Кондуктор маршрутки• 24 мая в 08:43
Що допомогло вашій дитині від тіків?
Сину 10, мгикає горлом і хрюкає носом. Минулого року мав схожі симптоми, були а невропатолога, сказав, що якщо це заважає лише мамі, то не лікувати. Якщо приносить дискомфорт дитині, то назначив препарат по рецепту, яке наголосив, що це не вітамінка і він би цього не давав. Я не давала цих ліків, якось тіки пройшли. Тепер знову(
Можливо, хтось боровся з такою проблемою. Чи не варто спробувати магній чи легенькі заспокійливі на травах?
Буду вдячна за поради
Все питаю зарання• 24 мая в 08:47
Вже місяць даю Анантавати (якось так....), поки що не допомагає. Чекаю канікул, надіюсь влітку само пройде.
Я такая наивная• 24 мая в 08:50
Помогло убрать гаджеты вообще и море. Во время школы давала магний антистресс и тоже ограничиваю гаджеты. Как только неограниченно-сразу тики возвращаются(
ротцвеники• 24 мая в 08:52
Ответ дляМамин тріль
Я читала, что тики не лечаться.
😪
Ви плутаєте з ураженням нервової системи
А всілякі нав´язливі рухи і звуки для заспокоєння нервової системи лікуються.
Я_и_моя_собака• 24 мая в 08:55
У меня были в детстве, моргала, дёргался глаз... Не знаю почему, всегда был спокойный характер, не нервная... Сейчас тоже бывает, если перенервничаю, но уже редко.
Може ще третю?• 24 мая в 09:00
Не розумію таки лікарів і матерів, які вважають, що на проблему можна закрити очі … і не лікувати …
Бідна дитина !
Кіна не буде• 24 мая в 09:04
Ответ дляротцвеники
Вони не лікуються, на жаль. Це не моя думка, а невролога і психіатра. Просто один тік переходить в інший.
ХикориДикори• 24 мая в 09:05
Автор, в сина почалися, коли в школі показали якесь страшне відео. Лікар призначила сироп сілента. Допоміг одразу. Коли багато в телефоні, інколи теж є, тому записала в басейн і на футбол + вдома всякі штуки для того, щоб було чим зайнятися, коли ліміт
ТАЗератти• 24 мая в 09:10
Ответ дляЯ такая наивная
Вам допомогли насправді канікули.
Малая Налегке• 24 мая в 09:14
Плюсуюсь за Анантаваті.Прописав лікар курс анантаваті та магне В6 в ампулах пити. Допомогло.
Ранковий базар• 24 мая в 09:28
Сестра мужа с таки набором+ подергивает головой.Где они в детстве не были и что только не пили.Так и осталось.Ей уже 35.
Кондуктор маршрутки
• 24 мая в 09:28
Ответ дляРеанимация
Автор, у ребенка есть сопутствующие диагнозы?
Та ні
Кондуктор маршрутки
• 24 мая в 09:29
Ответ дляБлакитне небо
За призначенням лікаря давала курсом тенотен, магній.
Допомогло?
Кондуктор маршрутки
• 24 мая в 09:30
Ответ дляМалая Налегке
А магне б6 як називається препарат в ампулах? Аналогічно? І яке там дозування?
Кондуктор маршрутки
• 24 мая в 09:30
Ответ дляНесу пургу
А що із спадковість? Які у батьків хвороби? Є заїки?
Немає
Малая Налегке• 24 мая в 09:33
Ответ дляКондуктор маршрутки
Так і називається Магне В 6 в ампулах.Я пізніше вам напишу, як нам прописав лікар, як раз в 10 років, були в поважного невролога:)подивлюся в карті дитини.
Кондуктор маршрутки
• 24 мая в 09:35
Ответ дляМалая Налегке
Шукаю в аптеці, це магнію сульфат розчин?
Кондуктор маршрутки
• 24 мая в 09:35
Ответ дляМалая Налегке
Буду дуже вдячна, чекаю. Дякую
Малая Налегке• 24 мая в 10:06
Ответ дляКондуктор маршрутки
Буду дуже вдячна, чекаю. Дякую
Магне В6 по 1 таблетци 2 рази на день після їжі 1 місяць, Анантаваті Кідс сироп 2 р.день.
Масаж мязів спини з акцентом на грудний відділ №10, обмежити екранний режим, заняття споротом, дотримуватися режиму дня, гігієна сну. Магне В6 великі таблетки, які тяжко проковтнути дитині, замінили питними ампулами.
Путающаяся• 24 мая в 10:19
Прибрати всі гаджети, вони порушують роботу нервової системи. Вести беземоційне життя, тобто ніяких атракціонів, щоб дитина не перенавантажувала нервову систему емоціями, і ніяких ругань, щоб не створювати додаткового стресу. Тобто рівне життя.
Але нам + прописували ліки, вже не пам´ятаю які, бо лікувались в років 5, а зараз вже 11.
Тіки пройшли, але коли ми в Україні і потрапляємо в період обстрілу якогось, то після кожного обстрілу міста вони повертаються і зараз, не в такій формі як були, і не затримуються, але любий стрес і вони знову є.
Баба на горошині• 24 мая в 10:51
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ні - магнію сульфат проносне. Можете спробувати стрес гран гомеопатичний. Або соль шюсслера 7 и 5 номер- для укріплення нервової системи
Кондуктор маршрутки
• 24 мая в 13:14
Ответ дляМалая Налегке
А яка назва ампул?
Кондуктор маршрутки
• 24 мая в 16:03
Ответ дляМалая Налегке
фото
Щиро дякую. Приймали це все місяць, вірно я розумію?