий характер
Всех анонимов аноним• 23 мая 2025
Тепер ви проклята, все. Тільки до бабки
автор Посудомойка • 23 мая 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Тепер ви проклята, все. Тільки до бабки
А не можна нормально?
Замрійлива• 23 мая 2025
І з якою метою ви ввели в пошук «що буде, якщо передати річ через поріг»?
автор Посудомойка • 23 мая 2025
Ответ дляЗамрійлива
Згадала як моя знайома ще на старій квартирі так робила…
Бойцовская• 23 мая 2025
Не переживайте, проблемы будут не у Вас, а у соседа, это он был в квартире и взял у Вас письмо через порог, с вами всё будет нормально.
Злюка-закусюка• 23 мая 2025
Срочно! Срочно в церковь и бить поклоны до комендантского часа, а потом ещё два дня.
Ну как можно быть такой безответственной! Даже любой ребенок знает, что ничего нельзя давать через порог.
В общем конечно дело плохо, но надеюсь бог вас простит.
Братья Капли• 23 мая 2025
За кого ви голосували в 2019 році?
Замрійлива• 23 мая 2025
Ответ дляБратья Капли
За кого ви голосували в 2019 році?
Так ясно ж
Всех анонимов аноним• 23 мая 2025
Ответ дляПосудомойка
А не можна нормально?
Ні, як є ))
очки_ннадо• 23 мая 2025
Иба....
Нетутешня• 23 мая 2025
Шла перша чверть ххі століття...
очки_ннадо• 23 мая 2025
Ответ дляБратья Капли
За кого ви голосували в 2019 році?
Думаете это он виноват что с людями такое сделалось?
Нетутешня• 23 мая 2025
Ответ дляБратья Капли
За кого ви голосували в 2019 році?
У 2019 шапочки з фольги вже відшивали
автор Посудомойка • 23 мая 2025
Мені дуже подобається, що якщо смішно, Ви любите підйоб. Напишіть як є, що наприклад у вас є проблеми з психікою. Що ви за люди
Брюлик в стразах• 23 мая 2025
Ответ дляПосудомойка
Не зрозуміла, а що ви не так зробили. Ви ж без запрошення не мали пертися в квартиру, це некультурно.
Молчунья• 23 мая 2025
Автор,а вы когда спотыкаетесь на правую ногу,через левое плечо три раза плюёте?Ну серьезно...
На_оба_рот• 23 мая 2025
Автор, ви ТП?
автор Посудомойка • 23 мая 2025
Ответ дляМолчунья
Ні…
Мerida• 23 мая 2025
Ответ дляПосудомойка
И что? Она уже того?
автор Посудомойка • 23 мая 2025
Ответ дляМerida
И что? Она уже того?
Ні. Я мала наувазі, що вона завжди кричала Давай не через поріг.
Молчунья• 23 мая 2025
Ответ дляПосудомойка
Ні…
А зря,это тоже примета такая,не плюнете,может несчастье случится,а если честно,не верьте в ту всю пургу
Брюлик в стразах• 23 мая 2025
Ответ дляПосудомойка
Ага, хитра яка. Про себе це написали і від нас вимагаєте. Ми себе такими не вважаємо.
Нетутешня• 23 мая 2025
Ответ дляПосудомойка
Все нормально з вашою психикою, ви недовірлива, на жаль
автор Посудомойка • 23 мая 2025
Ответ дляБрюлик в стразах
Ну так напишіть що в мене проблеми з психікою. Що не так?
Всех анонимов аноним• 23 мая 2025
Ответ дляПосудомойка
Пишемо, як є - у вас є проблеми )
Молчунья• 23 мая 2025
Ответ дляПосудомойка
Я вам напишу,у вас проблемы с головой в первую очередь,если всем приметам так верить, можно уже того...
автор Посудомойка • 23 мая 2025
Ответ дляВсех анонимов аноним
Пишемо, як є - у вас є проблеми )
Дякую
Брюлик в стразах• 23 мая 2025
Ответ дляПосудомойка
Та є трохи. Тревожна дуже)))
очки_ннадо• 23 мая 2025
Ответ дляМerida
И что? Она уже того?
Этого)))
Молчунья• 23 мая 2025
Мне вот например очень часто хреновые сны снятся,раньше загонялась по этому поводу,а сейчас поняла,ну приснилось и приснилось,как говорится дурной спит,дурное снится